02 мая в 08:45

Чи правда, що можуть закрити всі кордони и ми не зможемо виїхати?

Мені сказали, не можу знайти, де прописано, що можуть заборонити виїзд абсолютно всім за кордон?Я нікуди не збираюсь, але є діти, хвилююсь
показать весь текст
68 21 7
Piracanta 02 мая в 14:13
Ответ дляnabludatel
Іще раз.
Ми воюємо заради захисту своїх життів. Бо всі вже бачили, що відбувається там куди прийшла рашка. Це не наш вибір, а росії.
Захищаючи наші життя, ми всі його втратимо. Це та ситуація, коли лікування гірше хвороби.
4 1 1 1
nabludatel 02 мая в 14:15
Ответ дляKittu2008
Нет ненависти до первого прилёта на вашу улицу или не дай бог потери близкого
Там такий клінічний випадок. Якщо вона каже правду, то вона весь час масованих обстрілів Миколаєва була у місті. Серед її знайомих не може не бути постраждалих. І при цьому вона цинічно пише, ’ загинули не всі’. Тут геть відсутня людяність, бо людям властиві гуманізм, співчуття.
4 2
AmazingLady 02 мая в 14:18
Ответ дляMissdior_22
да нет, у вас в каждом комменте под любой темой есть процент дерьмица
Неправда, кто наполнен дерьищем тот то и видит
2 1
Kittu2008 02 мая в 14:18
Ответ дляnabludatel
Там такий клінічний випадок. Якщо вона каже правду, то вона весь час масованих обстрілів Миколаєва була у місті. Серед її знайомих не може не бути постраждалих. І при цьому вона цинічно пише, ’ загинули не всі’. Тут геть відсутня людяність, бо людям властиві гуманізм, співчуття.
Може вона в іншому спокійному місті в Україні?
JulliK_ 02 мая в 14:20
Стабильно раз в месяц или два такие темы.
nabludatel 02 мая в 14:20
Ответ дляKittu2008
Може вона в іншому спокійному місті в Україні?
Вище в темі кидала типу геолокацію.
Kittu2008 02 мая в 14:26
Ответ дляnabludatel
Вище в темі кидала типу геолокацію.
Тогда странно, к сожалению, не верю, что без потерь обошлось.

Или так от горя озлобилась?
lumonbka 02 мая в 14:27
Ответ дляnabludatel
Іще раз.
Ми воюємо заради захисту своїх життів. Бо всі вже бачили, що відбувається там куди прийшла рашка. Це не наш вибір, а росії.
Ви воююете?
Шана вам
Fresh 02 мая в 14:30
Ответ дляPiracanta
І як же нас підтримали? Перелами рук і ніг йодом змазали і старі костури дали? Якими ще й не дозволяють бити нашого кривдника. А ще перідично про свою стурбованість висловлюють. Ото допомога. Війна заради війни.
Так і є і виграти не дають і програти

Я не повірю, що весь світ який за нас не може надати все необхідне, одні Ф-16 третій рік просять.
Просто ми як загнані звірі і виходу немає(((
8 2
vihola 02 мая в 14:34
Ответ дляKittu2008
Нет ненависти до первого прилёта на вашу улицу или не дай бог потери близкого
Цікаво, що було б з Женею в окупації якби сказала російським фашистам, що ненависті до України в неї нема.
Чи для них в неї заготовані інші відповіді.
Про «пєрєварот і прєступний кієвскій рєжим, каторий прєдал надєжди народа югавастока на дружбу с рассієй»
5 2
vihola 02 мая в 14:38
Ответ дляKittu2008
Тогда странно, к сожалению, не верю, что без потерь обошлось.

Или так от горя озлобилась?
Удалено администрацией...
nabludatel 02 мая в 14:41
Ответ дляKittu2008
Тогда странно, к сожалению, не верю, что без потерь обошлось.

Или так от горя озлобилась?
Тут дівчата скріни її коментів іще довоєнних кидали. Там повне виправдання будь-яких дій рашки.
Falcon82 02 мая в 14:42
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
Ото вже))
2 2
Falcon82 02 мая в 14:45
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Авокада 02 мая в 14:51
Ответ дляT_Sp
Якщо ви така кіпішна, чого досі не поїхали? Громадяни мають захищати себе і державу, чи вважаєте, що це чийсь обовʼязок, а не ваш особисто? Хто має захищати ваших дітей?
те, кто выбрал себе профессию военного.
Розбійник 02 мая в 14:52
Ответ дляFalcon82
Ото вже))
Удалено администрацией...
kitty cat 02 мая в 14:52
Я не понимаю, почему в теме про закрытие украинских границ самые активные это диванные патриоты из Германии ??? Они же видимо и дизлайки ставят. Вам то какое дело ? Это какой-то цинизм затыкать рты людям в Украине, которые естественно переживают смогут ли они ездить из Украины в другие страны
4 1
lumonbka 02 мая в 14:54
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Розбійник 02 мая в 14:54
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Falcon82 02 мая в 14:55
Ответ дляkitty cat
Я не понимаю, почему в теме про закрытие украинских границ самые активные это диванные патриоты из Германии ??? Они же видимо и дизлайки ставят. Вам то какое дело ? Это какой-то цинизм затыкать рты людям в Украине, которые естественно переживают смогут ли они ездить из Украины в другие страны
Удалено администрацией...
Розбійник 02 мая в 14:59
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
vihola 02 мая в 15:02
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Svetlana-7070 02 мая в 15:04
Ответ дляAmazingLady
Ну я не понимаю что движет человеком когда он создаёт темы а вот мне сказали и так далее
Гроші, робота така в людини.
ВишніВишні 02 мая в 15:04
Ответ дляnatalyabuyukli1983
І ще, якщо оголошують війну, то кордони закриваються
Та вже ж наче нас змусили вивчити закони
Війну ніхто не оголосииь, бо тоді зупиняться фінансові потоки міжнародні, а власть імущим таке не з руки
Тому будуть ато, шмато і т.д.
Svetlana-7070 02 мая в 15:05
Ответ дляnatalyabuyukli1983
В Конвенції з прав людини, яку поставили на ’паузу’ начебто є такий пункт
Ух ти , ну ви і розумаха такі слова знаєте, як конвенція, і такі питання задаєте
Розбійник 02 мая в 15:09
Удалено администрацией...
Розбійник 02 мая в 15:13
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot 02 мая в 15:13
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!

З повагою, Команда Kidstaff