Уход для 11 річки

Дівчатка добрий раночок! Питання до мам дітей 11-12 років, якою уходовою користуються дітки, які результати?
Дитину сипе постійно, зони: ніс повністю, переносиця, лоб, трохи борода. Все різне, і великі болючі, і чорні цятки, і білі дрібні.
Користується: все фірми Sane, це пінка для вмивання чутливої шкіри кожен день стараюсь їй нагадати, потім інколи лосьйон, потім крем для жирної шкіри. Раз на тиждень робить маску цієї ж лінійки з цинком та саліцилкою.
Отже, якщо користується більш менш регулярно - не поганий стан шкіри, але все одно не чисто, є запалення, просто поодинокі. Якщо пропускає - то ховайся.
Думаю треба спробувати щось інше, хоча це нам радила дерматолог в місті - ходили на прийом. Але вже довгий час - більше пів року цим користується дитина, а толку немає.
Бачила рекламу у ФБ фірма каєтана англійською, там є відгуки, що допомагає...але ж чи правдиві вони? Або шось своє порекомендуйте.
Дякую!
Крию матом страшно 24 апреля в 11:50
Renew косметика за рекомендацією косметолога. Але дитина нею користується тільки близько місяця, тому не можу сказати, що мій відгук є обʼєктивним. Донька була на легкій чистці у косметолога і кількість висипів після чистки плюс ця косметика - зменшилось
Не гоню 24 апреля в 11:51
из ухода у моей только одна пенка для умывания, а так все крутится вокруг питания: без супержирного, без свежей молочки, много свежих или вареных овощей и фруктов, минимум сладкого. Вот когда так питается, то и не сыпет практически.
Крию матом страшно 24 апреля в 11:52
А і щодо KAETANA . У мене в місті є їх фірмовий магазин, тому я взяла деяку їх продукцію - тонік для проблемної шкіри і блакитного кольору умивалку - дитина корсивується (і я теж) на дачі. Мені подобається. Вони позиціонують себе як уходлва кометика для косметичних кабінетів
Нашли в капусте 24 апреля в 11:53
Так все ви робите можливе. Косметика не принциповп, вона +- однакова для цього віку. Важливий ритуал щоденний. І терпіння. Додавати якісь нові продукти типу ензимної пудри, сироватки з азелаїновою кислотою, кислотний тонер та інше.
Трохи допомагає виключити продукти-трігери висипань: цукор, лактоза та прості вуглеводи взагалі.
автор Радостина 24 апреля в 12:05
Ответ дляНашли в капусте
Так все ви робите можливе. Косметика не принциповп, вона +- однакова для цього віку. Важливий ритуал щоденний. І терпіння. Додавати якісь нові продукти типу ензимної пудри, сироватки з азелаїновою кислотою, кислотний тонер та інше.
Трохи допомагає виключити продукти-трігери висипань: цукор, лактоза та прості вуглеводи взагалі.
Так, але ж так довго і немає результатів(( Дитина каже, що в класі у всіх чисте обличчя і вони при цьому їдять що хочеш і чіпси, і булки.
У нас в принципі у всієї сім´ї здорова їжа (нічого жирного), достатньо овочів, фруктів. Єдине, що не можу її відучити від солодкого. Максимум це вона один день не поїсть солодкого - і мозг винесе при цьому.
автор Радостина 24 апреля в 12:06
Ответ дляКрию матом страшно
Renew косметика за рекомендацією косметолога. Але дитина нею користується тільки близько місяця, тому не можу сказати, що мій відгук є обʼєктивним. Донька була на легкій чистці у косметолога і кількість висипів після чистки плюс ця косметика - зменшилось
З чисткою не знаю як бути, бо донька не дається. Не уявляю як вона там буде лежати, поки їй її роблять(
Зубная фея 24 апреля в 12:07
Ответ дляРадостина
З чисткою не знаю як бути, бо донька не дається. Не уявляю як вона там буде лежати, поки їй її роблять(
Можливо вам потрібно звернутися до дерматолога? Доглядова косметика навряд вам вирішить проблему.
автор Радостина 24 апреля в 12:07
Ответ дляНе гоню
из ухода у моей только одна пенка для умывания, а так все крутится вокруг питания: без супержирного, без свежей молочки, много свежих или вареных овощей и фруктов, минимум сладкого. Вот когда так питается, то и не сыпет практически.
Згодна, все це є, крім солодкого. Молочку, сири вона не любить - не їсть взагалі.
автор Радостина 24 апреля в 12:08
Ответ дляЗубная фея
Можливо вам потрібно звернутися до дерматолога? Доглядова косметика навряд вам вирішить проблему.
Були. Оце вона і сказала так доглядати.
