28 апреля в 19:06

Це повний... Умови при працевлаштуванні.

Ходила на співбесіду.
Вакансія помічник керівника.
Умови- до 30 років, не одружена, базові знання роботи з технікою, прийом кореспонденції, розсилка, відповідь на дзвінки. Київ.
Зарплата 40 000 грн.
Співбесіда із керівником, який зразу натякає на інтимну близисть, при цьому одружений і має дітей.
Хто з таким стикався?!
показать весь текст
26 2 1
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:46
Ответ дляКаляка маляка
Не заздри
А чому тут заздрити? Грошей все одно вам мало платять. Я тільки натякнула, де можна більше заробити.
Я не в теме 28 апреля в 19:46
Ответ дляСкажений гудзик
Обручка, та фото дітей на столі в рамці
А як наьякав? Можна пряму мову?
Каляка маляка 28 апреля в 19:48
Ответ дляMs. Анонимная
А чому тут заздрити? Грошей все одно вам мало платять. Я тільки натякнула, де можна більше заробити.
Ты більше в отелі маєш?
Манка Я 28 апреля в 19:57
Ответ дляКаляка маляка
Я мінет люблю робити
То есть каждый день?)
ЖаннаНеАгузарова 28 апреля в 19:58
Ответ длятянитолкайка
Я з таким стикала, коли мені було 20+. Огидне відчуття.
Один навіть х.р волосатий витяг

Зараз мені 44 і я вже не шукаю роботу по оголошенням, відповідно не стикаюся.
прям на собеседовании достал из штанов???
Каляка маляка 28 апреля в 19:59
Ответ дляМанка Я
То есть каждый день?)
Тобі то шо?
Ласковая_львица 28 апреля в 20:05
Ответ дляЗ горіха зерня
Девочки, мне просто интересно а кем вы все устраивались работать, что всем предлагали?))
Моя подружка бухгалтер - ей не предлагали
Я в ай-ти работала мне не предлагали
Другая подружка учитель английского в школе -ей не предлагали
Есть знакомая хорошая врач - ей тоже не предлагали
Юрист) декілька разів попадалось колись)
фрау Гітта 28 апреля в 20:12
Ответ дляПушап Мі мі
неизвестно еще, на кого та квартира оформлена
На неё ,там реально он её за собой таскал ,его перевели в Киев ,он только с ней .
Т .е. Не просто интрижка ,там реальные отношения ,старшая дочка уже школу заканчивает .
От жены у него тоже 2 детей .
Живёт на 2 семьи ,жена генеральская дочка ,заряжена тоже ,там не одна квартира в наличии .
Ms. Откровенность 28 апреля в 20:19
Ответ дляВеселуха Муха
Как никакого секса? А что, налоговая вас не за...вает?
То другой секс … то без согласия и удовольствие принимает только одна сторона ..
Пушап Мі мі 28 апреля в 20:20
Ответ дляфрау Гітта
На неё ,там реально он её за собой таскал ,его перевели в Киев ,он только с ней .
Т .е. Не просто интрижка ,там реальные отношения ,старшая дочка уже школу заканчивает .
От жены у него тоже 2 детей .
Живёт на 2 семьи ,жена генеральская дочка ,заряжена тоже ,там не одна квартира в наличии .
и жена все это терпит??
Тепличная 29 апреля в 00:05
Ответ дляMs. Откровенность
Бухгалтерам предлагают от 15 тыс грн паши от рассвета до заката и никакого секса … обыдно
Не. У меня другие расценки.
Хочу на Балі 29 апреля в 08:59
Скажімо так, читаючи рівень обов´язків, вимоги до кандидата та співвідносячи до рівня зарплати, що пропонується, то це забагато, ще до співбесіди можна зрозуміти, що щось не те. Або про обов´язки брешуть, або треба якісь додаткові послуги.