Бубль Гум)• 21 апреля 2024
Дівчата, хто купував такі шльопки Zara?
Як вони на нозі? Зручні? В мене нога ближче до вузької, поміряти нема де…
Miss Lisi4ka• 21 апреля 2024
Идут размер в размер, на узкую ногу. Во всяком случае на мой 35 не подошел 36. Не скажу, что мягкие и удобные.
Love_Love_Love_• 21 апреля 2024
Я не купувала такі шльопки zara, але купила такі hermes на свою голову, вони дуже не зручні, хіба на дуже худу ногу без підйому, таке враження що злітають, потрібно як коршун нігтями в них впиватись
Панна Кота• 21 апреля 2024
Я брала у меня ничего не слетает мне было удобно на свой 24,5 см брала 38 .
Жена брата Админа• 21 апреля 2024
У пеня были подобные, как писали выше вечно боялась, что они слетят. Неудобные
Крижана бурулька• 21 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Купила декілька днів тому. Мені подобається, досить зручно.
Перепрошую, під пʼятою устілка жорстка чи є невеличка подушечка?
Чорт і Шо• 22 апреля 2024
нет, неудобные и на узкую ногу. плюс модель уже такая старючая, не понимаю зачем они ее отшивают из в года в год уже лет 6-7
Чорт і Шо• 22 апреля 2024
и я брала на 24 см стопа - 38 размер, 37 совсем малы, 38 немного великоваты
Крижана бурулька• 22 апреля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Напевно тому, що є попит з року в рік
Святатабожа• 22 апреля 2024
На вузьку ніжку підійдуть, бо в тому році такі замовляла. Мені вони дуже сподобались, гарні, але ходити в них не зручно. Шкіряна устілка лише під пятою, а під стопою слизька ніби пастикова підошва.