Я розумію що цей чувак трошки крейзі

Але ж видно що дівчина затравлена.
Що думаєте?
7 3
Астоновитесь! 30 апреля в 11:05
Думаю, що Вам немає чим зайнятися 😂
Карамбулкул 30 апреля в 11:06
Не видно
Грушки-яблочки 30 апреля в 11:06
Побоев не видно, глаз на месте
автор БезникаЯ 30 апреля в 11:06
Ответ дляАстоновитесь!
Думаю, що Вам немає чим зайнятися 😂
По ходу вам теж😘Не пам´ятаю, що просила ваші коментарі з цього приводу.
Може мені гроші платять.не заздріть
Намакушка 30 апреля в 11:07
Они оба ипанутые. Колготини себе славу на хайпе нарабатывает.
Трусиковед 30 апреля в 11:08
он собирается порноиндустрией заняться
Роза в вазі 30 апреля в 11:10
Я думаю, у них все в шоколаде и она знала, на что шла. Ее внешний вид это просто хайп
Посудомойка 30 апреля в 11:14
Хайпуют оба. По-идиотски только как-то
euhunter 30 апреля в 11:15
Я думаю, що чей чувак поступово змiнює наше уявлення про одяг взагалі. Він шалено талановитий та харизматичний, і це має свою ціну для його психічного здоров´я. Він як цар Мідас - все і всі, до чого дотикається, стає золотом. Можливо, його жінка зараз втілює всі його рефлексії та підтримує його стабільність таким незвичним способом. Визволяє косами з полону.
6 3 3 1
Vitamina1407 30 апреля в 11:15
Похер на них. Цей чувак росію підтримує,і вона дурепа яка за бабки дала добро бути посміховиськом. Кому вони треба
Vitamina1407 30 апреля в 11:16
Ответ дляeuhunter
Я думаю, що чей чувак поступово змiнює наше уявлення про одяг взагалі. Він шалено талановитий та харизматичний, і це має свою ціну для його психічного здоров´я. Він як цар Мідас - все і всі, до чого дотикається, стає золотом. Можливо, його жінка зараз втілює всі його рефлексії та підтримує його стабільність таким незвичним способом. Визволяє косами з полону.
🤪
Посудомойка 30 апреля в 11:18
Ответ дляeuhunter
Я думаю, що чей чувак поступово змiнює наше уявлення про одяг взагалі. Він шалено талановитий та харизматичний, і це має свою ціну для його психічного здоров´я. Він як цар Мідас - все і всі, до чого дотикається, стає золотом. Можливо, його жінка зараз втілює всі його рефлексії та підтримує його стабільність таким незвичним способом. Визволяє косами з полону.
Кажется вы переоценили его способности. Из гавна сделать тренд-да. Но это из-за нехватки ума публики. Но какого-то таланта я там не вижу.
Вилами по воде 30 апреля в 11:17
Ответ дляБезникаЯ
По ходу вам теж😘Не пам´ятаю, що просила ваші коментарі з цього приводу.
Може мені гроші платять.не заздріть
Як це не просили? Це ж ви написали у старості - Що думаєте?
Лагшмивара 30 апреля в 11:20
Мені її відверто шкода. Це не любов, не шлюб, не повага. Це чоловік, який купив собі шматок м´яса і демонструє його всім навколо. Можна називати це помстою Кардашьян, можна назівати це об´єктивізацією та сексуалізацією - як завгодно. Але це хворі відносини з явною жертвою. Навіть до стриптизерш та ескортниць відносяться з більшоє повагою, ніж й.бнутий русофіл, фашист та антисеміт Каньє відноситься до своєї офіційної дружини.
Мовчу, але хочу 30 апреля в 11:20
Ответ дляeuhunter
Я думаю, що чей чувак поступово змiнює наше уявлення про одяг взагалі. Він шалено талановитий та харизматичний, і це має свою ціну для його психічного здоров´я. Він як цар Мідас - все і всі, до чого дотикається, стає золотом. Можливо, його жінка зараз втілює всі його рефлексії та підтримує його стабільність таким незвичним способом. Визволяє косами з полону.
Грибы или трава ?
