04 мая в 16:03

Відгадайте відому людину за описом

1Прізвище цієї людини одне з найпопулярніших прізвищ в Україні
2 прізвище яке носить чи носила ця людина прославила ще одна людина у сфері спорту
3 не дивлячись на те що ця людина була Чи є Українцем і розмовляла українською в Україні вона пробула меншу частину свого життя
4 слова цієї людини процитувала людина яка була вбита на майдані в Києві 2014 році
5 ця людина була вільною меншу частину свого життя
6 цю людину в Україні не знає або дитина яка ще не ходить в школу, або дуже необразована людина.

А я повторюю ще раз всі незадоволені можуть мене заблокувати
4 3
Ро30BbIu_CJIoHuK 04 мая в 16:04
Тарас Шевченко)
Заикальница 04 мая в 16:04
Андрей Шевченко
Сиамская сороконожка 04 мая в 16:04
Шевченко
Флюорография гуся 04 мая в 16:06
Шевченко. Алкаш и брехун
6 6 2
осень харашо 04 мая в 16:07
А які слова процетувала вбита людина ?
автор Мілана 20 04 мая в 16:07
Ответ дляФлюорография гуся
Шевченко. Алкаш и брехун
Якого саме Шевченка ви мали на увазі, і чому алкаш і брехун?
Флюорография гуся 04 мая в 16:08
Ответ дляМілана 20
Якого саме Шевченка ви мали на увазі, і чому алкаш і брехун?
Тому що Тарас таким і був. Почитайте його біографію. Але не ту, що в школі вивчають
5 2
волосатое стекло 04 мая в 16:09
Неосвічена...Гугл в допомогу при написанні українською для тих хто не може відійти від русизму.Не в образу.Нічого особистого...Я теж часто шукаю переклад бо застрягло в голові ,
волосатое стекло 04 мая в 16:16
Ответ дляФлюорография гуся
Тому що Тарас таким і був. Почитайте його біографію. Але не ту, що в школі вивчають
Ну так почитайте його біографію...Не ту що русофоби видають...Ви напевно з того каналу де мати Терезу показують жорстокою,бо зробили висновок лише з одної книги журналіста-атеїста
4 2
Флюорография гуся 04 мая в 16:14
Ответ дляволосатое стекло
Ну так почитайте його біографію...Не ту що русофоби видають...Ви напевно з того каналу де мати Терезу показують жорстокою,бо зробили висновок лише з одної книги журналіста-атеїста
Я читала, дякую
Весела моль 04 мая в 16:18
Ответ дляволосатое стекло
Ну так почитайте його біографію...Не ту що русофоби видають...Ви напевно з того каналу де мати Терезу показують жорстокою,бо зробили висновок лише з одної книги журналіста-атеїста
Она не жестокая, она хитрожопая. То что одна реально делала, и то, что она делала вид, что делала- разные вещи))))
Я_канеша_извиняюсь 04 мая в 16:21
Шевченко, тут навіть думати не потрібно
Я_канеша_извиняюсь 04 мая в 16:24
Ответ дляосень харашо
А які слова процетувала вбита людина ?
Не впевнена, але думаю «Борітеся - поборете!»
Я_канеша_извиняюсь 04 мая в 16:29
Ответ дляосень харашо
А які слова процетувала вбита людина ?
І вам слава, сині гори,
Кригою окуті.
І вам, лицарі великі,
Богом не забуті.
Борітеся – поборете,
Вам бог помагає!
За вас правда, за вас сила
І воля святая!

Т. Шевченко (уривок із поеми ’Кавказ’ 18 листопада 1845 року)

Цитував Сергій Нігоян, грудень 2013 р.
Погуглила
волосатое стекло 04 мая в 16:31
Ответ дляВесела моль
Она не жестокая, она хитрожопая. То что одна реально делала, и то, что она делала вид, что делала- разные вещи))))
А ви тому свідок ,?Чи ви теж Гітченза начитались,який був великим дослідником поки його не розкрили свої ж журналісти як великого провокатора...
1 1
Весела моль 04 мая в 16:37
Ответ дляволосатое стекло
А ви тому свідок ,?Чи ви теж Гітченза начитались,який був великим дослідником поки його не розкрили свої ж журналісти як великого провокатора...
Да нет, даже финансовые отчёты есть, что она приезжала, много чего обещала, ничего не делала, фоткалась и ехала обратно в свой отель винцо пить🤣ох и монашка😄😄😄
tarveldy 04 мая в 16:56
Ответ дляФлюорография гуся
Тому що Тарас таким і був. Почитайте його біографію. Але не ту, що в школі вивчають
Почитайте біографії будь-якого митця будь-якої країни )))
Шевченко - пророк!
волосатое стекло 04 мая в 17:00
Ответ дляВесела моль
Да нет, даже финансовые отчёты есть, что она приезжала, много чего обещала, ничего не делала, фоткалась и ехала обратно в свой отель винцо пить🤣ох и монашка😄😄😄
Ви оННако не відстаєте по профдослідженням Гетчінзу...
автор Мілана 20 04 мая в 17:09
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не впевнена, але думаю «Борітеся - поборете!»
Саме так
автор Мілана 20 04 мая в 17:11
Правильна відповідь Тарас Шевченко
Весела моль 04 мая в 19:15
Ответ дляволосатое стекло
Ви оННако не відстаєте по профдослідженням Гетчінзу...
Если из жёлтой прессы, то вот https://daily.afisha.ru/relationship/21423-oni-sch..., официальные отчёты день искать, они на англ