Изменено 30 апреля в 19:19

Перевізник Греція

Добрий день. Могли б порадити перевізників (автобуси), які ще возять до Салоніків/Халкідікі з Чернівців або Києва (можливо Львів, Ужгород..) . Альф знаю, з ними їздила, але можлио ще порадите когось. Дякую
Жінка з перцем 30 апреля в 19:20
Есперія тревел має рейси автобусні
Сон і дрімота 30 апреля в 19:51
авторе , а як Вам Альф?
Некомильфо 30 апреля в 19:59
Ответ дляСон і дрімота
авторе , а як Вам Альф?
Не автор, але відповім ) Мені норм. Позаминулого літа з ними їздила в Чорногорію, цього року в Хорватію купила квитки
Сон і дрімота 30 апреля в 20:00
Ответ дляНекомильфо
Не автор, але відповім ) Мені норм. Позаминулого літа з ними їздила в Чорногорію, цього року в Хорватію купила квитки
Дякую.
автор Сердючка 30 апреля в 20:48
Ответ дляСон і дрімота
авторе , а як Вам Альф?
очікувала гіршого, але перенесли ок. підсідали в мукачево і їхали до будви. назад поломка була автобуса, трохи понервували. на годину запізнилися.
в принципі, якщо іншого не знайду, поїду з ними. просто не розумію чого, але до греції квиток суттєво дорожче, і дні не дуже зручні
автор Сердючка 30 апреля в 20:49
Ответ дляНекомильфо
Не автор, але відповім ) Мені норм. Позаминулого літа з ними їздила в Чорногорію, цього року в Хорватію купила квитки
Коли краще туди їхати? розглядала як варіант, але кінець червня налякали холодна вода
Некомильфо 30 апреля в 20:52
Ответ дляСердючка
Коли краще туди їхати? розглядала як варіант, але кінець червня налякали холодна вода
Я наприкінці червня була і там, і там не раз ) Нормальна вода, діти купалися теж весь час
автор Сердючка 30 апреля в 20:54
Ответ дляНекомильфо
Я наприкінці червня була і там, і там не раз ) Нормальна вода, діти купалися теж весь час
а який регіон? а ск орієнтовно градусів? мені б 24))
Некомильфо 30 апреля в 21:15
Ответ дляСердючка
а який регіон? а ск орієнтовно градусів? мені б 24))
24-26 була вода позаминулого літа. Ми відпочивали в Бечічах, Петровац, Сутоморе. В Хорватії - в Макарска, Трогірі
Вся в кредитах 01 мая в 01:32
http://www.desadmi.com/ua/avtobusnyj-charter/hrets... Турфірма з Чернівців їздить, їздила з ними в Болгарію.
автор Сердючка 01 мая в 08:19
Ответ дляВся в кредитах
http://www.desadmi.com/ua/avtobusnyj-charter/hrets... Турфірма з Чернівців їздить, їздила з ними в Болгарію.
А чи є в них туалет в автобусі? Навіть якщо просять не ходити, все ж його наявність заспокоює
автор Сердючка 01 мая в 08:21
Ответ дляВся в кредитах
http://www.desadmi.com/ua/avtobusnyj-charter/hrets... Турфірма з Чернівців їздить, їздила з ними в Болгарію.
І скільки год були на кордоні? І греція і Болгарія через одне кпп. Дякую!
Kristi Travel 01 мая в 17:37
автор, туроператорів які їздять з Києва до Греції зараз багато: ALF, Alliance, Eline-tour, ITravel, Kompas, Orbita, Pilon Ukraine, TPG
Багато в кого є свої рейси, є спільні
Можете написати мені ваші дати, я перегляну хто саме їде і запропоную вам найкращі варіанти)
Вся в кредитах 01 мая в 18:24
Ответ дляСердючка
І скільки год були на кордоні? І греція і Болгарія через одне кпп. Дякую!
Я в Болгарію їздила, ми стояли на румунському кордоні біля 7 годин, а мої свекри годину, то не вгадаєш. Туалету в них в автобусі не було, ходили на заправках.
автор Сердючка 07 мая в 09:14
Ответ дляВся в кредитах
Я в Болгарію їздила, ми стояли на румунському кордоні біля 7 годин, а мої свекри годину, то не вгадаєш. Туалету в них в автобусі не було, ходили на заправках.
Зовсім мало відгуків про них... Можна ще вас спитаю) чи є в автобусах вайфай, гаряча вода для чаю , розетки, і як зазвичай мало місця для колін?)
Вся в кредитах 07 мая в 12:52
Ответ дляСердючка
Зовсім мало відгуків про них... Можна ще вас спитаю) чи є в автобусах вайфай, гаряча вода для чаю , розетки, і як зазвичай мало місця для колін?)
Не було нічого, розетки були лише, для колін місця +-, але в них багато автобусів, то не ручаюся за всі. Щодо відгуків, то фірма давно існує і як перевізник і як туристична фірма.