02 мая в 07:54

Чи випускають чоловіків якщо дружина має 3 групу інвалідності через онкологію?

Брату потрібно вивезти дружину з донькою з України. Чи не випустять чоловіка?
Бамбарбия! Кергуду. 02 мая в 07:56
Ні не випустять

Це не підстава зовсім
4 3 1
Все і одразу 02 мая в 07:56
Ні. Третя група не потребує піклування.
1 1
Бамбарбия! Кергуду. 02 мая в 07:56
Третя група це не про що
1 1
Форс мажор 02 мая в 07:57
Ні
Бабка_в_кедах 02 мая в 07:59
Это причина для отсрочки, думаю выпустят если оформит отсрочку.
Шмоточницаца 02 мая в 07:59
1-2 групи тільки
3 1
Крапипопка 02 мая в 07:59
З 3 ні. Тільки 1 і 2. Нехай оформляє 2 групу.
2 1
автор Я Головна 02 мая в 08:01
Ответ дляБабка_в_кедах
Это причина для отсрочки, думаю выпустят если оформит отсрочку.
Йому відстрочка не потрібна. Він і так має бронь бо працює на стратегічно важливому підприємстві. Але дружину з донькою вивезти потрібно, більше нікого немає щоб допомогли. Вона після хімії сама не може це зробити. Важко(
А я дуже далеко. Думаю як то взагалі можна зробити.
автор Я Головна 02 мая в 08:02
Ответ дляКрапипопка
З 3 ні. Тільки 1 і 2. Нехай оформляє 2 групу.
Їм сказали що принципово другу групу зараз ніхто не оформить через «стан в Україні». Я не знаю чи реально онкологічним хворим не дають 2.
3@йk@ 02 мая в 08:02
Так, авторе, випустять. До 18 травня - не зважаючи на діагноз, а після 18 - з підтвердженням діагнозу
2 1
Бабка_в_кедах 02 мая в 08:02
Ответ дляЯ Головна
Йому відстрочка не потрібна. Він і так має бронь бо працює на стратегічно важливому підприємстві. Але дружину з донькою вивезти потрібно, більше нікого немає щоб допомогли. Вона після хімії сама не може це зробити. Важко(
А я дуже далеко. Думаю як то взагалі можна зробити.
Позвоните в погран. службу, они консультируют.
1 1
Море_море_я_скучаю 02 мая в 08:03
Ответ дляЯ Головна
Їм сказали що принципово другу групу зараз ніхто не оформить через «стан в Україні». Я не знаю чи реально онкологічним хворим не дають 2.
Це не правда
1 1
автор Я Головна 02 мая в 08:04
Ответ дляБабка_в_кедах
Позвоните в погран. службу, они консультируют.
Дякую, спробую спочатку написати їм листа, щоб мати підтвердження відповіді
3@йk@ 02 мая в 08:04
Авторе, а де він працює? Бо якщо він держслужбовець, то забороньованим виїзд заборонений, не дивлячись на наявність інших підстав
Ковбой Хагис 02 мая в 08:06
Ответ для3@йk@
Авторе, а де він працює? Бо якщо він держслужбовець, то забороньованим виїзд заборонений, не дивлячись на наявність інших підстав
Не всім категоріям держслужби заборонений виїзд.
Бамбарбия! Кергуду. 02 мая в 08:06
Ответ дляЯ Головна
Їм сказали що принципово другу групу зараз ніхто не оформить через «стан в Україні». Я не знаю чи реально онкологічним хворим не дають 2.
Дают сейчас и первую. Если есть основания

Пот третьей человек может сам себя обслуживать без посторонней помощи. Ремиссии онкобольной!
3@йk@ 02 мая в 08:07
Ответ дляКовбой Хагис
Не всім категоріям держслужби заборонений виїзд.
Тим, хто має бронь - усім, й керівникам, й звичайним працівникам
Рекламама 02 мая в 08:07
А дружина ще ж проходить лікування, якщо щойно після хімії.
Сподіваюсь лікарі вже домовились з клінікою в іншій країні і вона їде вже за домовленістю.
Бо перерви в хімвях робити не можна тривало
Форс мажор 02 мая в 08:10
Ответ дляЯ Головна
Йому відстрочка не потрібна. Він і так має бронь бо працює на стратегічно важливому підприємстві. Але дружину з донькою вивезти потрібно, більше нікого немає щоб допомогли. Вона після хімії сама не може це зробити. Важко(
А я дуже далеко. Думаю як то взагалі можна зробити.
Вона зараз на хімії?