Як ви дізналися, що вагітні?

Хочу запитати, хто як дізнався про вагітність? 🤰🏼
Чи були якісь симптоми не стандартні?
Дякую за розуміння 🫂
показать весь текст
Без ніку 01 мая в 02:15
Автор, а які в вас симптоми? Я також в очікуванні зробити тест і прислуховуюсь до організму
CuteMay 01 мая в 09:40
Автор, ну что сделали тест?👼
автор VanilkA_ 01 мая в 10:24
Ответ дляCuteMay
Автор, ну что сделали тест?👼
Так, зробила, негативний 🤷🏼‍♀️
Гінеколог сказала, записатися на УЗД ОМТ, якраз на Понеділок хочу. Якщо у неділю не підуть місячні…😔
CuteMay 01 мая в 10:25
Ответ дляVanilkA_
Так, зробила, негативний 🤷🏼‍♀️
Гінеколог сказала, записатися на УЗД ОМТ, якраз на Понеділок хочу. Якщо у неділю не підуть місячні…😔
А сколько дней еще до месячных?
автор VanilkA_ 01 мая в 10:26
Ответ дляБез ніку
Автор, а які в вас симптоми? Я також в очікуванні зробити тест і прислуховуюсь до організму
Нетипово для мене, те що за 7 днів до були кровʼянисті виділення одноразові. І трохи протягом для слизові - рожеві.
А так, все як і у звичайний день.
автор VanilkA_ 01 мая в 10:27
Ответ дляCuteMay
А сколько дней еще до месячных?
4 дні 🤔
Брала тест надто чутливий.
CuteMay 01 мая в 10:28
Ответ дляVanilkA_
Нетипово для мене, те що за 7 днів до були кровʼянисті виділення одноразові. І трохи протягом для слизові - рожеві.
А так, все як і у звичайний день.
У меня тоже было так. Я вспомнила. Имплантанционное кровотечение. В первый раз розовое. Во второй раз мазня, как начало месячных. Пару капель.
CuteMay 01 мая в 10:29
Ответ дляVanilkA_
4 дні 🤔
Брала тест надто чутливий.
Ну могло и не показать еще. Хгч сдайте и все станет ясно.
автор VanilkA_ 01 мая в 10:29
Ответ дляnata.ant
Взагалі нічого не було,дізналася зробивши тест на другий тиждень затримки, токсикозу теж не було взагалі,нудило лише від бананів,не їла їх всю вагітність
Цікаво)
автор VanilkA_ 01 мая в 10:33
Ответ дляCuteMay
У меня тоже было так. Я вспомнила. Имплантанционное кровотечение. В первый раз розовое. Во второй раз мазня, как начало месячных. Пару капель.
От тому мені це і не дає спокою 🤷🏼‍♀️
Бо чого воно тоді було, якщо вагітності не має.. Я в той день нічого такого не робила. Гуляла з сім’єю по Ботанічному саду, в один з походів до вбиральні побачила Це… потім тягнуло живіт. Ще думала: «оце зараз буде прикол, якщо почнуться а я не готова геть».. але за годину все минуло🤷🏼‍♀️
автор VanilkA_ 01 мая в 10:34
Ответ дляCuteMay
Ну могло и не показать еще. Хгч сдайте и все станет ясно.
Я також думала, що мене на аналіз відправлять. А вона зразу на УЗД…🙄
CuteMay 01 мая в 10:34
Ответ дляVanilkA_
От тому мені це і не дає спокою 🤷🏼‍♀️
Бо чого воно тоді було, якщо вагітності не має.. Я в той день нічого такого не робила. Гуляла з сім’єю по Ботанічному саду, в один з походів до вбиральні побачила Це… потім тягнуло живіт. Ще думала: «оце зараз буде прикол, якщо почнуться а я не готова геть».. але за годину все минуло🤷🏼‍♀️
Очень на то похоже 🤔👌
CuteMay 01 мая в 10:36
Ответ дляVanilkA_
Я також думала, що мене на аналіз відправлять. А вона зразу на УЗД…🙄
Сдайте сами в частной. В динамике. До задержки и узи изведете себя еще. А так уже знать будете наверняка.
автор VanilkA_ 01 мая в 10:39
Ответ дляCuteMay
Сдайте сами в частной. В динамике. До задержки и узи изведете себя еще. А так уже знать будете наверняка.
Тут ви праві 💯, так напевно і зроблю.
На завтра запишусь на аналіз. Бо я так точно кукухой двинусь
автор VanilkA_ 01 мая в 10:43
Ответ дляCuteMay
Сдайте сами в частной. В динамике. До задержки и узи изведете себя еще. А так уже знать будете наверняка.
Все записалась на завтра.
У мене і лікар то у приватній, тілько то клініка а це лабораторія.

