Бубль Гум)• 21 апреля 2024

Дівчата, хто купував такі шльопки Zara?

Як вони на нозі? Зручні? В мене нога ближче до вузької, поміряти нема де…
Дайте вподобайок• 21 апреля 2024
Скользят из за стельки под пяткой.

Стрекоза любви• 21 апреля 2024
Взуття не зручне взагалі ні на йоту
Подвійна веселка• 21 апреля 2024
Они твердые. Я их меряла
Miss Lisi4ka• 21 апреля 2024
Идут размер в размер, на узкую ногу. Во всяком случае на мой 35 не подошел 36. Не скажу, что мягкие и удобные.
Love_Love_Love_• 21 апреля 2024
Я не купувала такі шльопки zara, але купила такі hermes на свою голову, вони дуже не зручні, хіба на дуже худу ногу без підйому, таке враження що злітають, потрібно як коршун нігтями в них впиватись
Чу Ча• 21 апреля 2024
Мне такие, в принципе, не удобные.
ДА да да• 21 апреля 2024
Деревянные, подошва почти не гнется, да и тяжеловатые

Панна Кота• 21 апреля 2024
Я брала у меня ничего не слетает мне было удобно на свой 24,5 см брала 38 .
Зілля до весілля• 21 апреля 2024
Мені зручні. Торік купила, ще й цього літа носитиму
13чудоСВЕТА• 21 апреля 2024
Купила декілька днів тому. Мені подобається, досить зручно.
Жена брата Админа• 21 апреля 2024
У пеня были подобные, как писали выше вечно боялась, что они слетят. Неудобные
ГоловнаЯ• 21 апреля 2024
Они очень узкие . То есть на узкую ножку . Ну и да слетают немного
Крижана бурулька• 21 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Перепрошую, під пʼятою устілка жорстка чи є невеличка подушечка?
Чорт і Шо• 22 апреля 2024
нет, неудобные и на узкую ногу. плюс модель уже такая старючая, не понимаю зачем они ее отшивают из в года в год уже лет 6-7
Чорт і Шо• 22 апреля 2024
и я брала на 24 см стопа - 38 размер, 37 совсем малы, 38 немного великоваты
Крижана бурулька• 22 апреля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Напевно тому, що є попит з року в рік
Святатабожа• 22 апреля 2024
На вузьку ніжку підійдуть, бо в тому році такі замовляла. Мені вони дуже сподобались, гарні, але ходити в них не зручно. Шкіряна устілка лише під пятою, а під стопою слизька ніби пастикова підошва.