06 мая в 15:07

В кого чоловіки працюють на таких підприємництвах, як Сільпо, Атб і тд. Зайдіть)

Цікавлять - ті хто працюють водіями на фурах. Отримували вони бронювання від підприємництва? Та як зараз після 18-го травня можливо отримати бронь? Хтось, щось знає?
показать весь текст
12 галюцинаций 06 мая в 16:03
Ответ дляСама купляю квіти
Не будут, с ними проблем больше чем толку. Мой муж сейчас нас склада на РЦ, они брали демобилизованных, но 90% очень проблемные, теперь им главный офис дал негласное правило отказывать им. Берут только по знакомству, под свою ответственность, если человек не работает, то кто его рекомендовал берет его часть работы на себя. Мы так кума своего устроили.
Это пока есть выбор. Когда выбора не будет то брать будут кого угодно, лишь бы работали
бибизяна 06 мая в 16:03
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вимикайте телемарафон. Чи вас Зеленський за голову вкусив? Так, це всі знають, що військові які побували в гарячих точках більшість має алкогольну залежність. Наркотики також дуже часто вживають, бо інакше все витримати неможливо. Якщо така розумна, то може ви підете на фуру працювати, якщо так все легко?
І про наркоманів та алкоголиків я знаю від тих хлопців, які були на нулі. Так що ви рота не розкривайте. П@здіть завжди легко та когось відправляти на війну. В кожного свій вибір і одне життя.
Что вы несете?Муж на нуле и там сразу лишают зарплаты за несколько месяцев если заметят алкоголь.
8 2 1
Сама купляю квіти 06 мая в 16:04
Ответ для12 галюцинаций
Это пока есть выбор. Когда выбора не будет то брать будут кого угодно, лишь бы работали
Так в том то и проблема,что они не работают, потому нет смысла их брать, проще уже женщину или 18 Ти летнего обучить.
Замулена ріка 06 мая в 16:05
Ответ дляАнонимус Я
так а що казати? ну от знайомий, пішов продовжити бронь...а йому тут же повістку, приїхали на пункт швидкої, забрали декілька водіїв, а в них бронь, на хвилинку. Щоб працювати, викликають тих, хто на пенсії. Повно таких історій
Так как могли мобилизовать водителей скорых у которых действующая бронь? Я понимаю как можно мобилизовать того кто пришел оформлять/продлять бронь, но с действующей бронью?
12 галюцинаций 06 мая в 16:05
Ответ длябибизяна
Что вы несете?Муж на нуле и там сразу лишают зарплаты за несколько месяцев если заметят алкоголь.
Ой, я бы вам выставила скрин один от военного, но в этом серпентарии не хочу
Сама купляю квіти 06 мая в 16:06
Ответ дляЗамулена ріка
Так как могли мобилизовать водителей скорых у которых действующая бронь? Я понимаю как можно мобилизовать того кто пришел оформлять/продлять бронь, но с действующей бронью?
Если была военка и редкая специальность то забирают, даже из мнс или аварийки газовой позабирали.
Гомосноб 06 мая в 16:06
Ответ длябибизяна
Что вы несете?Муж на нуле и там сразу лишают зарплаты за несколько месяцев если заметят алкоголь.
Мда..совок с нами навсегда
автор Запароленое одеяло 06 мая в 16:06
Ответ длябибизяна
Что вы несете?Муж на нуле и там сразу лишают зарплаты за несколько месяцев если заметят алкоголь.
Так, і алкоголь та наркоти не вживають, і коханок собі там не заводять)
бибизяна 06 мая в 16:09
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так, і алкоголь та наркоти не вживають, і коханок собі там не заводять)
Ну значит мы с вами не про ноль говорим. На нуле они в подвалах живут и хлеба неделями не видят, а вы мне тут про тыл рассказываете. Какие коханки, посмотрите видео с Крынок,там даже стен от домов не осталось
Kidstaff Bot 06 мая в 16:11
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Антоніна Ігнатова02 06 мая в 16:13
Ответ длябибизяна
Ну значит мы с вами не про ноль говорим. На нуле они в подвалах живут и хлеба неделями не видят, а вы мне тут про тыл рассказываете. Какие коханки, посмотрите видео с Крынок,там даже стен от домов не осталось
Моя подруга мені також так про свого чоловіка говорила, який був під Бахмутом. В груди себе била. А по факту, завів коханку, яка народила йому дитину.
5 1
Nata2907 06 мая в 16:40
Ответ дляАнонимус Я
так а що казати? ну от знайомий, пішов продовжити бронь...а йому тут же повістку, приїхали на пункт швидкої, забрали декілька водіїв, а в них бронь, на хвилинку. Щоб працювати, викликають тих, хто на пенсії. Повно таких історій
Куди він пішов бронь продовжувати ? Жіночко, не меліть. Бронь продовжує підприємство. У нас воно дуже велике і стратегічне. Чоловік приймав участь в підготовці документів і подачі. Тому знаю, про що кажу. Бронь рятує 💯. Жодного ще з нею у нас не забрали. Так, при поновленні даних дають відразу повістку, дата перший робочий день після закінчення броні. Було таке, що все підприємство не встигло вчасно отримати продовження, через помилку в одній букві завернули все !!!! Тоді тижнів зо 2 всі ходили тихенько, але на рівні міськради домовились, щоб наших не трогали роки що. То так і було. Так, для отримання броні має бути військовий квиток. Для міністерської броні влк не обов´язкове, там є нюанси, вона простіша по оформленню. Але кажуть, що можуть вже цього разу її не подовжити
Viktoria_St 06 мая в 16:45
Ответ длябибизяна
Ну значит мы с вами не про ноль говорим. На нуле они в подвалах живут и хлеба неделями не видят, а вы мне тут про тыл рассказываете. Какие коханки, посмотрите видео с Крынок,там даже стен от домов не осталось
Почитайте демона, он в Часов яр, там есть о коханках). И ещё один в Крынках, тоже интересное писал
Колючая Роза 06 мая в 19:37
Ответ дляNata2907
Куди він пішов бронь продовжувати ? Жіночко, не меліть. Бронь продовжує підприємство. У нас воно дуже велике і стратегічне. Чоловік приймав участь в підготовці документів і подачі. Тому знаю, про що кажу. Бронь рятує 💯. Жодного ще з нею у нас не забрали. Так, при поновленні даних дають відразу повістку, дата перший робочий день після закінчення броні. Було таке, що все підприємство не встигло вчасно отримати продовження, через помилку в одній букві завернули все !!!! Тоді тижнів зо 2 всі ходили тихенько, але на рівні міськради домовились, щоб наших не трогали роки що. То так і було. Так, для отримання броні має бути військовий квиток. Для міністерської броні влк не обов´язкове, там є нюанси, вона простіша по оформленню. Але кажуть, що можуть вже цього разу її не подовжити
Деталей я не знаю, куди він там пішов, але його дружина саме так і сказала, він хотів її продовжити, а йому відразу повістку і на влк погнали.
Зараз такий хаос в цій системі, що я вже нічому не дивуюсь