05 мая в 05:50

Кожен рік одне й те саме

Вкладаю малих спати в суботу і стаю пекти паски.
В цьому році тільки все приготувала- почались вибухи. Прийшлось пересидіти в коридорі з дітьми. Лишила їх там спати. Повернулась. А в мене поки були відкриті вікна- продукти замерзли. Тісто розшарувалося. Поки щось намагалась зробити, минуло купа часу. Зараз стоять вони в духовці. І не підіймаються……
Хоча я тіста поклала більше, ніж треба у форми.
У вас було так, що паски не вийшли, а рік минув гарно? Чи прикмета дієва?
34 3
Летала_НаМетле 05 мая в 05:58
Я їх взагалі ніколи в житті не пекла. Мені 45 +
Немає паски немає проблем.
Це чисто атрибут.
36 4
автор Ленне-Рейма 05 мая в 06:00
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я їх взагалі ніколи в житті не пекла. Мені 45 +
Немає паски немає проблем.
Це чисто атрибут.
❤️
Цвірінь 05 мая в 06:08
Вибачте, Ви на приколі, чи то втома вже мізки так викрутила?
20 1
Уси Пуси 05 мая в 06:15
Нет никаких дома и не будет . Мы не в Украине
Свезло так свезло 05 мая в 06:18
Дієва. Правда у вас були зовнішні чинники, при яких просто неможливо добре спекти, тому може і не подіє. Вірте у хороше.
А_я_ЛОЖУ! 05 мая в 06:21
Взагалі ніколи не помічала ніяких відношень випічки ипасок і того,який буде рік.
12 1
Eva030330 05 мая в 06:25
Никогда их не пекла.
Я_и_моя_собака 05 мая в 06:32
Були роки, коли паски не сходили. Ніяких особливий подій після того не пам’ятаю. Взагалі, зловила себе на думці, що всі проблеми практично ніщо порівняно з війною.
10 1
лаМпочка 05 мая в 06:41
Погано рік пройде для того, хто заважав Вам робити паски.
А у Все у вас буде добре.
Христос Воскрес!
Бринзолетта 05 мая в 06:46
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Взагалі ніколи не помічала ніяких відношень випічки ипасок і того,який буде рік.
Тем более уже 5-й месяц года начался
Ахах
parele 05 мая в 06:50
Какую себе дадите установку, так год и пройдёт.
Который год паски покупаю, а не пеку - что с ними, что без - считаю, что у меня все хорошо. А если и не очень хорошо, то дальше точно будет лучше.
6 1
Може ще третю? 05 мая в 06:59
Кому надо эти забобоны с пасками? Люди, вы чего, думаете, какой-то высший разум следит за вашим сладким хлебом?
Вся дичь православных обостряется 2 раза в год: на Рождество и Пасху. То кумовья подарок дешёвый дитачке подарили, то паски кривые...
Бентливуман 05 мая в 07:02
В минулому році в мене був бардак з пасками(за рік багато покращення для родини), рік був кращий за позаторік цього року вся випічка вдала. Побачимо, що чекає мене і мою родину, країну
Бентливуман 05 мая в 07:03
Ответ дляБринзолетта
Тем более уже 5-й месяц года начался
Ахах
Від Великодня до Великодня- майже рік
Теща дочки 05 мая в 07:18
Автор, я навіть з тлумачення снів вибираю те, яке мені більше підходить, позитивне) Незважаючи на все, що відбувається, ви пекли паску, знайшли сили, мали бажання, продукти. Зі святом вас)
ПуГоФФка 05 мая в 07:21
Якщо народну прикмету брати, то відносно пасочок знаю лише одну: якщо верхівка паски провалиться при випіканні, то протягом року в родині хтось помре. Про взійшли не взійшли, чи смачні-не смачні, такого нема. Але в прикмети вірити-себе не поважати.
2 2
Дюйм оф о4ка 05 мая в 07:53
Мне 45, пеку лет 20 точно, редкий год пропускаю. Прям вот ’не получились’ было один раз. А года всякие бывали за это время. Так что не настраивайте себя.
Намазюкана нішою 05 мая в 08:06
Ответ дляСвезло так свезло
Дієва. Правда у вас були зовнішні чинники, при яких просто неможливо добре спекти, тому може і не подіє. Вірте у хороше.
Ви змішали забобони і віру, а це зовсім різне,
Скляна миша 05 мая в 08:32
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Взагалі ніколи не помічала ніяких відношень випічки ипасок і того,який буде рік.
+1
автор Ленне-Рейма 05 мая в 08:33
Ответ дляТеща дочки
Автор, я навіть з тлумачення снів вибираю те, яке мені більше підходить, позитивне) Незважаючи на все, що відбувається, ви пекли паску, знайшли сили, мали бажання, продукти. Зі святом вас)
Навзаєм
Пожарник 05 мая в 08:50
Ответ дляМоже ще третю?
Кому надо эти забобоны с пасками? Люди, вы чего, думаете, какой-то высший разум следит за вашим сладким хлебом?
Вся дичь православных обостряется 2 раза в год: на Рождество и Пасху. То кумовья подарок дешёвый дитачке подарили, то паски кривые...
Вчора зустрічались з кумами, хрещеними доньки. Шашлики організували. Донька (10 років) вже не любить родинні свята, йти не хотіла. Потім говорить ’піду, може щось подарують’. Обрали подарунки дітям кумів, їм 8 та 9 років.
Донці не подарували нічого. Прийшли додому - говорить ’Зато гарно погуляли, я думала буде нудно’. Росте)

Це в тему про подарунки)
1 1
Заставляличка 05 мая в 12:03
Автор, ви ’Битви екстрасенсів’ передивились?😂
З святом вас🤗
Зоркая Зорро 05 мая в 17:06
Я в этом году по совету советчицы сделала бисквитные паски.
Вкусно получилось и быстро!))