28 апреля в 19:06

Це повний... Умови при працевлаштуванні.

Ходила на співбесіду.
Вакансія помічник керівника.
Умови- до 30 років, не одружена, базові знання роботи з технікою, прийом кореспонденції, розсилка, відповідь на дзвінки. Київ.
Зарплата 40 000 грн.
Співбесіда із керівником, який зразу натякає на інтимну близисть, при цьому одружений і має дітей.
Хто з таким стикався?!
показать весь текст
26 2 1
Вредняжка 28 апреля в 19:16
Ответ дляMs. Анонимная
І ви, маючи чоловіка, пішли на це? Чоловік ще є у вас? Той самий?
Мне так надо было) да, тот же
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:16
Ответ дляЗ горіха зерня
Т.е вы считаете что за нажатие кнопочки на принтере и принятии звонков людям платят 40 000?)))
За тот набор платят 8000, а вот 32 000 за то что вам предложили))
8000 - це зп десятирічної давнини. На сьогодні це не гроші
Ms. Откровенность 28 апреля в 19:17
Ответ дляКинДза
Так попросите еще секс в нагрузку ))))
Или разгрузку )))
Бухгалтерия за это берет чем обычные , боюсь мне откажут .
З горіха зерня 28 апреля в 19:18
Ответ дляMs. Анонимная
8000 - це зп десятирічної давнини. На сьогодні це не гроші
Вы даже не представляете количество людей зарабатывающих 8000
воспитатели, учителя, начинающие врачи...
5 1 1 1
Почемучечка 28 апреля в 19:19
Да, было и не раз, что предлагали. Я уже и не знаю, когда эта тема заткнется. С интимом. Я не соглашалась, конечно. Один раз директор выгнал меня. Сейчас я уже старше стала, 40+, тем не менее, есть иногда намеки и предложения.
3 2 1 1
фрау Гітта 28 апреля в 19:22
Ответ дляБезпорадна Кроко
Думаю багато хто. Вийшли і забули. В чому проблема?
Или согласились .
У соседки внучка согласилась,пришла после техникума ,на должность секретаря ,купил ей машину ,потом квартиру ,она родила двоих . Он пошел по карьерной лестнице.
На правах второй жены , лет 20 так живут . С виду довольна жизнью ,холённая дама
6 1
З горіха зерня 28 апреля в 19:23
Девочки, мне просто интересно а кем вы все устраивались работать, что всем предлагали?))
Моя подружка бухгалтер - ей не предлагали
Я в ай-ти работала мне не предлагали
Другая подружка учитель английского в школе -ей не предлагали
Есть знакомая хорошая врач - ей тоже не предлагали
булоТАЙминуло 28 апреля в 19:24
Если дядька симпатичный, то почему бы и нет?
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:26
Ответ дляЗ горіха зерня
Девочки, мне просто интересно а кем вы все устраивались работать, что всем предлагали?))
Моя подружка бухгалтер - ей не предлагали
Я в ай-ти работала мне не предлагали
Другая подружка учитель английского в школе -ей не предлагали
Есть знакомая хорошая врач - ей тоже не предлагали
Мені на сз пропонували таку роботу, але моя зп на той час була значно більша, ніж мені запропонував той дирехтор. Він ще здивувався де я заробляю більше і без інтиму
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:27
Ответ дляЗ горіха зерня
Девочки, мне просто интересно а кем вы все устраивались работать, что всем предлагали?))
Моя подружка бухгалтер - ей не предлагали
Я в ай-ти работала мне не предлагали
Другая подружка учитель английского в школе -ей не предлагали
Есть знакомая хорошая врач - ей тоже не предлагали
Мабуть зазвичай секретаркам пропонують. Їх ще називають ’помічник керівника’
тянитолкайка 28 апреля в 19:28
Ответ дляЗ горіха зерня
Девочки, мне просто интересно а кем вы все устраивались работать, что всем предлагали?))
Моя подружка бухгалтер - ей не предлагали
Я в ай-ти работала мне не предлагали
Другая подружка учитель английского в школе -ей не предлагали
Есть знакомая хорошая врач - ей тоже не предлагали
Юрист
СкокоМнеДадите 28 апреля в 19:29
Вийти, видихнути і спробувати забути.
Я у 23, правда, не секретаркою потрапила на натяки. І досвід у мене був, я реально йшла на співбесіду до СЕО (бо на керівну посаду вже), під час співбесіди зрозуміла, що не хочу там працювати і почалося: ’ А може, не на цю посаду, на якусь іншу, я Вам придумаю, давайте обміняємося контактами, зустрінемося не в офісі, обговоримо, придумаємо’.. хз чи був він одружений, бо візуально не більше 30 років, але отаке під час співбесіди...
Перед тим десь за рік ще в одній конторі працювала, там співбесіда була ок, шеф жінка, а потім а процесі почалися підкати від власників з прямим ’у нас заведено разом на полювання їздити’. Ага, блін - біжу, волосся назад і думаю, справа не в зовнішності, я не модель, якщо що ´, просто була молода, здається, чоловікам цього достатньо
Веселуха Муха 28 апреля в 19:30
Ответ дляMs. Откровенность
Бухгалтерам предлагают от 15 тыс грн паши от рассвета до заката и никакого секса … обыдно
Как никакого секса? А что, налоговая вас не за...вает?
Стигла полуниця 28 апреля в 19:30
Ответ дляКаляка маляка
Мені норм
а сколько раз надо сосать в месяц?
булоТАЙминуло 28 апреля в 19:31
Ответ дляЗ горіха зерня
Девочки, мне просто интересно а кем вы все устраивались работать, что всем предлагали?))
Моя подружка бухгалтер - ей не предлагали
Я в ай-ти работала мне не предлагали
Другая подружка учитель английского в школе -ей не предлагали
Есть знакомая хорошая врач - ей тоже не предлагали
Ну может вы не привлекательная для мужчин, уж извините за предположение.
Стигла полуниця 28 апреля в 19:31
Ответ дляЗ горіха зерня
Т.е вы считаете что за нажатие кнопочки на принтере и принятии звонков людям платят 40 000?)))
За тот набор платят 8000, а вот 32 000 за то что вам предложили))
вот вот, наивно очень со стороны автора
Чупа-чупс 28 апреля в 19:32
Ответ дляСкажений гудзик
Обручка, та фото дітей на столі в рамці
разведен?
Манка Я 28 апреля в 19:32
Ответ дляВредняжка
Понравилась внешность и вообще понравилась, из критерий по которым я не подходила заочно это возраст, мне было больше и наличие мужа и двоих детей
И вы спите
Хотя муж и 2ое детей?((((
СкокоМнеДадите 28 апреля в 19:33
Ответ дляЗ горіха зерня
Девочки, мне просто интересно а кем вы все устраивались работать, что всем предлагали?))
Моя подружка бухгалтер - ей не предлагали
Я в ай-ти работала мне не предлагали
Другая подружка учитель английского в школе -ей не предлагали
Есть знакомая хорошая врач - ей тоже не предлагали
Спічрайтер, заливали депутатки і їхні наближені (мізки депутата), там кодло ще те. Один відверто квартиру зі старту пропонував за пожити з ним пару років (тут смайл блює).
Головредом маленької газетки - там оцей випадок з ’давайте зустрінемося не в офісі’, і друг й випадок був щ релевантним досвідом, після туру по резюме, без фото, на співбесіду прийшло і декілька чоловіків, старших. Думаю, зустрітися пропонував лише мені. Таки сексизму і харасмент у нас не рідкість, жінкам важче
Пушап Мі мі 28 апреля в 19:34
Ответ длятянитолкайка
Я з таким стикала, коли мені було 20+. Огидне відчуття.
Один навіть х.р волосатий витяг