Tammy21 30 апреля в 11:23
Ответ дляeuhunter
Я думаю, що чей чувак поступово змiнює наше уявлення про одяг взагалі. Він шалено талановитий та харизматичний, і це має свою ціну для його психічного здоров´я. Він як цар Мідас - все і всі, до чого дотикається, стає золотом. Можливо, його жінка зараз втілює всі його рефлексії та підтримує його стабільність таким незвичним способом. Визволяє косами з полону.
’поступово змiнює наше уявлення про одяг взагалі’ Напишіть, будь ласка, ключові зміни за останні років 5.
euhunter 30 апреля в 11:24
Ответ дляПосудомойка
Кажется вы переоценили его способности. Из гавна сделать тренд-да. Но это из-за нехватки ума публики. Но какого-то таланта я там не вижу.
Ну вы не видите. Много кто не видит и не слышит. С образованием, тем более в сфере современного дизайна и искусства, у масс вообще неважно.
Но его Yeezy Boost вы точно либо носите, либо ребенок ваш на физру таскает, либо в вашем окружении есть. Не оригинал конечно, попроще из Спортмастера или с Алика. Но сделал их Канье.
4 4 1
euhunter 30 апреля в 11:25
Ответ дляTammy21
’поступово змiнює наше уявлення про одяг взагалі’ Напишіть, будь ласка, ключові зміни за останні років 5.
Skims
2 1
Tammy21 30 апреля в 11:26
Ответ дляeuhunter
Skims
Це бренд його колишньої дружини і він точно не змінив модну індустрію)
3 1
Лагшмивара 30 апреля в 11:26
Ответ дляeuhunter
Skims
А до чого Вест до Skims?
euhunter 30 апреля в 11:27
Ответ дляTammy21
Це бренд його колишньої дружини і він точно не змінив модну індустрію)
Вы серьезно? Изучите вопрос глубже.
2 2 1
Tammy21 30 апреля в 11:29
Ответ дляeuhunter
Вы серьезно? Изучите вопрос глубже.
Серйозно. Я в курсі обвинувачень)
Балаболка 30 апреля в 11:34
Ответ дляeuhunter
Я думаю, що чей чувак поступово змiнює наше уявлення про одяг взагалі. Він шалено талановитий та харизматичний, і це має свою ціну для його психічного здоров´я. Він як цар Мідас - все і всі, до чого дотикається, стає золотом. Можливо, його жінка зараз втілює всі його рефлексії та підтримує його стабільність таким незвичним способом. Визволяє косами з полону.
да на здоровье. только почему его харизма должна влиять на мое психическое здоровье? и почему он сам без трусов не скачет? думаю с его психикой как раз все в порядке
Намакушка 30 апреля в 11:35
Ответ дляМовчу, але хочу
Грибы или трава ?
Испарения в сэконд-хенде.
1 1
КохайтесьЧорнобровi 30 апреля в 11:45
Ответ дляTammy21
Це бренд його колишньої дружини і він точно не змінив модну індустрію)
саме Каньє зробив з Кім ікону
2 1
euhunter 30 апреля в 11:47
Ответ дляБалаболка
да на здоровье. только почему его харизма должна влиять на мое психическое здоровье? и почему он сам без трусов не скачет? думаю с его психикой как раз все в порядке
Ваше психическое здоровье - это сфера вашей личной ответственности. Сомневаюсь, что у вас есть ежедневная неизбежность личного контакта с персоной Канье. Разве только с его дизайнами, но они вроде одобрены к производству всеми возможными организациями.
Мовчу, але хочу 30 апреля в 11:47
Ответ дляНамакушка
Испарения в сэконд-хенде.
Упс не учла )
Балаболка 30 апреля в 11:48
Ответ дляeuhunter
Ваше психическое здоровье - это сфера вашей личной ответственности. Сомневаюсь, что у вас есть ежедневная неизбежность личного контакта с персоной Канье. Разве только с его дизайнами, но они вроде одобрены к производству всеми возможными организациями.
а зачем мне тыкать эту не совсем одетую женщину постоянно? пусть дома ее рассматривает
Tammy21 30 апреля в 11:49
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
саме Каньє зробив з Кім ікону
Ви дуже не в контексті сімейства Кардаш´ян)
2 2
euhunter 30 апреля в 11:50
Ответ дляБалаболка
а зачем мне тыкать эту не совсем одетую женщину постоянно? пусть дома ее рассматривает
А каким образом вы в нее постоянно тыкаетесь? Вы соседи или персонал?