Ребенок говорит странные вещи

Что он шел с работы и его сбил поезд,показывает на родимое пятно на ноге и говорит,что поездом ему оторвало ногу и он умер.не знаю откуда он такое придумал,но страх поезда теперь
показать весь текст
15 3 1
Бавовнятко 30 апреля в 22:46
Ответ дляРедисочка
Да нет.он такое моментами говорит,потом нормальное все.спросила как это убил поезд,говорит,шел,не заметил его и родился((((
Очень не хватает удивленного смайликов для реакции)
3 1
Летчица 30 апреля в 22:47
Ответ дляНаверняка
Є минулі життя. Це генетична пам´ять і по роду може щось пригадати.
Дуже часто вони розказуть різне
Наверняка 30 апреля в 22:47
Ответ дляЛетчица
Дуже часто вони розказуть різне
Що логічно. Бо в роду, тисячі людей і життів.
Бавовнятко 30 апреля в 22:48
Я много рассказывала маме о гномах, говорит одно время задолбала)) с подробностями как там и что, как я с ними жила))
18 1
Злюка бобер 30 апреля в 22:48
Ответ дляПушка заряджена
Мне говорили, что будет мальчик до 7 мес.
Но мне приснилась девочка, кучерявая, блондинка с кудряшками и в легком платье.

Моей девочке 3 года, вижу мельком ее на др, и это она! Я была в ступоре!

Еще сон ( опять таки думаю, что мальчик), маленькая блондинка мне говорит, что я тебя выбрала, ты будешь моей мамой.

Как сейчас все помню.
Так что что-то в этом есть, следите что будет дальше, может забудет.
Я тоже слышала версию что дети выбирают родителей
Наверняка 30 апреля в 22:49
Я, автор добре пам´ятаю свого пращура. Яким він був і що робив, як воював, який мав вигляд. Це відчуття наче все сталося зі мною, в минулому.
автор Редисочка 30 апреля в 22:50
Ответ дляНафаня Маня
Я тоже в детстве рассказывала истории про свою прошлую жизнь)
Боюсь,чтоб к психиатру не направили..чтоб в садике это не рассказывал хоть
4 2
Пушка заряджена 30 апреля в 22:50
Ответ дляЗлюка бобер
Я тоже слышала версию что дети выбирают родителей
Тогда я рада, что именно она меня выбрала
11 лет, начался особый возраст, но я счастлива, что она)

Но по теме, я не помню, чтоб были какие-то интересные истории от нее. Но верю в жизнь после
Вишиванка 30 апреля в 22:52
Я уривками пам´ятаю себе років до 2х, знаю що одне з минулих життів я жила в північній Америці, в цьому житті не могла їсти звичну їжу, вибирала з борщу квасолю, і пробувала наїдатися кукурудзою, пам´ятаю це відчуття, о! Нарешті нормальна їжа! Кукурудза, хоч і неправильно приготовлена. А ще томати....
Син з року вдягав кашкет, марширував, хоч в сім´ї військових на було, розказував про війну...чомусь я завжди знала, що він був на війні .
Донька теж щось розказувала, нажаль на записала, забулося
Добро с Кулаками 30 апреля в 22:54
Ответ дляСтетоскопуло
Кто его знает. Я не хочу верить в перерождение на Земле. Но у меня тоже бывали ощущения что я жила раньше, была мужчиной, военным или вроде того. И была убита через удушение или гильотину. Я не люблю шарфы и когда прикасаются к шее, мне страшно и душно.
ви не були обвиті пуповиною при народженні? Просто, такі страхи часто зустрічаються у тих, хто мав обвиття.Тобто, це не з имнулого життя пам’ять,а з теперішнього.
Майская киска 30 апреля в 22:55
Реиркарнации
Дух наш возвращается проходить уроки
Не бойтесь
6 3
Стетоскопуло 30 апреля в 22:56
Ответ дляДобро с Кулаками
ви не були обвиті пуповиною при народженні? Просто, такі страхи часто зустрічаються у тих, хто мав обвиття.Тобто, це не з имнулого життя пам’ять,а з теперішнього.
Можливо :(
Звоночек 30 апреля в 22:58
Ваш ребенок более нормальный, чем мы все. Он помнит прошлые воплощения, а мы забыли. Сейчас все больше людей будут ’просыпаться’ и вспоминать
21 1
Ні грама 30 апреля в 22:59
Я когда была маленькая тоже помнила свою прошлую жизнь. Теперь не помню только из рассказов родителей. Например в детстве в деревне мне было где то как вашему взялся лопатку и пошла копать за колодец и упорно говорила что я там зарыла свои синие камешки когда была взрослой, и мне нужно срочно их найти иначе я не смогу успокоится . И никто не понимал оч ни это я. Пока однажды в ювлелирке с мамой куда мама меня случайно взяла когда просто зашла со мной в магазин поглазеть я не стала кричать вот они вот мои бусы на ожерелье с синими камнями ,его я закопала)
9 3
Відморожена 30 апреля в 22:59
Ответ дляКу ка ку ка ку
Помнит прошлую жизнь
Дуже схоже на таке..
Ромашкинная 30 апреля в 23:00
Ответ дляПушка заряджена
Тогда я рада, что именно она меня выбрала
11 лет, начался особый возраст, но я счастлива, что она)

