28 апреля в 02:10

Как думайте, как и когда по вашему мнению закончится Война?

показать весь текст
Екатерина27 28 апреля в 09:37
Ответ дляЛеска
Вона з блядорусі?
Прям из самого Минска вещаю
6 6
Mira29-c3c3 28 апреля в 09:37
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
’Тіснялка’зламається
9 7
vihola 28 апреля в 09:37
Ответ дляbaluevadara
Удалено администрацией...
Тобто, ви свого заховали під спідницю, ховаючись за спинами моїх рідних військових ЗСУ, цинічно при цьому квакаєте, що все буде окуповано, тому захищати не треба вас.
Що люди які боронять вашу задницю херньою займаються. А я повинна ще перед такими відчитуватись?
12 5
Jenni_777 28 апреля в 09:37
Ответ дляЛеска
Ну то може варто розширяти свій кругозір, щоб вийти з рівня дит садочка?
У меня с кругозором все нормально . Вы геополитическую раскладку сделайте и мы ваш оценим , а не вот это- « а шо не ясно ‘ , « расширяй кругозор»
6 3
Леска 28 апреля в 09:37
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Шо ви там потіснити можете, окрім какулі
7 6 2
Екатерина27 28 апреля в 09:39
Ответ дляMira29-c3c3
’Тіснялка’зламається
Удалено администрацией...
Nat-li 28 апреля в 09:38
Ответ дляЛеска
Вона з блядорусі?
Хз. Но карта, откуда планировалось наступление, у Катерины точно есть
7 3
Леска 28 апреля в 09:39
Ответ дляNat-li
Хз. Но карта, откуда планировалось наступление, у Катерины точно есть
З 4 напралєній, сподіваюся?
6 5 1
RaminaSonne 28 апреля в 09:39
Ответ дляКсения_ksen
Ок,тоді як на Ваш погляд це повинно закінчитись-потрібно віддати всі захоплені території та піти на всі умови пуйла?
Ні, ви що, спочатку всенеодмінно необхідно всім здохнути, а тільки потім піти на умови.
9 5
Falcon82 28 апреля в 09:39
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Juлия1978 28 апреля в 09:39
Ответ дляМиззери
Я писала много раз что украинцы оставшиеся в Украине должны решить это голосованием и те кто поддерживают мобилизацию должны автоматом получить повестки вне зависимости от пола , статуса и здоровья
А не отправлять других сидя на диване
И если в большинстве украинцы готовы воевать то это будет их решение а не власти которая пилит деньги
Если украинцы решат отдать территории но сохранить население то это тоже выбор украинцев

Вот мой ответ
Можно узнать вашу версию ? Воюем до последнего человека и территории достаются потом полностью пустые той же раше ?
З Вами згодна, всім потрібна Україна без українців, бо знищення йде як із зовні так із середини країни
9 5
Леска 28 апреля в 09:40
Ответ дляJenni_777
У меня с кругозором все нормально . Вы геополитическую раскладку сделайте и мы ваш оценим , а не вот это- « а шо не ясно ‘ , « расширяй кругозор»
Коли треба пояснювати, то пояснювати не треба
7 5
herba fresca 28 апреля в 09:40
Ответ дляbaluevadara
Удалено администрацией...
herba fresca 28 апреля в 09:41
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Почему в понедельник.
Тцк работают без выходных 24/7.
То есть круглосуточно.
5 4
Екатерина27 28 апреля в 09:41
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Ржу)))) Какие интересные все же личности самых главных амазонок советчицы
11 6
nikiya 28 апреля в 09:41
Ответ дляМиззери
Я писала много раз что украинцы оставшиеся в Украине должны решить это голосованием и те кто поддерживают мобилизацию должны автоматом получить повестки вне зависимости от пола , статуса и здоровья
А не отправлять других сидя на диване
И если в большинстве украинцы готовы воевать то это будет их решение а не власти которая пилит деньги
Если украинцы решат отдать территории но сохранить население то это тоже выбор украинцев