Ми плануємо вагітність, і кожного місяця я намагаюся себе не накручувати дарма. А в результаті щось не дуже виходить (
CuteMay 01 мая в 10:46
Ответ дляVanilkA_
Все записалась на завтра.
У мене і лікар то у приватній, тілько то клініка а це лабораторія.

Ми плануємо вагітність, і кожного місяця я намагаюся себе не накручувати дарма. А в результаті щось не дуже виходить (
Желаю вам исполнения задуманного))) держите меня в курсе😜🩷
автор VanilkA_ 01 мая в 10:47
Ответ дляCuteMay
Желаю вам исполнения задуманного))) держите меня в курсе😜🩷
Ахах, дякую))☺️
Домовились 👌🏻😇🧡
Маргарита sh 01 мая в 12:06
В первую беременность очень набухли молочные железы и болели
А во вторую задержка была единственным признаком
автор VanilkA_ 01 мая в 13:53
Ответ дляМаргарита sh
В первую беременность очень набухли молочные железы и болели
А во вторую задержка была единственным признаком
Ну у мене груди зараз ніяк не змінилися, і перед місячними не завжди болять.
Два місяці тому, перед місячними і доторкнутися не могла до них. А зараз геть ніяких симптомів 🤷🏼‍♀️
автор VanilkA_ 01 мая в 22:26
Ответ дляCuteMay
Желаю вам исполнения задуманного))) держите меня в курсе😜🩷
Так, все таки добре, що я записалась на аналіз 🤔
Чує моє серце (сподіваюсь не буде розчарування), що треба..
І сьогодні в день раз-два і ось у вечері тільки що, знову мізерні слизові блідо рожеві мазання.. 🙈
CuteMay 01 мая в 22:42
Ответ дляVanilkA_
Так, все таки добре, що я записалась на аналіз 🤔
Чує моє серце (сподіваюсь не буде розчарування), що треба..
І сьогодні в день раз-два і ось у вечері тільки що, знову мізерні слизові блідо рожеві мазання.. 🙈
Значит оно 😍👼 очень похоже
тьфу тьфу тьфу🙏
автор VanilkA_ 01 мая в 22:47
Ответ дляCuteMay
Значит оно 😍👼 очень похоже
тьфу тьфу тьфу🙏
Дай Бог 🙏🏻😇🧡

Я уже і сон сьогодні трактувала який снився😆
автор VanilkA_ 02 мая в 16:53
Ответ дляCuteMay
Значит оно 😍👼 очень похоже
тьфу тьфу тьфу🙏
Короче, фігня повна..😔
ХГЧ, не показав показників, що вагітність є. Але мазання так і є.. і від цього тільки гірше 😩
CuteMay 02 мая в 17:05
Ответ дляVanilkA_
Короче, фігня повна..😔
ХГЧ, не показав показників, що вагітність є. Але мазання так і є.. і від цього тільки гірше 😩
А сколько показал хгч?
автор VanilkA_ 02 мая в 17:46
Ответ дляCuteMay
А сколько показал хгч?
1.2 , навіть до 5 не дійшло
CuteMay 02 мая в 23:35
Ответ дляVanilkA_
1.2 , навіть до 5 не дійшло
😕 желаю вам скорейшей удачи🩷
автор VanilkA_ 03 мая в 09:39
Ответ дляCuteMay
😕 желаю вам скорейшей удачи🩷
Дякую 🙏🏻
Але на УЗД я таки точно сходжу, хочу знати що все Ок🙄