Но по теме, я не помню, чтоб были какие-то интересные истории от нее. Но верю в жизнь после
мне тоже говорили будет мальчик
снилась девочка с каштановым каре и челкой

но родился мальчик))

тоже 11 лет ему)) ладно, буду слушать книгу ’пока ваш подросток не свел вас с ума’...
Добро с Кулаками 30 апреля в 23:03
Ответ дляСтетоскопуло
Можливо :(
в мене з народження був страх змій. Я їх лише на картинках бачила, але до паніки просто. Навіть шнурків чи якихось стрічок, що могли б нагадати змію, боялась. Що з цим тільки не робили батьки, нічого не допомагало. При чому я боялась на самого укусу, а вигляду. І дуже лякало,коли не вистачало повітря. А вже в дорослому віці пішла до психолога, копали інше і тут сплило.Виявилось, що я була обвита пуповиною кілька разів і не дихала при народженні. І оця пуповина десь відклалась в пам’яті, а потім я побачила маленькою змію і понеслась асоціація.
8 3 1
Сиренькая 30 апреля в 23:03
Ответ дляПушка заряджена
Мне говорили, что будет мальчик до 7 мес.
Но мне приснилась девочка, кучерявая, блондинка с кудряшками и в легком платье.

Моей девочке 3 года, вижу мельком ее на др, и это она! Я была в ступоре!

Еще сон ( опять таки думаю, что мальчик), маленькая блондинка мне говорит, что я тебя выбрала, ты будешь моей мамой.

