01 мая в 09:36

Чим почистити кроси?

Дівчата, підкажіть будь ласка, купила Скечерси нещодавно, з тканинним верхом, кілька днів поносила, потім днів три стояли вдома, бо дощі були, а оце глянула, якийсь бруд на складках... Думала мочалочкою протети - ні, милом - теж не вимивається, хоча просякає верх навскрізь... Чим це відмити? Може якийсь пінний очисник? Завжди водою чи милом відмивалося, а тут чи воно всередині якось, чи не можу зрозуміти...
Мамин тріль 01 мая в 09:37
так є очисник для взуття, аде я мочалкою з милом тру потім мокрою вимиваю
Муркошечка 01 мая в 09:37
я в машинке стираю
Лагшмивара 01 мая в 09:38
Скетчерси перу в пральній машинці і не парюсь
dulenok 01 мая в 09:38
я Найки закинула в стиралку - как новые стали, руками мыло не вымывалось - были желые и серые пятна
Та легко! 01 мая в 09:40
Всі кросівки перу в пральній машинці
І сітку, і замшу, і шкіру, і зі штучної шкіри
Аноним_1857 01 мая в 09:43
Ответ дляТа легко!
Всі кросівки перу в пральній машинці
І сітку, і замшу, і шкіру, і зі штучної шкіри
Отжим на сколько ставите?
Смешнюча 01 мая в 09:44
Є в Сільпо.
Шмоточницаца 01 мая в 09:44
Очиститель для спортивной обуви Silver

https://eva.ua/ua/pr42926/?gad_source=1&gclid=CjwK...
Бибер-анонимер 01 мая в 09:55
Мені найкраще відмиваються фейрі на щітку, терти дуже добре, вспінювати, залишити постояти, знову потерти. Для язичків використовую плямовідник гелевий. Якщо не шкіра,то пхаю просто в пральну машину. Завжди супер
Кросам 2 роки, ношу і в при, і в мир)
Хочу на Балі 01 мая в 10:03
Я раніше свої сітчасті просто щіткою добре проходила раз на день. Десь раз на місяць в пралку кидала. Все чисто було. Але от 2 роки тому купила інші з сітки , то там де загибається тканина - нічим не вичищається :(( можливо то сама тканина така.. :(
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 10:10
Та мені ще в магазі казали, не прати в машинці... Не знаю, сташнувато:))
Захекалася читать 01 мая в 10:41
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та мені ще в магазі казали, не прати в машинці... Не знаю, сташнувато:))
Лучше не надо
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 10:59
Ответ дляХочу на Балі
Я раніше свої сітчасті просто щіткою добре проходила раз на день. Десь раз на місяць в пралку кидала. Все чисто було. Але от 2 роки тому купила інші з сітки , то там де загибається тканина - нічим не вичищається :(( можливо то сама тканина така.. :(
Оце і у мене, думаю, така проблема... Самі кроси прикольні, але оця сітка...
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 11:00
Ответ дляБибер-анонимер
Мені найкраще відмиваються фейрі на щітку, терти дуже добре, вспінювати, залишити постояти, знову потерти. Для язичків використовую плямовідник гелевий. Якщо не шкіра,то пхаю просто в пральну машину. Завжди супер
Кросам 2 роки, ношу і в при, і в мир)
Та я пробувала не фейрі, а щось інше такого ж плану, постояло, помила, але нічого:( А що за плямовивідник?
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 11:02
Ответ дляТа легко!
Всі кросівки перу в пральній машинці
І сітку, і замшу, і шкіру, і зі штучної шкіри
Я найки прала, то вони нормальні були, а скечерси стрьомно:(
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 11:03
Ответ дляМамин тріль
так є очисник для взуття, аде я мочалкою з милом тру потім мокрою вимиваю
Та ото на шкіряних воно так і робила, але це якась сітка така...:(
Отжигающая 01 мая в 11:15
Ответ дляЛагшмивара
Скетчерси перу в пральній машинці і не парюсь
Скетчерси чи не єдині кроси які я без страху перу в машині. Причому не одноразово.
Хочу на Балі 01 мая в 11:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я найки прала, то вони нормальні були, а скечерси стрьомно:(
Скечерси можна в пралку. На більшості тканинних прям на коробці це написано )
Герцогиня 01 мая в 12:33
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та я пробувала не фейрі, а щось інше такого ж плану, постояло, помила, але нічого:( А що за плямовивідник?
Ваніш для білого спробуйте. Але не мити прям, а розвести, протерти всю сітку, сильно потерти і лишити на годину. Потім дуже обережно трохи змоченою губкою вимакати той ваніш. Якщо вода якою промиваєте то не з крану, ну в Києві так точно).
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 13:06
Ответ дляХочу на Балі
Скечерси можна в пралку. На більшості тканинних прям на коробці це написано )
Да? треба коробку глянути:) Я коли іншу модель брала, то казали що не можна. Але може то та конкретна модель...
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 13:07
Ответ дляГерцогиня
Ваніш для білого спробуйте. Але не мити прям, а розвести, протерти всю сітку, сильно потерти і лишити на годину. Потім дуже обережно трохи змоченою губкою вимакати той ваніш. Якщо вода якою промиваєте то не з крану, ну в Києві так точно).
О, ваніш вдома є якраз, дякую, спробую:) Промиватиму з фільтра:)))
Бибер-анонимер 01 мая в 14:13
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та я пробувала не фейрі, а щось інше такого ж плану, постояло, помила, але нічого:( А що за плямовивідник?
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 14:19
Ответ дляБибер-анонимер
фото
Дякую:)
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 19:25
Доповідаю, взяла Silver для кросів, напінила, залишила на деякий час, потрерла, змила.. Результат нульовий:((
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 19:27
Зараз полила Фейрі, почекаю, спробую знову... Ванішу для білого нема вдома, як виявилося, то може завтра спробую...
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 19:28
Коробку викинула, тож позначок про прання нема. В пралку поки сувати не ризикну, шкода, якщо поплющить їх.
автор Аноним ФЕЯ 01 мая в 21:18
Ну, кароч з Фейрі та ж історія. Може висохнуть, то буде краще, але теж не фонтан:(
Думаю завтра спробувати піну для салону авто...