23 апреля в 09:53

Косоокість, 40 років. Є сенс в операції?

Добрий день.
В мене невелика косоокість з юності, було майже не видно, але 6 років тому перенесла операцію і після наркозу око полізло майже до вуха + впав на те око зір.
Робила нещодавно фото на закродонний паспрт, то одне око майже без зіниці.
Два офтальмологи не рекомендували робити операцію, бо через 1,5-2 роки око знову полізе в бік.
В суботу піду ще до одного, але вирішила спитати, чи є сенс в операції? Чи робили операцію в такому віці? Вдало чи невдало?
Админко 23 апреля в 09:55
Бейтса читали? Пробовали?
Админко 23 апреля в 09:58
У дочки косоглазие, нестабильное, операцию не рекомендуют, мы много экспериментировали.
Цветов Мне срочно 23 апреля в 10:00
В мене друг зробив таку операцію і дуже бідкався чому раніше не наважився. Було йому 30+, тепер нормально функціонує око, і якщо не знаєш то ніколи не скажеш що в нього косоокість була колись.
3 1
Попразендовна 23 апреля в 10:00
А який вік у вас? Свекру 67 і зробив міс назад.
Телефон Рубика 23 апреля в 10:02
Ответ дляПопразендовна
А який вік у вас? Свекру 67 і зробив міс назад.
Де робив? У кого?
Телефон Рубика 23 апреля в 10:03
Ответ дляЦветов Мне срочно
В мене друг зробив таку операцію і дуже бідкався чому раніше не наважився. Було йому 30+, тепер нормально функціонує око, і якщо не знаєш то ніколи не скажеш що в нього косоокість була колись.
А де робив, не знаєте?
автор Кондуктор трамвая 23 апреля в 10:04
Ответ дляПопразендовна
А який вік у вас? Свекру 67 і зробив міс назад.
43 роки
автор Кондуктор трамвая 23 апреля в 10:05
Ответ дляАдминко
Бейтса читали? Пробовали?
Ні, я максимум хожу вдома з закритим оком, але то більше щоб зір не падав ще більше, косоокість воно не поставить на місце.
Цветов Мне срочно 23 апреля в 10:06
Ответ дляТелефон Рубика
А де робив, не знаєте?
Робив в Києві, в інституті зору, лікаря вибачте не скажу. Казав що саме операція то дуже легко, більше було хвилювання.
Барабасиха 23 апреля в 10:06
Делайте, все будет хорошо. Я сделала в 36 лет, уже 11 лет - ничего не вернулось. Была с ребенком у офтальмолога, и женщина врач спросила а что у мамы ( то есть у меня ) с глазками, я ответила что смирилась и ничего делать не планирую ( боюсь, вернется, был в детстве опыт, как вспомню всдрогну) . На что она сказала что советует сходить к хирургу в их клинике на консультацию. Пошла - в итоге сделала и забыла. Не жалею. И по деньгам это было совсем не дорого ( 2013 год - 1 мышца 1200,00 грн)
Телефон Рубика 23 апреля в 10:11
Ответ дляЦветов Мне срочно
Робив в Києві, в інституті зору, лікаря вибачте не скажу. Казав що саме операція то дуже легко, більше було хвилювання.
Дякую! Саме Інститут зору, не Мікрохірургії ока?
Телефон Рубика 23 апреля в 10:12
Ответ дляБарабасиха
Делайте, все будет хорошо. Я сделала в 36 лет, уже 11 лет - ничего не вернулось. Была с ребенком у офтальмолога, и женщина врач спросила а что у мамы ( то есть у меня ) с глазками, я ответила что смирилась и ничего делать не планирую ( боюсь, вернется, был в детстве опыт, как вспомню всдрогну) . На что она сказала что советует сходить к хирургу в их клинике на консультацию. Пошла - в итоге сделала и забыла. Не жалею. И по деньгам это было совсем не дорого ( 2013 год - 1 мышца 1200,00 грн)
Можете клініку і хірурга написати?
Цветов Мне срочно 23 апреля в 10:13
Ответ дляТелефон Рубика
Дякую! Саме Інститут зору, не Мікрохірургії ока?
Начебто інститут зору. Вибачте я так запам´ятала.
Не має можливості спитати його точно про операцію бо він зараз на передовій, захищає нас.
Телефон Рубика 23 апреля в 10:15
Ответ дляЦветов Мне срочно
Начебто інститут зору. Вибачте я так запам´ятала.
Не має можливості спитати його точно про операцію бо він зараз на передовій, захищає нас.
Хай буде живий і здоровий!
вре_Динка 23 апреля в 10:16
Планую
Сходити на консультацію і британський центр
31 рік. Не знаю чи повернеться чи ні
Телефон Рубика 23 апреля в 10:15
Ответ длявре_Динка
Планую
Сходити на консультацію і британський центр
31 рік. Не знаю чи повернеться чи ні
Я сьогодні йду зір перевіряти. Про це теж розпитаю
вре_Динка 23 апреля в 10:16
Ответ дляТелефон Рубика
Я сьогодні йду зір перевіряти. Про це теж розпитаю
Буду вдячна якщо напишете💕
Барабасиха 23 апреля в 10:17
Ответ дляТелефон Рубика
Можете клініку і хірурга написати?
