01 мая в 09:39

Якщо чоловік грубіян

Чи можна щось змінити? Чи були випадки, коли ви змогли його змінити?
Куда ж без меня 01 мая в 09:41
Люди не меняются
Инста_Богиня 01 мая в 09:42
Не изменится он. Это уже образ мышления, образ жизни. Мужчина считает нормой такое общение. Ну и давайте будем говорить честно, если муж постоянно грубит жене, то нет там к ней ни любви , ни уважения. Так какие перспективы с таким мужчиной ?
КротоТо 01 мая в 09:44
можно-послать его
АдеКВАтная 01 мая в 09:44
Автор, а можно Вас изменить?
автор БезникаЯ 01 мая в 09:44
Ответ дляИнста_Богиня
Не изменится он. Это уже образ мышления, образ жизни. Мужчина считает нормой такое общение. Ну и давайте будем говорить честно, если муж постоянно грубит жене, то нет там к ней ни любви , ни уважения. Так какие перспективы с таким мужчиной ?
А як тоді пояснити, що засинає він потім обнявши дружину?
8 3
автор БезникаЯ 01 мая в 09:45
Ответ дляАдеКВАтная
Автор, а можно Вас изменить?
Не виключаю такого моменту
Коханозадовільна 01 мая в 09:45
Ответ дляБезникаЯ
А як тоді пояснити, що засинає він потім обнявши дружину?
Це якось відміняє те, що він не вміє спілкуватись?
АдеКВАтная 01 мая в 09:45
Огромная ошибка многих баб: вцепиться в первого встречного с целью выйти замуж и наивно верить, что смогут изменить мужиков под себя.
6 4
Сіґеле-міґеле 01 мая в 09:46
Дорослу людину неможливо змінити
АдеКВАтная 01 мая в 09:47
Ответ дляБезникаЯ
Не виключаю такого моменту
Ну, если муж попросит набить тату на всё тело и заняться полденс или верховой ездой, Вы с радостью побежите?
ФрекенБок 01 мая в 09:48
Це неможливо змінити, що б ви не робили
Борщичок 01 мая в 09:48
Ответ дляАдеКВАтная
Ну, если муж попросит набить тату на всё тело и заняться полденс или верховой ездой, Вы с радостью побежите?
Гм,о верховой езде я очень бы даже подумала...Но это надо за олигарха выйти, вот где проблема закралась
автор БезникаЯ 01 мая в 09:49
Ответ дляАдеКВАтная
Ну, если муж попросит набить тату на всё тело и заняться полденс или верховой ездой, Вы с радостью побежите?
Ні
Пускаю бісики 01 мая в 09:49
Ответ дляБезникаЯ
Не виключаю такого моменту
Его можно попробовать зеркалить, его поведение? Что будет, драка?
автор БезникаЯ 01 мая в 09:51
Ответ дляПускаю бісики
Его можно попробовать зеркалить, его поведение? Что будет, драка?
Ще більше буде заводитись, і голосніше кричати, матюкатись та принижувати…
Пускаю бісики 01 мая в 09:54
Ответ дляБезникаЯ
Ще більше буде заводитись, і голосніше кричати, матюкатись та принижувати…
Его бы к врачу, если честно. Знаю много примеров, когда это прединфарктное состояние, или прединсультное.
Инста_Богиня 01 мая в 09:54
Ответ дляБезникаЯ
А як тоді пояснити, що засинає він потім обнявши дружину?
А что в этом сложного и непонятного? Дрессирует жену методом кнута и пряника Нахамил, поунижал, можно и обнять, чтобы с крючка не сорвалась. Утро настанет , опять нахамит ей. Мужику удобно. Он же наверное не только обнимает жену , но и сексом с ней занимается ?) И так люди живут годами и женщины терпят.
Аноним ФЕЯ 01 мая в 09:56
У мене такий. Йому норм говорити з матом через слово. Сам проблеми не бачить. На моє прохання вдома себе стримує, але сприймає це як потакання моїм капризам, а не як норму спілкування з дружиною.