Вот мой ответ
Можно узнать вашу версию ? Воюем до последнего человека и территории достаются потом полностью пустые той же раше ?
Близька родичка наприклад за мобілізацію і щоб всі воювали. Ну так, зручно: сина в неї нема, дочка живе за кордоном, сама з чоловіком пенсіонери. Але хто не воює - зрадник і ухилянт.
13 3 1
Mira29-c3c3 28 апреля в 09:41
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
’Корисне’-то ваша привілегія.
А я буду повітря трясти .
6 4
Екатерина27 28 апреля в 09:42
Ответ дляherba fresca
Почему в понедельник.
Тцк работают без выходных 24/7.
То есть круглосуточно.
Удалено администрацией...
baluevadara 28 апреля в 09:42
Ответ для vihola
Тобто, ви свого заховали під спідницю, ховаючись за спинами моїх рідних військових ЗСУ, цинічно при цьому квакаєте, що все буде окуповано, тому захищати не треба вас.
Що люди які боронять вашу задницю херньою займаються. А я повинна ще перед такими відчитуватись?
Нє, не піде так, чоловік ваш де? Мені здається що він так само під юбкою сидить. Але, тільки мій може бути потенційно мобілізований, А ваш напевне десь за кордоном чи на броні.
11 6
herba fresca 28 апреля в 09:43
Ответ дляЕкатерина27
Ржу)))) Какие интересные все же личности самых главных амазонок советчицы
А то))
Mira29-c3c3 28 апреля в 09:43
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Гавкають собаки ,Катерино .
Тут спілкувалися цілком адекватно .Але до вашої появи .
8 7
RaminaSonne 28 апреля в 09:43
Ответ дляМиззери
Я писала много раз что украинцы оставшиеся в Украине должны решить это голосованием и те кто поддерживают мобилизацию должны автоматом получить повестки вне зависимости от пола , статуса и здоровья
А не отправлять других сидя на диване
И если в большинстве украинцы готовы воевать то это будет их решение а не власти которая пилит деньги
Если украинцы решат отдать территории но сохранить население то это тоже выбор украинцев

Вот мой ответ
Можно узнать вашу версию ? Воюем до последнего человека и территории достаются потом полностью пустые той же раше ?
Я б до цього голосування долучила б ще тих, хто знаходиться закордоном. Бо там марно пропадає дуже багато завзятих і мотивованих воїнів, яким якісь невідомі перепони перешкоджають підтримувати мобілізацію не словом, а ділом.
9 5 1
herba fresca 28 апреля в 09:43
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Какие там очереди)))
5 4
Екатерина27 28 апреля в 09:43
Ответ дляMira29-c3c3
’Корисне’-то ваша привілегія.
А я буду повітря трясти .
Удалено администрацией...
herba fresca 28 апреля в 09:44
Ответ дляbaluevadara
Нє, не піде так, чоловік ваш де? Мені здається що він так само під юбкою сидить. Але, тільки мій може бути потенційно мобілізований, А ваш напевне десь за кордоном чи на броні.
За кордоном, многодетный
10 6
Екатерина27 28 апреля в 09:44
Ответ дляherba fresca
Какие там очереди)))
Очереди на получение отсрочки
7 6 1
Mira29-c3c3 28 апреля в 09:44
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Та давайте волати ’усе прАпала’.
6 6
baluevadara 28 апреля в 09:45
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
А, ну я так і уявляла, типовий портрет кордонів 91.
Син чоловіка від першого шлюбу. Так, це теж саме коли воюють єдиний син, батько, двоє синів.
8 5
RaminaSonne 28 апреля в 09:45
Ответ дляRemensa
Ну, спитайте людей ,які покинули своє житло на окупованих територіях і живуть в общагах. А деяких і житла нема, нічого нема. Що вони скажуть?
Це я, але моя відповідь вам не сподобається.
6 3
Piracanta 28 апреля в 09:45
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Сколько ж тому воюющему сыну лет?