Нашли в капусте 24 апреля в 12:09
Ответ дляРадостина
Так, але ж так довго і немає результатів(( Дитина каже, що в класі у всіх чисте обличчя і вони при цьому їдять що хочеш і чіпси, і булки.
У нас в принципі у всієї сім´ї здорова їжа (нічого жирного), достатньо овочів, фруктів. Єдине, що не можу її відучити від солодкого. Максимум це вона один день не поїсть солодкого - і мозг винесе при цьому.
Ну що робити. В мене така саме ситуація з донькою, і я сама живу з дорослим акне. Ось така шкіра. Готую її до віку лікування ретіноїдами. В мене самої такої можливості не було.
Розмовляйте з нею. Зараз дуже толерантний світ. Подивиться разом блогерів з акне, вітіліго, страшенними родимками. Вони кожен день вчать радісті жити в своїй шкірі.
Зубная фея 24 апреля в 12:10
Ми чистили, користувалися доглядовою косметикою, і тд. Ефект був, але не довго, дочка комплексувала(( Зараз лікар призначив системні ретиноїди, але ми старші
Нашли в капусте 24 апреля в 12:11
Ответ дляЗубная фея
Ми чистили, користувалися доглядовою косметикою, і тд. Ефект був, але не довго, дочка комплексувала(( Зараз лікар призначив системні ретиноїди, але ми старші
Якого віку ваша?
Зубная фея 24 апреля в 12:11
14 років
автор Радостина 24 апреля в 12:14
Ответ дляНашли в капусте
Ну що робити. В мене така саме ситуація з донькою, і я сама живу з дорослим акне. Ось така шкіра. Готую її до віку лікування ретіноїдами. В мене самої такої можливості не було.
Розмовляйте з нею. Зараз дуже толерантний світ. Подивиться разом блогерів з акне, вітіліго, страшенними родимками. Вони кожен день вчать радісті жити в своїй шкірі.
Дякую
Нашли в капусте 24 апреля в 12:14
Ответ дляЗубная фея
14 років
Так, нам вде теж недовго чекати. Держу пальці вам на вдале лікування!
автор Радостина 24 апреля в 12:16
Ответ дляНашли в капусте
Ну що робити. В мене така саме ситуація з донькою, і я сама живу з дорослим акне. Ось така шкіра. Готую її до віку лікування ретіноїдами. В мене самої такої можливості не було.
Розмовляйте з нею. Зараз дуже толерантний світ. Подивиться разом блогерів з акне, вітіліго, страшенними родимками. Вони кожен день вчать радісті жити в своїй шкірі.
Але я не розумію, ні в мене, ні в чоловіка особливих проблем з акне не було, ні в підлітковому, ні коли старше були. Тобто були там одинокі висипи та й усе. А тут так на дитині виходить.
Зубная фея 24 апреля в 12:16
Ответ дляНашли в капусте
Так, нам вде теж недовго чекати. Держу пальці вам на вдале лікування!
Дякую,і вам нарешті дочекатися.
автор Радостина 24 апреля в 12:17
Ответ дляЗубная фея
Ми чистили, користувалися доглядовою косметикою, і тд. Ефект був, але не довго, дочка комплексувала(( Зараз лікар призначив системні ретиноїди, але ми старші
Ще ж мабуть треба толкового дерматолога. У нас їх в місті так багато, а хто дієвий - не відомо. Лікування зазвичай же довготривале, не одразу розумієш чи те що треба прописали чи ні.
Нашли в капусте 24 апреля в 12:19
Ответ дляРадостина
Але я не розумію, ні в мене, ні в чоловіка особливих проблем з акне не було, ні в підлітковому, ні коли старше були. Тобто були там одинокі висипи та й усе. А тут так на дитині виходить.
Немає прямої залежності в наслідуванні шкіри, схильної до акне. Це лотерея.
Зараз скоріше важливо не нашкодити шкіри, шоб не було шрамів та плям. Ви все для цього робите. Заспокойтеся та продовжуйте слідкувати за щоденним доглядом.
Всех в сад 24 апреля в 13:38
У мого сина була така проблема, почалася з 11 років. Що тільки не робили, дерматологи наполягали убрати молочні вироби, все куди входить цукор. Коли тримається все чудово, коли ні то ні. Прописували дорогезні ліки та мазі, все одно.
Я такая - жду трамвая 24 апреля в 14:43
Сходіть ще до одного лікаря, не можете в місті знайти - можна подивитись онлайн.
Бо за півроку вже повинен бути результат. Та навіть за місяць -два.
Аноним_Русалка 24 апреля в 15:27
Я такий купила малій. Дуже гарний. Набагато менше прищів стало у доньки.