Он не поменяется просто так
Но можете поменяться вы и тогда он возможно начнет менять свое поведение и поступки
автор БезникаЯ 01 мая в 09:59
Ответ дляАноним ФЕЯ
У мене такий. Йому норм говорити з матом через слово. Сам проблеми не бачить. На моє прохання вдома себе стримує, але сприймає це як потакання моїм капризам, а не як норму спілкування з дружиною.
Але ж при цьому він Вас не принижую?
Пік Антна 01 мая в 10:01
Мабуть ні. От зі мною мій бу чоловік був грубоватий, мені тоді здавалось це типу шармом і брутальність, вже потім допетрала що до мене просто поваги немає, і не змінити людину. Понятно, що там купа чого що до розлучення дійшло, але зараз як спілкуємось і проскакує його биковатість спокійно обрубую, то перший час він дивувався , а зараз вже не скаче. Але чомусь в шлюбі так не вдавалось, тількі накручував , що я вигадую и накручую себе. Але виявляється може і не скакати. Зараз цікаво як він з теперішньою , таке саме бидло як зі мною, чи джентельмен 😂 просто розумію, що таке відношення було, бо вчасно не окреслила кордони, а вже згодом не могла їх відстояти нормально. І чого виходить їх відстоювати коли розлучились хз
Fortal 01 мая в 10:02
Перевірте цукор. Якщо раптом, в нього цукровий діабет, то це один з смптомів цієї хвороби... хто зтикався - той знає. Але, в любому випадку - Ви чи навчите його себе контролювати, чи будете ковтати все життя і кожен Божий день гасити в собі образу. І кожен день будете ходити з цією гіркотою в душі і не бачити Світу білого! Я дожилась до такого віку і ситуації, що зробити нічого не можу, а розійтися не можу, тому що з´явився цукровий діабет та ще купа хвороб і кинути людину , проживши більше 20 років я не зможу. І кожен день я хожу, як обісрана курка, який не хочеться нічого! Обирайте зараз! І робіть шаг в своє майбутне! Слухати кожен день матюки, до...би, бурчання, ...... та ще й безкоштовно - це ад!
Пік Антна 01 мая в 10:03
Ответ дляFortal
Перевірте цукор. Якщо раптом, в нього цукровий діабет, то це один з смптомів цієї хвороби... хто зтикався - той знає. Але, в любому випадку - Ви чи навчите його себе контролювати, чи будете ковтати все життя і кожен Божий день гасити в собі образу. І кожен день будете ходити з цією гіркотою в душі і не бачити Світу білого! Я дожилась до такого віку і ситуації, що зробити нічого не можу, а розійтися не можу, тому що з´явився цукровий діабет та ще купа хвороб і кинути людину , проживши більше 20 років я не зможу. І кожен день я хожу, як обісрана курка, який не хочеться нічого! Обирайте зараз! І робіть шаг в своє майбутне! Слухати кожен день матюки, до...би, бурчання, ...... та ще й безкоштовно - це ад!
Обіймаю вас
Аноним ФЕЯ 01 мая в 10:03
Ответ дляБезникаЯ
Але ж при цьому він Вас не принижую?
Ні, ніколи
НЛОша 01 мая в 10:05
Никто не может никого изменить.Человек сам либо видит проблему и меняться ,либо нет.Происходит это ,как правило под действием каких-то обстоятельств, которые оставляют очень сильный эмоциональный Вообще,автор,дело плохо, раз вы его раздражаете и он не может сдержать свои порывы.Человек может быть вспыльчивым, иметь темперамент холерика, но не направлять агрессию на вас.
из_под_тишка 01 мая в 10:05
Изменить он только сам себя может. Можно немного подкорректировать. Но и себя нужно менять.
Альфред Шнитке 01 мая в 10:05
Ну, зате ж обнімає)
Автор, ну ви серйозно, блін?
So_so 01 мая в 11:54
Кто везёт, на том и едут.
Будет он грубить полиции? Нет. Потому что прилетят последствия.