04 мая в 16:34

Ви б з таким мужчиною звʼязались? Чесно. Це людина з особистими кордонами?

Все описане тут до деталей так і є.
Думаю, що не вірний (був помічений в пошуку масаж тіло до тіла, сказав що не для себе)
2)Давно раніше бив. Зараз вже ні
3) телефон свій ні за що не покаже (ну але тут це вважають нормою), не знаю вказувати це чи ні.
4)заробляє багато грошей, купить додому продуктів і 1 раз в рік одяг якісь лосіни , 2-3 кофти. Жадний до жінки
5) ніколи не порадиться . Тобто він собі приймає рішення а ви вже там по факту або приймаєте чи ні (а його це не колишить).
6)байдужий абсолютно до ваших сліз, в взагалі навіть якщо образить то не пошкодує і не просить пробачення - пофіг.
7)може спати пів дня а потім наніч йти з дому (то робота в його ж офісі , його офіс ).
8.змусив зробити аборт після першої дитини і при цьому казав - твоя вина. Хотіла б то залишила б , не мої проблеми
9.робота по дому то взагалі не робота для нього.
10.куди захотів туди і поїхав і на скільки днів йому треба , пофіг що ви думаєте . Вашу думку він ніколи не питав у вас , а ще якщо ви в декреті не заробляєте - ви взагалі повинні мовчати на все
11)треба ну дуже поважати його сімʼю , маму і решту (незважаючи що вони говорили хто зна що за моєю спиною).
Княгиня пітьми 04 мая в 16:35
Нахера оно нужно?
132 3
Светка-пипетка 04 мая в 16:36
нЄ,це поганий варіант
Телефон Рубика 04 мая в 16:36
Пусть его его мать няньчит и там друг друга уважают со всей силы. Нахера он нормальной женщине? Чтоб лосины купил?))
63 7
Крем для арбуза 04 мая в 16:36
Я б з таким не жила. Максимум - зустрічі у нього, якщо він офуєний коханець
13 9
Телефон Рубика 04 мая в 16:37
Ответ дляКрем для арбуза
Я б з таким не жила. Максимум - зустрічі у нього, якщо він офуєний коханець
Фу, даже спать с ним гыдко.
автор Неместная Я 04 мая в 16:37
Ответ дляКрем для арбуза
Я б з таким не жила. Максимум - зустрічі у нього, якщо він офуєний коханець
Ну в сексі там поза одна йому найбільш підходяща , і закінчення через 1,2,3 і всьо )
46 9
Крем для арбуза 04 мая в 16:37
Ответ дляТелефон Рубика
Фу, даже спать с ним гыдко.
В коханцеві важлива лише одна річ. Це не відносини, це просто секс.
3 1 1
Крем для арбуза 04 мая в 16:38
Ответ дляНеместная Я
Ну в сексі там поза одна йому найбільш підходяща , і закінчення через 1,2,3 і всьо )
Тоді ні)
Плету интриги 04 мая в 16:39
Це людина мудак, а не з особистими кордонами
Экспертиза 04 мая в 16:39
Автор, кого він Бив? 2 пункт
Телефон Рубика 04 мая в 16:39
Ответ дляНеместная Я
Ну в сексі там поза одна йому найбільш підходяща , і закінчення через 1,2,3 і всьо )
Нафига оно такое конченое нужно? Даже если бы оно было виртуозом в сексе.
Как человек он говно. Не готов на себя брать ни единую ответственность.
Что значит ’аборт и ты виновата?’
Зачем связываться с такими чмошниками чтобы делать от них аборты.
Это вообще уже себя не уважать нужно.
39 5
Я-ваш шанс 04 мая в 16:39
Капец.............слов нет
Хи хи, ну ну 04 мая в 16:39
а при чем тут кордоны?
18 1
Обращеница 04 мая в 16:40
Ответ дляНеместная Я
Ну в сексі там поза одна йому найбільш підходяща , і закінчення через 1,2,3 і всьо )
У меня больше вопросов к вам о вашей адекватности - на холеру онО вам надо ?
Shtornica 04 мая в 16:40
Ндааа... Навіть немає що сказати..
Тільки тікати світ заочі від такого..
автор Неместная Я 04 мая в 16:40
Ответ дляЭкспертиза
Автор, кого він Бив? 2 пункт
мене при доньці 3 роки.
27 1
автор Неместная Я 04 мая в 16:41
Ответ дляХи хи, ну ну
а при чем тут кордоны?
я просто так питаю, а може воно так має бути? Я вже забула, як воно має бути.
20 13
Телефон Рубика 04 мая в 16:41
Ответ дляКрем для арбуза
В коханцеві важлива лише одна річ. Це не відносини, це просто секс.
Я такого не понимаю. Любовник не любовник, но мне бы даже противно было спать с ним, при всех вышеперечисленных достоинствах.
Что это за любовник, который лосины раз в год купит? И всем своим видом показывает что женщина для него это пустое место и она не заслуживает уважения, она для него не человек.
Shtornica 04 мая в 16:41
Вам точно треба до психолога! Якщо самі не можете приняти рішення, і питаєте тут.
Назбирати тихенько грошей і тікати подалі!
Телефон Рубика 04 мая в 16:42
Ответ дляХи хи, ну ну
а при чем тут кордоны?
Потому что все бабы (или большинство) будут думать что это кордоны у него такие. И будут пытаться спасти его своей любовью со всей силы.
А он просто отмороженый напрочь.
15 1
Экспертиза 04 мая в 16:42
Ответ дляНеместная Я
мене при доньці 3 роки.