Зараз мені 44 і я вже не шукаю роботу по оголошенням, відповідно не стикаюся.
расскажите, как убежали оттуда
Додекаэдр 28 апреля в 19:35
Ответ дляMs. Анонимная
Мабуть зазвичай секретаркам пропонують. Їх ще називають ’помічник керівника’
Тільки тим, хто свято вірить, що помічнику з вказаними автором обов´язками будуть платити 40 тис. Ну потрібно ж голову деколи включати, що за розсилку кореспонденції та відповідь на дзвінки стільки не платять)))
А що таке? 28 апреля в 19:35
Ответ дляТепличная
Блииин, у меня было большое количество собеседований и ни разу такого не было. Наверное, я не секси. Бухгалтер
Вот . Потому что самый дурной директор знает - секс с бухгалтером прямой путь к крупным неприятностям .
СкокоМнеДадите 28 апреля в 19:35
Ответ дляСтигла полуниця
вот вот, наивно очень со стороны автора
Ну, я працювала в міжнародній компанії, де офіс-менеджер тисячу мала, але зі знанням англійської, з реальним, тобто вільно і телефоном відповісти, і зі співвласником іноземцем поговорити, без інтимну
Пушап Мі мі 28 апреля в 19:36
Ответ дляфрау Гітта
Или согласились .
У соседки внучка согласилась,пришла после техникума ,на должность секретаря ,купил ей машину ,потом квартиру ,она родила двоих . Он пошел по карьерной лестнице.
На правах второй жены , лет 20 так живут . С виду довольна жизнью ,холённая дама
неизвестно еще, на кого та квартира оформлена
Малинка 28 апреля в 19:36
Ответ дляСкажений гудзик
Обручка, та фото дітей на столі в рамці
требуйте 60 тыс. ну и подарки по праздникам. а! еще выезды в рестораны
Стигла полуниця 28 апреля в 19:36
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну, я працювала в міжнародній компанії, де офіс-менеджер тисячу мала, але зі знанням англійської, з реальним, тобто вільно і телефоном відповісти, і зі співвласником іноземцем поговорити, без інтимну
так это достаточно уникальная компетенция, по сравнению просто с владением оргтехники)
Каляка маляка 28 апреля в 19:36
Ответ дляСтигла полуниця
а сколько раз надо сосать в месяц?
Я мінет люблю робити
1 1
СкокоМнеДадите 28 апреля в 19:37
Ответ дляСтигла полуниця
так это достаточно уникальная компетенция, по сравнению просто с владением оргтехники)
Тобто унікальна? У Києві нормальна офісна робота передбачає нормальну англійську буде давно. У міжнародних компаніях це просто гігієнічний фактор
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:39
Ответ дляКаляка маляка
Я мінет люблю робити
В готелі більше можна було заробити з вашими навичками
Каляка маляка 28 апреля в 19:42
Ответ дляMs. Анонимная
В готелі більше можна було заробити з вашими навичками
Не заздри