02 мая в 13:53

Звідки я взявся

Чи показали ви б таку книжку дитині 4-10 років (в книжці вказано, що вона для дошкільників та молодших школярів).
Не висловлюю свою думку, цікава думка інших.
Зробіть вибір:
вже голосів: 112
Так
Ні
Результат
9 2 1 1
Прибираю щодня 02 мая в 13:55
Чому ні? Краще, щоб дитині розповіли на вулиці у всіх фарбах?
Всі цим займаються, нема нічого стидного тут
13 3
Пишна молодиця 02 мая в 13:55
да. В книге моих детей похожая картинка. Не вижу ничего крамольного, объяснение физиологии.
5 1 1
Автопортрет нурофена 02 мая в 13:56
Они уже и не такое видели в соцсетях и мессенджерах. Показала бы
4 2
Василина Семеніч 02 мая в 13:56
У сына такая с 6 лет. Не вижу проблемы, пусть узнает обо всем как есть, а не ищет в интернете как же блин оно работает.
8 2
Кусман Сиру 02 мая в 13:57
Нет, не показала бы а таком возрасте
15 6
Непозбувна Бентега 02 мая в 13:58
Так, звичайно. Такі речі слід пояснювати не пальцях, буквально, поки хтось з однолітків чи старших товаришів не ’пожартує’, розказавши вигадану діч або навішавши про різні неприродні види сексуальної взаємодії.
6 2
Невгамовна Бу 02 мая в 13:58
Так, краще це взнати раніше. Для мене в свій час було шоком що в мене є вагіна
6 4 2 1
Джонсонюк 02 мая в 13:58
Так, коли була вагітна молодшим, купила щось схоже, і пояснила старшій, що сталось. Дивилися з нею ще відео, де видно, як дитина росте всередині.
5 2
4есотка 02 мая в 13:58
Жах
8 6 1 1
Автопортрет нурофена 02 мая в 13:59
Ответ дляДжонсонюк
Так, коли була вагітна молодшим, купила щось схоже, і пояснила старшій, що сталось. Дивилися з нею ще відео, де видно, як дитина росте всередині.
Как дочь отреагировала?
4есотка 02 мая в 14:01
Згодна, що потрібні книжки зі статевого виховання, але не з такими малюнками. І точно не для дітей дошкільного віку.
9 3 1
графиняВишенка 02 мая в 14:01
Мне родители такую в лет 6 показали, в 10 то он у же сами все знают, а то и раньше
Джонсонюк 02 мая в 14:03
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Как дочь отреагировала?
Чудово. Їй було цікаво, я ж без подробиць, вона зовсім маленька була - 3 роки. Потім допомагала мені з ним, не можна було без неї нічого робити.
Малому цю книжку пізніше показала, може в 5-6. Зараз йому 10, багато чого вже знає. Ось нещодавно розказав мені, що зранку в нього пісюн стоїть, а іноді і не зранку. Теж обговорили це з ним, що це нормально. Нажаль, саме мені зараз доводиться говорити з ним на ці теми. Це все природньо, наша справа лише дати інформацію.
10 4 1
Барабан для дорослих 02 мая в 14:04
Есть большая разница между 4 - х леткой и 10-ти леткой. Считаю, что в 4 рановато для таких картинок, но в 10 уже точно поздно.
4 3
4есотка 02 мая в 14:04
Є книжки, в яких є інформація для всіх вікових груп. Кожен розділ для певного віку. Але, звісно, дитина ьуде гортати далі і читати те, що не підходить для її віку. Думаю, кожна книжка має бути для конкретного віку. Для дошкільнят такі малюнки, на мій погляд, занадто відверті. Саме така інформація їм не потрібна.
Кондуктор трамвая 02 мая в 14:04
Если ребёнка волнуют эти вопросы, пора поговорить и рассказать. И показать картинку, ничего такого в ней нет. Это вы, взрослый человек с комплексами, стыдом и прочим, видите в картинке что-то такое. А ребёнок чист и воспримет все естественно.
2 2
Der_Natali 02 мая в 14:04
Донька 4,5 роки.На минулому тижні читали ’Не в капусті й не лелека’
Вважаю,це нормально.Сексуальне виховання це важливо
7 2
Джонсонюк 02 мая в 14:05
Ответ для4есотка
Жах
І не кажіть. Сама перехрестилась тричі.
7 1 1
Be_me 02 мая в 14:05
Ответ дляПрибираю щодня
Чому ні? Краще, щоб дитині розповіли на вулиці у всіх фарбах?
Всі цим займаються, нема нічого стидного тут
або в школі добрі друзі показали сучасну порнуху..Взагалі, можна підшукати книгу на відповідний вік, не з такими відвертими малюнками. І взагалі, де 4, а де 10 років. То різні книги мають бути.
Пез Году Неделя 02 мая в 14:06
Ответ дляПрибираю щодня
Чому ні? Краще, щоб дитині розповіли на вулиці у всіх фарбах?
Всі цим займаються, нема нічого стидного тут
Потом ваш ребенок будет моему в саду это показывать? Поэтому я не веду своего в дет сад.
9 7 4
Мотористка 02 мая в 14:06
4 роки мабуть ні, але залежить від розвитку дитини. А от пізніше так. Може молодшого шкільного віку
Воздух в банке 02 мая в 14:06
вашого що не в капусті знайшли?
3 1
Кусман Сиру 02 мая в 14:13
Ответ для4есотка
Згодна, що потрібні книжки зі статевого виховання, але не з такими малюнками. І точно не для дітей дошкільного віку.
И не упоминать - что это приятно. Это лишнее
Кто там рука лицо, видимо считают что с 4 лет-8-10 лет нужно заинтересовать ещё и проверить, а правда ли приятно?
8 4
Божий одуванчик 02 мая в 14:09
Мене більше зацікавив опис ілюстрації. От до нього є питання
Вбигудях 02 мая в 14:09
Ответ дляграфиняВишенка
Мне родители такую в лет 6 показали, в 10 то он у же сами все знают, а то и раньше
Моему сыну 10 лет, он свободно говорит со мной на все темы, он ещё не знает таких подробностей
Весела пiсенька 02 мая в 14:09
Для молодших школярів - так, для дошкільнят - ні
ЭкстрасенсиХаЯ 02 мая в 14:10
Просто 4 і 10 років це прірва
4есотка 02 мая в 14:11
Ответ дляКусман Сиру
И не упоминать - что это приятно. Это лишнее
Кто там рука лицо, видимо считают что с 4 лет-8-10 лет нужно заинтересовать ещё и проверить, а правда ли приятно?
+100000
ВундерКИНГ 02 мая в 14:12
В 4-5 да,в 10 не знаю,сама зашоренная,стыдно было бы
4есотка 02 мая в 14:13
А як книга називається?