Запорожье, Визус, хирург Казанский Аркадий, прекрасный хирург и человек, три часа шил глазик и веселил меня, мы разговаривали, смеялись. Наркоз местный, на следующий день сняли повязку, глаза смотрели как надо, отеки и синяки прошли за две недели. Если доктор скажет что можно исправить и нет противопоказаний - делайте.
вре_Динка 23 апреля в 10:18
Ответ дляТелефон Рубика
Я сьогодні йду зір перевіряти. Про це теж розпитаю
У мене зір гарний, це більше косметична процедура. Вганяє в комплекси, раніше не робила через страхи і що все може повернутись. Але ця тема надихає. В мене не великий кут, і від рівня стресу залежить(
_Homyak_ 23 апреля в 10:22
Автор, ви молода жінка! Зробіть операцію! Навіть якщо на два роки, потім знову зробіть. Це ж певно у вас купа комплексів і нормального життя немає, бо що є, що немає того ока. Якщо можна робити - робіть!
Телефон Рубика 23 апреля в 10:23
Ответ длявре_Динка
Буду вдячна якщо напишете💕
Напишу)
Телефон Рубика 23 апреля в 10:24
Ответ дляБарабасиха
Запорожье, Визус, хирург Казанский Аркадий, прекрасный хирург и человек, три часа шил глазик и веселил меня, мы разговаривали, смеялись. Наркоз местный, на следующий день сняли повязку, глаза смотрели как надо, отеки и синяки прошли за две недели. Если доктор скажет что можно исправить и нет противопоказаний - делайте.
Дякую! Зараз страшнувато в Запоріжжя їхати... Але після Перемоги можна і поїхати)
Одна_на_всей_планете 23 апреля в 10:27
Ответ дляКондуктор трамвая
43 роки
Если есть причина косоглазия, например амблиопия (разная рефракция или острота зрения глаз), то результат операции будет временным.
Убедилась на собственном опыте.
Поэтому попробуйте разобраться с причинами и по возможности их устранить. Я начала носить линзы с разными диоптриями, линзы позволяют корректировать более точно, чем очки.
Или возможно у вас какая-то другая причина, но она точно есть
Одна_на_всей_планете 23 апреля в 10:28
Ответ дляЦветов Мне срочно
Робив в Києві, в інституті зору, лікаря вибачте не скажу. Казав що саме операція то дуже легко, більше було хвилювання.
Это не значит, что у всех также легко. Зависит от объёма операции.
Я делала и не могу сказать, что это было легко. Потом ещё больше месяца глаз был отёчным и красным, не говоря уже о боли первые недели
вре_Динка 23 апреля в 10:30
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Это не значит, что у всех также легко. Зависит от объёма операции.
Я делала и не могу сказать, что это было легко. Потом ещё больше месяца глаз был отёчным и красным, не говоря уже о боли первые недели
А головні болі були/є після? Чула що можуть бути головні болі
Барабасиха 23 апреля в 10:31
Ответ дляТелефон Рубика
Дякую! Зараз страшнувато в Запоріжжя їхати... Але після Перемоги можна і поїхати)
В Киеве думаю не хуже специалисты, когда я делала мне даже директор на работе говорил что вы, в Запорожье не стоит, надо в Киев ехать, в Киеве мне рекомендовали тоже хирурга, но я забыла его фамилию
Одна_на_всей_планете 23 апреля в 10:32
Ответ длявре_Динка
А головні болі були/є після? Чула що можуть бути головні болі
У мене головні болі з дитинства, то дуже боліла голова після наркозу в перші дні, а далі все як зазвичай, в цьому плані змін не відчула.

Але з роками косоокість повернулась, і зараз навіть більше, ніж була до операції, тому що прогресують причини
вре_Динка 23 апреля в 10:35
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене головні болі з дитинства, то дуже боліла голова після наркозу в перші дні, а далі все як зазвичай, в цьому плані змін не відчула.

Але з роками косоокість повернулась, і зараз навіть більше, ніж була до операції, тому що прогресують причини
А які причини? У мене вроджене, треба було в дитинстві дві операції, а зробили одну
Одна_на_всей_планете 23 апреля в 10:38
Ответ длявре_Динка
А які причини? У мене вроджене, треба було в дитинстві дві операції, а зробили одну
У мене амбліопія - різна рефракція, а саме гіперметропія (далекозорість), теж вроджена, яка з віком прогресує.

А яка у вас причина, що треба дві операції?
вре_Динка 23 апреля в 10:40
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене амбліопія - різна рефракція, а саме гіперметропія (далекозорість), теж вроджена, яка з віком прогресує.

А яка у вас причина, що треба дві операції?
Вроджена косоокіст. В дитинстві треба було дві операції зробити, але я в 4 роки після першої сказала що не хочу, боюсь лікарів, і мама послухалась, тепер все життя з комплексом)