Как сейчас все помню.
Так что что-то в этом есть, следите что будет дальше, может забудет.
Уві сні до нас доходять звістки. Іноді ми не можемо зрозуміти, що саме нам кажуть.
Мій тато помер півроку тому і весь час мені снилося, що ми з ним збираємося здавати аналізи (я його при житті вмовляла, він відмовлявся). А нещодавно наснився зовсім по-іншому, запитав, чи я телефоную його двоюрідній сестрі, вони дуже дружили, я сказала, що дзвонила після його поховання, потім він сказав, що йому пора «я йду з океаном».
Я прокинулася, на вулиці була злива. пам‘ятаю сон до дрібниць і пару днів збираюся подзвонити до його сестри, не подзвонила, відкладала, а ще через день подзвонили і сказали мені, що вона померла.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 30 апреля в 23:03
Ответ дляЛетчица
Є інформаційна хмара , діти дуже часто відкриті перед цим потоком інформації
Не має минулого життя
А вы откуда знаете?
Летчица 30 апреля в 23:08
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А вы откуда знаете?
Медитацією займалась
Пишу_граммотно! 30 апреля в 23:09
Ответ дляКу ка ку ка ку
Помнит прошлую жизнь
Скорее всего, с возрастом забудет что такое говорил
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 30 апреля в 23:10
Ответ дляЛетчица
Медитацією займалась
Ну так вы как никто должны знать, что душа живет не в одном человеке один раз
Угги_в_горошек 30 апреля в 23:15
Дебют шизофрении?
Оченьценная 30 апреля в 23:19
І ще, коли була мала, казала, що приїхала з західної Німечинни (взагалі не знаю чому не з Аргентини, чи Африки...). Ніколи в житті емігрувати не планувала. Але завжди хотіла вчити німецьку мову, навіть сама намагалась... (просто так).... Зараз живу в західній Німечині, спілкуюсь німецькою... Мене подружка в іншому регіоні в великому місті квартиру знайшла. Я туди поїхала і повернулась, бо саме в цьому західному регіоні, як вдома. Так мій дім Україна і відчуття дому в Україні нічого не замінить, але саме в цьому далекому місті мені затишно.
7 2
Малая Налегке 30 апреля в 23:24
Ответ дляОченьценная
Прийшла з дитиною малою до церкви, він ще майже не розмовляв, сидів у візочку. В шутку питаю, а де ж тут янголи.А він показує на стелю церкви і наче каже ось де вони..Я навіть не очікувала, що він мову розуміє...
У меня дочь года в два останавливалась и показывала,где на небе святой Николай и где Богородица.Говорила,что точно знает,что они так,она их видела.
Шиворот Навыворот 30 апреля в 23:28
А я з дитинства ходила в військових пілотках до садочку (не розумію, як батьки це дозволяли, казали що неможливо було відмовити), писала листи ’солдатам’. Коли бачила машину з військовими - мене аж трусило. Хоча в родині ніхто не служив. До речі, після 35 років я таки стала військовослужбовцем, і це прям моє моє.
А у снах мене часто застрелюють. І це нав´язливий сон з дитинства.
5 3
ПрипоРошенная 30 апреля в 23:34
Ответ дляШиворот Навыворот
А я з дитинства ходила в військових пілотках до садочку (не розумію, як батьки це дозволяли, казали що неможливо було відмовити), писала листи ’солдатам’. Коли бачила машину з військовими - мене аж трусило. Хоча в родині ніхто не служив. До речі, після 35 років я таки стала військовослужбовцем, і це прям моє моє.
А у снах мене часто застрелюють. І це нав´язливий сон з дитинства.
а я панически боюсь летать, и у кого только не была, и психологи и тд, и навязчивые сны часто бывают, что авиакатастрофа
и еще одна из дочек у нас родилась как из Версаля, с манерами , движениями, поведением, осанкой, ну вот натурально принцесса на горошине, в нашей в общем-то пролетарской семье) откуда?) тоже пока маленькая была рассказывала нам, что в замке жила)
Губной рояль 30 апреля в 23:40
Ответ дляДобро с Кулаками
в мене з народження був страх змій. Я їх лише на картинках бачила, але до паніки просто. Навіть шнурків чи якихось стрічок, що могли б нагадати змію, боялась. Що з цим тільки не робили батьки, нічого не допомагало. При чому я боялась на самого укусу, а вигляду. І дуже лякало,коли не вистачало повітря. А вже в дорослому віці пішла до психолога, копали інше і тут сплило.Виявилось, що я була обвита пуповиною кілька разів і не дихала при народженні. І оця пуповина десь відклалась в пам’яті, а потім я побачила маленькою змію і понеслась асоціація.
У меня у дочки тройное тугое и всю беременность на всех УЗИ было обвитие то двойное то тройное. И нет таких страхов... интересно как это работает
ЦібаФу 30 апреля в 23:47
В 2 роки племінниця розповідала батькам що вона з Мексики із відносно заможного штату Хуарез, що вона була дочкою Тихаського бізнесмена якого застрілив бандит і Мексиканьскої леді шляхетного походження. Тоді забулося але її батьки не на жарт перелякались тоді що то шизофренія чи щось таке, сестра вмивала ледяною водою. І що ви думаєте, пройшли роки, племінниця вийшла заміж за хлопця з мексики який походить із того самого штату Хуарез (так виявляется такий штат є у Мексикці) і вона вже має власну дитину, вони живуть наразі там вже давно, племінниця іспанську вивчила майже за рік як рідну і це без сильного знання англійського)) і хто його зна про ці співпадіння, вони іноді лякають а іноді можуть означати цікаве майбутнє, єдине що аби щасливе))
Майструю крила 30 апреля в 23:51
Мы на лето ездили к бабушке в село под Киевом(12 км от КПП) на каникулы.Я помню,идем с братом по огороду,а я ему рассказываю,что в этой земле зарыто несметное богатство,клад.Оказалось потом,спустя десятилетия ,что да,родственники по своим связям получили в том селе пару участков земли,продали ее и купили две квартиры в Киеве.