Немає слів.
Це було б наше останнє ’спілкування’.
З вашого опису то справжнє гівно.
А він ще і руки простягає і до аборту змусив.
Джонсонюк 04 мая в 16:44
Ответ дляКнягиня пітьми
Нахера оно нужно?
Багато ж заробляє і квартира (100%)його.

Після пкнкту 2 можна далі не читати
автор Неместная Я 04 мая в 16:43
Ответ дляShtornica
Вам точно треба до психолога! Якщо самі не можете приняти рішення, і питаєте тут.
Назбирати тихенько грошей і тікати подалі!
Назбирати грошей? ПХАХАХАХАХАХА
вибачте. Я просто тут побиваюсь, що воно пішло тому і питаю.
які гроші назбирати? Якщо я взяла з кишень 200 грн то був кіпіш чи то я взяла бо йому т треба знати чи я взагалі чи він загубив . Кожна копійка була порахована
17 5
Хи хи, ну ну 04 мая в 16:43
Ответ дляНеместная Я
я просто так питаю, а може воно так має бути? Я вже забула, як воно має бути.
ну бачте, в нього має бути так. а ви дивіться чи вам підходить
автор Неместная Я 04 мая в 16:43
Ответ дляДжонсонюк
Багато ж заробляє і квартира (100%)його.

Після пкнкту 2 можна далі не читати
Помилилися. В нього не було своєї квартири, собі гроші збирав на неї і вже назбирав) але купить собі вже без мене
9 4
Телефон Рубика 04 мая в 16:44
Ответ дляНеместная Я
Назбирати грошей? ПХАХАХАХАХАХА
вибачте. Я просто тут побиваюсь, що воно пішло тому і питаю.
які гроші назбирати? Якщо я взяла з кишень 200 грн то був кіпіш чи то я взяла бо йому т треба знати чи я взагалі чи він загубив . Кожна копійка була порахована
Блин, да Вы должны до неба прыгать от счастья. Какое ’побываюсь’?)))
Хи хи, ну ну 04 мая в 16:44
Ответ дляТелефон Рубика
Потому что все бабы (или большинство) будут думать что это кордоны у него такие. И будут пытаться спасти его своей любовью со всей силы.
А он просто отмороженый напрочь.
ну я тут прям с бабами согласна, что это кордоны у него такие. и что шел бы он и его кордоны на русским военным кораблем
Shtornica 04 мая в 16:44
Ответ дляНеместная Я
Назбирати грошей? ПХАХАХАХАХАХА
вибачте. Я просто тут побиваюсь, що воно пішло тому і питаю.
які гроші назбирати? Якщо я взяла з кишень 200 грн то був кіпіш чи то я взяла бо йому т треба знати чи я взагалі чи він загубив . Кожна копійка була порахована
То воно пішло?
Хай йде! З Богом...
автор Неместная Я 04 мая в 16:44
Ответ дляТелефон Рубика
Блин, да Вы должны до неба прыгать от счастья. Какое ’побываюсь’?)))
оте чудо мене змусило повірити що нікому я ще й з дитиною не треба
19 3
Экспертиза 04 мая в 16:45
Я таких мудаків зневажаю. Для мене це гівно, яке треба обходити десятою дорогою.