Ах страждаю( дівчата з високою інтуїцією або з здібностями

Ану давайте перевіримо
Повернеться чи ні ?
Я ставлю що ні, він не повернеться . А мені так погано (
Файна цьоця 30 апреля в 23:11
Нет
Аля789 30 апреля в 23:12
Так
Летала_НаМетле 30 апреля в 23:13
страдайте дальше.
2 1
Пошаманю 30 апреля в 23:15
Повернеться.
маска Ілона 30 апреля в 23:16
Не вернётся.
ШанельКуКу 30 апреля в 23:20
Я навіть не змогла зрозуміти що ви написали.
побольшомусекретику 30 апреля в 23:20
Пока будете страдать не вернется.Отпустите ситуацию и тогда вернется
Ондатрова шуба 30 апреля в 23:22
Приповзе
Пухнасті штани 30 апреля в 23:27
Ви ж пізніше хоть відпишіться хто правий був
автор Полтавська галушка 30 апреля в 23:32
Ответ дляПухнасті штани
Ви ж пізніше хоть відпишіться хто правий був
Відпишу)) обовʼязково
Я впевнена що не повернеться
ПлакалаВАвто 30 апреля в 23:51
Хто він, хто ви, без фото не працюю. Але йде що ні...Хоча. може він просто в магазин пішов...
ТебеОноНадось 30 апреля в 23:55
Ответ дляПолтавська галушка
Відпишу)) обовʼязково
Я впевнена що не повернеться
А куди пішов?
автор Полтавська галушка 30 апреля в 23:56
Ответ дляТебеОноНадось
А куди пішов?
Пішов від мене з дитиною( сказав що кінець і більше не повернеться ніколи, не любить
Детские_Будут? 30 апреля в 23:56
Ответ дляПолтавська галушка
Відпишу)) обовʼязково
Я впевнена що не повернеться
Ваш нік вказує, що як їсти схоче, то повернеться.
Швидкоруч 30 апреля в 23:57
Ще будете бачитись, скандалити. Але жити разом не будете. Це і на краще, відпустіть ситуацію.
ТебеОноНадось 30 апреля в 23:59
Ответ дляПолтавська галушка
Пішов від мене з дитиною( сказав що кінець і більше не повернеться ніколи, не любить
Та що тут гадати, до якоїсь шмоньки. Фу, гидота. Не приймайте , як прийде. То його речі по пакетам мусорним були зранку?
автор Полтавська галушка 30 апреля в 23:59
Ответ дляШвидкоруч
Ще будете бачитись, скандалити. Але жити разом не будете. Це і на краще, відпустіть ситуацію.
Та я зрозуміла що ми вже разом не будемо кінець
автор Полтавська галушка 30 апреля в 23:59
Ответ дляТебеОноНадось
Та що тут гадати, до якоїсь шмоньки. Фу, гидота. Не приймайте , як прийде. То його речі по пакетам мусорним були зранку?
Так вчора виставляла ту.
ТебеОноНадось 01 мая в 00:00
Ответ дляПолтавська галушка
Та я зрозуміла що ми вже разом не будемо кінець
І не треба воно вам. Вам не гидко буде з ним після цього?
Цідило правди 01 мая в 16:10
Ответ дляПлакалаВАвто
Хто він, хто ви, без фото не працюю. Але йде що ні...Хоча. може він просто в магазин пішов...
А мені можете подивитися, будь ласка, чи повернеться чоловік, за яким я страждаю зараз? ( Світлана, 43 )
Цідило правди 01 мая в 16:12
Ответ дляШвидкоруч
Ще будете бачитись, скандалити. Але жити разом не будете. Це і на краще, відпустіть ситуацію.
А до мене повернеться чоловік, на якого я чекаю? ( Світлана, 43 ). Дякую
Швидкоруч 01 мая в 20:31
Ответ дляЦідило правди
А до мене повернеться чоловік, на якого я чекаю? ( Світлана, 43 ). Дякую
У Вас скоро буде щось цікаве, нове по роботі, якесь зростання. Це займе Ваші думки і в перспективі призведе до збільшення доходу. Той, хто зараз на війні, неодмінно повернеться.
Цідило правди 01 мая в 20:37
Ответ дляШвидкоруч
У Вас скоро буде щось цікаве, нове по роботі, якесь зростання. Це займе Ваші думки і в перспективі призведе до збільшення доходу. Той, хто зараз на війні, неодмінно повернеться.
Дякую. Мій колишній чоловік був на війні і тільки повернувся. А я чекаю на іншого чоловіка, за яким і страждаю. Він не хоче зі мною спілкуватися, напевно і навіть заблокував мене))
автор Полтавська галушка 06 мая в 00:53
Відписуюсь: не повернувся і чути про мене нічого не хоче і вже і не повернеться