05 мая в 22:30

Топовая тема про новый дом

В последнем сообщении опознали автора форумчанку
Кто успел прочитать ник?
Ваша величність 05 мая в 22:31
О чем тема?
Міняйловна 05 мая в 22:31
В кінці було про Шанельку і Данію
14 6
Ворожу на каві 05 мая в 22:31
А что там за тема была, что ее аж удалили?
11 1
Ваша величність 05 мая в 22:32
Ответ дляВорожу на каві
А что там за тема была, что ее аж удалили?
Ага. За 5 минут наклепали
Міняйловна 05 мая в 22:32
Вона ж, мабуть, гроші заплатила щоб видалити тему
А ви знову створили)))
51 2
автор Непереможна 05 мая в 22:32
Автор могла сама удалить?
Админко 05 мая в 22:32
Ответ дляВорожу на каві
А что там за тема была, что ее аж удалили?
Можливо автор видалила.
Куплю орехи 05 мая в 22:32
то яка країна?балтика то ясно.але де там такі хати за 160 тис євро і євро не ходе ,а інша валюта?данія норвегія-ні.там немає таких дешевих.
Міняйловна 05 мая в 22:33
Ответ дляНепереможна
Автор могла сама удалить?
Здається, платно це можливо
Трейдер кріпти 05 мая в 22:33
Ответ дляМіняйловна
В кінці було про Шанельку і Данію
Шанелька это которой тут все время оды хвалебные поют и она любит без анонима темы создавать о себе
28 5
автор Непереможна 05 мая в 22:33
Ответ дляКуплю орехи
то яка країна?балтика то ясно.але де там такі хати за 160 тис євро і євро не ходе ,а інша валюта?данія норвегія-ні.там немає таких дешевих.
Якщо то якісь виселки та будинок під ремонт , то може
автор Непереможна 05 мая в 22:34
Ответ дляТрейдер кріпти
Шанелька это которой тут все время оды хвалебные поют и она любит без анонима темы создавать о себе
Тему удалили сразу как написали про шанельку
17 1
автор Непереможна 05 мая в 22:35
Ответ дляМіняйловна
Здається, платно це можливо
Интересно как быстро удаляется тема за деньги
Святатабожа 05 мая в 22:35
Ответ дляНепереможна
Автор могла сама удалить?
могла, считаю что автор и удалила тему, так как на фото опознали гостиничный комплекс ’деревянная дача’ в Норвегии...
70 13 1
дамаБезСобачки 05 мая в 22:35
Ответ дляТрейдер кріпти
Шанелька это которой тут все время оды хвалебные поют и она любит без анонима темы создавать о себе
А хто така шанелька
СкиниУскачи! 05 мая в 22:35
Ответ дляАдминко
Можливо автор видалила.
Цікаво чому))))
Единорог помог 05 мая в 22:35
Так це дійсно Шанель? У неї ж чоловік українець наче, а там писала, що не українець
Міняйловна 05 мая в 22:36
Ответ дляКуплю орехи
то яка країна?балтика то ясно.але де там такі хати за 160 тис євро і євро не ходе ,а інша валюта?данія норвегія-ні.там немає таких дешевих.
Може будинок не величкий.
Вона ж написала, що це не біля столиці і будинок в них простенький, поряд набагато краще.
А так, все сходиться.
Пише Шанелька завжди українською
В Даніі немає євро, є холодне море, стиль будинків схожий.
5 1
дамаБезСобачки 05 мая в 22:36
Ответ дляСвятатабожа
могла, считаю что автор и удалила тему, так как на фото опознали гостиничный комплекс ’деревянная дача’ в Норвегии...
В сенсі то отель
Плету интриги 05 мая в 22:36
Я в шоці скільки в людей вільного часу 🤪🤯 якісь теми, шанельки…
74 9 6
Злюка-закусюка 05 мая в 22:36
Ответ дляЕдинорог помог
Так це дійсно Шанель? У неї ж чоловік українець наче, а там писала, що не українець
Тут те кто выехали платно половина пишет муж иностранец)))
52 1 1
Трейдер кріпти 05 мая в 22:36
Ответ длядамаБезСобачки
А хто така шанелька
Форумчанка известная, пишет без анонима. Любит чтоб её хвалили, какая она красивая, какие волосы красивые, какая она стильная и прочее
52 6 1
Куплю орехи 05 мая в 22:36
аааа це ця яка постійно кричала тут -вставайте спасайтесь страаашно бо сирени,коли ми спали?)вона малася київську квартиру продати і чоловік приїхав до неї,бо в Україні уже всьо.ну 120 тис нашкребли з продажу і +по її словам кредит ,то 160 тис получилось.але чомусь дешево для данії.вона працює і щось їй там як малозабезпеченій данія ще платить.але чоловік моряк?такого вона не писала
16 1
Ні за холодну воду 05 мая в 22:36
Шанелька
Святатабожа 05 мая в 22:37
Ответ длядамаБезСобачки
В сенсі то отель
да)) я там отдыхала лично в 2020 году, я и задала этот вопрос. это Норвегия
26 7 1
Куплю орехи 05 мая в 22:37
Ответ дляТрейдер кріпти
Шанелька это которой тут все время оды хвалебные поют и она любит без анонима темы создавать о себе
саме так.українки у неї усі мачухи,бо не вивезли дітей
автор Непереможна 05 мая в 22:38
Ответ дляСвятатабожа
да)) я там отдыхала лично в 2020 году, я и задала этот вопрос. это Норвегия
Так тема трольная оказалась
СhanelKa 05 мая в 22:38
Я Шанелька) ось мій дім
Вид з вікна зараз
Я живу на другому поверсі )
Дякую за популярність 😂
Злюка-закусюка 05 мая в 22:38
Ответ дляНепереможна
Так тема трольная оказалась
А вид из окна боженька послал)) туда же
7 6
Якось так і живу 05 мая в 22:38
Ответ дляНепереможна
Интересно как быстро удаляется тема за деньги
Зразу. Ти сама закриваєш за секунду, або видаляєш за 99 гривень теж за секунду