Порадьте туроператора в Болгарію

Дівчата, після 21 року ніде не була. Хочу поїхати з дитиною в Болгарію. Порадьте туроператора.
Скользкая 30 апреля в 09:06
Агента вам напевно треба?
Хвігура мічти 30 апреля в 09:08
Користуюсь Поїхали з нами.
автор Василина Семеніч 30 апреля в 09:28
Ответ дляСкользкая
Агента вам напевно треба?
Мабуть так
НеГолосую 30 апреля в 09:33
Я заходила на сайт отпуск юа и там выбирала сама себе тур, а потом записывала номер и название отелей которые понравились и ехала к ближайшему турагенту.
АБВГДэшница 30 апреля в 09:49
відкриваєете букінг - там за допомогою фільтрів підбираєте собі житло (що вам важливо - яке саме житло, дати, яка лінія, харчування, басейн і т.д.), якщо літак - візейр чи райн, якщо автобус - то є перевізники (загугліть), не забудьте по страховку
Lor111etta 30 апреля в 09:52
ВДніпрі є класний агент.
Хочете?
автор Василина Семеніч 30 апреля в 10:25
Ответ дляLor111etta
ВДніпрі є класний агент.
Хочете?
Ні, я в Києві
А я кумедна 30 апреля в 10:31
Ответ дляВасилина Семеніч
Ні, я в Києві
Не имеет значения. Я в Николаеве, мне тур подбирала агент из Черновцов, все по почте. Я очень довольна
автор Василина Семеніч 30 апреля в 10:36
Ответ дляА я кумедна
Не имеет значения. Я в Николаеве, мне тур подбирала агент из Черновцов, все по почте. Я очень довольна
А оплачували Ви як?
Турагенція Tourdream 30 апреля в 11:14
Автор, звертайтесь будь ласка. Болгарія у нас зараз один з провідних напрямків
https://invite.viber.com/?g2=AQBoKWP5qNpEc1JB8s9hZ...
автор Василина Семеніч 30 апреля в 12:14
Ответ дляТурагенція Tourdream
Автор, звертайтесь будь ласка. Болгарія у нас зараз один з провідних напрямків
https://invite.viber.com/?g2=AQBoKWP5qNpEc1JB8s9hZ...
Дякую