02 мая в 08:45

Чи правда, що можуть закрити всі кордони и ми не зможемо виїхати?

Мені сказали, не можу знайти, де прописано, що можуть заборонити виїзд абсолютно всім за кордон?Я нікуди не збираюсь, але є діти, хвилююсь
68 21 7
inresta 02 мая в 08:46
мы все хвилюемся
66 15 7
Like-995b 02 мая в 08:47
Спросите у того кто сказал
55 2
nutty 02 мая в 08:48
Звісно
18 10
AmazingLady 02 мая в 08:48
Вот кто сказал тот пусть вам доказывает
42 5
Tatyana_1975 02 мая в 08:48
Ви можете встигнути виїхати зараз
22 3
AmazingLady 02 мая в 08:49
Ну я не понимаю что движет человеком когда он создаёт темы а вот мне сказали и так далее
67 14
T_Sp 02 мая в 08:49
А ще нас всіх можуть вбити. Вихід - піти взяти зброю в руки, щоб бути на рівних, а не жертвою
71 28 1
hrushyk 02 мая в 08:50
Ответ дляT_Sp
А ще нас всіх можуть вбити. Вихід - піти взяти зброю в руки, щоб бути на рівних, а не жертвою
На рівні з ким ?
Яку зброю і де її взяти?
85 8 1
coloritka 02 мая в 08:50
Можуть
6 3
Allbina 02 мая в 08:50
Если сказала не кума, то источник не надёжный
57 1 1
T_Sp 02 мая в 08:51
Ответ дляhrushyk
На рівні з ким ?
Яку зброю і де її взяти?
На рівні з нашими ворогами, які лізуть сюди з нею. У ЗСУ видають різну зброю, аж до ракет.
63 21 7
_ЯгодаМалина_ 02 мая в 08:51
А чего все с такой иронией?Уже забыли как при короне границы закрывали?Вот память у людей короткая.....
81 18 1
hrushyk 02 мая в 08:52
Ответ дляT_Sp
На рівні з нашими ворогами, які лізуть сюди з нею. У ЗСУ видають різну зброю, аж до ракет.
Запитань більше нема
36 9
T_Sp 02 мая в 08:53
Якщо ви така кіпішна, чого досі не поїхали? Громадяни мають захищати себе і державу, чи вважаєте, що це чийсь обовʼязок, а не ваш особисто? Хто має захищати ваших дітей?
Above 02 мая в 08:53
Ни кто не знает что будет через минуту или через час, а Вам о будущем каком-то сказали, которое может быть, а может и не быть.
15 2
T_Sp 02 мая в 08:54
Ответ дляhrushyk
Запитань більше нема
Якщо Ви не громадянка, то до Вас теж.
46 11
Allka- skakalka 02 мая в 08:54
Удалено администрацией...
Они могут все
17 5 1
автор natalyabuyukli1983 02 мая в 08:55
Ответ дляT_Sp
Якщо ви така кіпішна, чого досі не поїхали? Громадяни мають захищати себе і державу, чи вважаєте, що це чийсь обовʼязок, а не ваш особисто? Хто має захищати ваших дітей?
Ви пропонуєте залишити ( на кого дітей?)обох і піти воювати?Цікаве питання
28 5
Клементина 02 мая в 08:55
Ответ дляAllbina
Если сказала не кума, то источник не надёжный
Та ладна! Крім куми
Ще є топ левел ’кум в СБУ’
28 2
OLVIK13 02 мая в 08:55
Я думаю,что вполне могут.
Nat-li 02 мая в 08:57
Удалено администрацией...
автор natalyabuyukli1983 02 мая в 08:57
Ответ дляT_Sp
Якщо ви така кіпішна, чого досі не поїхали? Громадяни мають захищати себе і державу, чи вважаєте, що це чийсь обовʼязок, а не ваш особисто? Хто має захищати ваших дітей?
А своїх дітей я буду захищати особисто, наприклад, якщо буде реальна загроза, я би їх вивезла
19 12 5
Allka- skakalka 02 мая в 08:57
Ответ дляT_Sp
Якщо ви така кіпішна, чого досі не поїхали? Громадяни мають захищати себе і державу, чи вважаєте, що це чийсь обовʼязок, а не ваш особисто? Хто має захищати ваших дітей?
Удалено администрацией...
ГО_1983 02 мая в 08:58
Я не знаю
А тот кто сказал, знает? Или кто ему сказал? Нам теперь всем волноваться?
3 2 1
Milanaher 02 мая в 08:58
Ответ дляnatalyabuyukli1983
А своїх дітей я буду захищати особисто, наприклад, якщо буде реальна загроза, я би їх вивезла
То вивозьте.
8 1
Anonimka ya 02 мая в 08:58
Ответ дляOLVIK13
Я думаю,что вполне могут.
Удалено администрацией...
автор natalyabuyukli1983 02 мая в 08:58
В Конвенції з прав людини, яку поставили на ’паузу’ начебто є такий пункт
19 12 3
Краденые абрикосы 02 мая в 08:59
Новости из тик тока,ну хвылюйтесь дальше,что ещё вам посоветовать?
9 6
автор natalyabuyukli1983 02 мая в 08:59
І ще, якщо оголошують війну, то кордони закриваються