04 мая в 21:03

Дитина біля 2 років почала цікавитись їжою із заг столу

А то того не можна було нічого всунути в рот
В 6 міс все випльовував
Реально нічого толком не їв крім ГВ
І ось стукнуло йому 2 та почав їсти
Але лікар просить не припиняти так швидко на, каже існують схеми повільного відлучення. Бо він до 2 років кожні 3 год прикладався
Акукарача 04 мая в 21:04
Нормально. Можна до 4 років ще потягнути.
19 1
автор Поумничка 04 мая в 21:04
Але він вже в 2 такий розумний
Як йому щось розкажкш(1
ЯкаКраля 04 мая в 21:06
До двох років нічого крім гв?
Метелик 04 мая в 21:06
Годуйте хоча б до кінця молодшої школи
11 1
Скорая помощь 04 мая в 21:07
Ответ дляАкукарача
Нормально. Можна до 4 років ще потягнути.
Ну почему сразу до 4х? Зачем? В школу только в 6. Да и то, можно с учителем договориться и на большой перемене приложить малыша к груди.
автор Поумничка 04 мая в 21:07
Ответ дляЯкаКраля
До двох років нічого крім гв?
Відвертався від їжі
Крутив носом
Якщо її то обмежено
Як_наготую... 04 мая в 21:07
Ответ дляПоумничка
Але він вже в 2 такий розумний
Як йому щось розкажкш(1
тоді не розказуйте
Пушка заряджена 04 мая в 21:08
Ответ дляАкукарача
Нормально. Можна до 4 років ще потягнути.
Нельзя так рано. Вот в школу пойдёт, можно тогда потихоньку начинать отучать, не на каждой перемене ходить кормить, а только на большой, например.
Акукарача 04 мая в 21:09
Ответ дляСкорая помощь
Ну почему сразу до 4х? Зачем? В школу только в 6. Да и то, можно с учителем договориться и на большой перемене приложить малыша к груди.
Так, я завжди така радикальна( Раз, два, відрізали.
Можливо виважений підхід краще.
Скорая помощь 04 мая в 21:09
Ответ дляПоумничка
Але він вже в 2 такий розумний
Як йому щось розкажкш(1
Повезло вам. Значит к 5 ти годам уже первый миллион заработает.
Акукарача 04 мая в 21:12
Ответ дляПоумничка
Але він вже в 2 такий розумний
Як йому щось розкажкш(1
Складна ситуація. Досвідчені матусі радять годувати до 6 років. Доведеться поговорити з дитиною, що звичайна їжа ще не для неї, треба почекати постійних зубів. Тоді зубна фея принесе виделку, а доти ось сіся і тре маму сосати
НаливайКа 04 мая в 21:13
Автор, треба скористатися ситуацією і відлучити раз і назавжди. Повільне відлучення - це із області фантастики. Ви ж самі розумієте, що ГВ давно не покриває всіх потреб дитини в такому віці. Забирайте свої 🍒 і нормально харчуйтеся
КоролеВешна 04 мая в 21:16
Сегодня сисечные тролли проснулись?
Ля-ля-ля 04 мая в 21:16
А лучше вообще не прекращать кормить, зачем? Потом плавно передадите жене и все, пусть дальше висит.
7 1
КоролеВешна 04 мая в 21:17
Ответ дляЛя-ля-ля
А лучше вообще не прекращать кормить, зачем? Потом плавно передадите жене и все, пусть дальше висит.
🤣🤣
Скорая помощь 04 мая в 21:22
Ответ дляКоролеВешна
Сегодня сисечные тролли проснулись?
Та хай лучше так, чем миллион тем о том, что с кривыми руками не стоит самой печь паски.
Кукусик 04 мая в 21:27
Ответ дляПоумничка
Але він вже в 2 такий розумний
Як йому щось розкажкш(1
Ви більше взагалі йому нічого розказувати не збираєтеся? Типу, виховання закінчилося, ви дали йому все, що могли? 👀
2 1
хутряна володарка 04 мая в 21:33
Ну швидке відлучення типу «заклеїла цицьку пластиром, сказала що більше нема» і справді не дуже ок. Для цицьок в тому числі. Плавно по годуванню прибирати і порядок. І дитині легше, і грудям. Все одно вже до двох годували. Від місяця-двох зайвих нічого принципово не зміниться
РыжаяЛиса 04 мая в 21:37
Убирайте ночные кормления, потом хаотичные, утренние после пробуждения и на сон. Постепенно
Тоже этим буду заниматься скоро. Дочке 1.9
Марс атакует 04 мая в 21:41
У меня бы это не прокатило. Я подстраиваю детей под себя, а не себя под детей.
оксюморон 04 мая в 21:42
Ответ дляПоумничка
Відвертався від їжі
Крутив носом
Якщо її то обмежено
Можно резко только на борщ переводить и сало с луком,все остальное очень осторожно
оксюморон 04 мая в 21:44
Ответ дляРыжаяЛиса
Убирайте ночные кормления, потом хаотичные, утренние после пробуждения и на сон. Постепенно
Тоже этим буду заниматься скоро. Дочке 1.9
Вы кормите ночью грудью ребенка возрастом 21 месяц?
РыжаяЛиса 04 мая в 21:45
Ответ дляоксюморон
Вы кормите ночью грудью ребенка возрастом 21 месяц?
Когда лезут зубы или что-то болит.
Вас что-то не устраивает?
КоролеВешна 04 мая в 21:48
Ответ дляСкорая помощь
Та хай лучше так, чем миллион тем о том, что с кривыми руками не стоит самой печь паски.
🤣🤣 точно
ЯкаКраля 04 мая в 21:53
Ответ дляРыжаяЛиса
Убирайте ночные кормления, потом хаотичные, утренние после пробуждения и на сон. Постепенно
Тоже этим буду заниматься скоро. Дочке 1.9
По опыту скажу, что удобнее сначала хаотичные (но какие могут быть хаотичные кормления грудью в 1.9?), потом дневные, потом на дневной сон и ночные последние.
Мию вікна у мороз 04 мая в 22:04
А нахера йому їсти нормальну їжу якщо ви йому такі умови створили, що в нього не має такої потреби
Мию вікна у мороз 04 мая в 22:05
Ответ дляПоумничка
Але він вже в 2 такий розумний
Як йому щось розкажкш(1
А по опису, то дитина відстає в розвитку
Крим мій 04 мая в 22:23
Ответ дляМию вікна у мороз
А нахера йому їсти нормальну їжу якщо ви йому такі умови створили, що в нього не має такої потреби
от те саме і таким тоном мають казати педіатри) але у нас ввели моду на ’ГеВе’, коли мамка не працює 6 років і годує бо зручно)