06 мая в 15:07

В кого чоловіки працюють на таких підприємництвах, як Сільпо, Атб і тд. Зайдіть)

Цікавлять - ті хто працюють водіями на фурах. Отримували вони бронювання від підприємництва? Та як зараз після 18-го травня можливо отримати бронь? Хтось, щось знає?
показать весь текст
Анонимус Я 06 мая в 15:40
Ответ дляСама купляю квіти
Ну так чего ваш не оформил бронь ещё 2 года назад?
может потому, что человек поступил, как мужчина?
Мой айтишник, бронь не брал никогда, пошел и мобилизировался сам, сказал, что по другому не может и ребятам тоже отдохнуть нужно
6 4
Попихтю та й годі 06 мая в 15:39
Ответ дляПи Пи Пилюля
И смогут ли они работать на зп 15-20 тыс после 100 тыс? Им этого будет недостаточно)
Там далеко не всім платять такі гроші, крутять дурять. Кум ось поранений такий зневірений лежить. Каже 4 міс не отримували бойові, а були на 0, спочатку соромилися, думали не положено, а коли звернулися до командира, він сказав, що забули подать. Ну компенсували їм аж один місяць і тиша. А коли його тяжко поранило, дружині два тижні не повідомляли, вона в істериці обривала лінії, почала по госпіталям їздить шукать. Тепер вони думають, що якби він помер, то його записали б до зниклого.
4 1
Морская свинка 06 мая в 15:39
Ответ дляСама купляю квіти
Ну так чего ваш не оформил бронь ещё 2 года назад?
А тоді, в перші години війни чомусь не бронювали, уявляєте
Попихтю та й годі 06 мая в 15:40
Ответ дляМорская свинка
Я не тягаю шарманку. Я хочу, щоб мій чоловік після 2+ років жив вдома і працював на звичайній роботі. Якщо війна буде ще 10 років, то одні воюють 12 років, +ще в АТО багато роками були, а супер професіонал водій АТБ заброньований і незамінний.
Вас натравлюють на простих людей, не водій атб винуватий в цьому і він так само не хоче там сидіть безкінечно.
9 1
Сама купляю квіти 06 мая в 15:40
Ответ дляАнонимус Я
может потому, что человек поступил, как мужчина?
Мой айтишник, бронь не брал никогда, пошел и мобилизировался сам, сказал, что по другому не может и ребятам тоже отдохнуть нужно
Ну так это его личный выбор, какие претензии к другим? И да, ваш бы и так бронь не получил, потому как пахать за 10-15 т так нет желающих, а теперь смотрите какая зависит, что люди могут бронь получить.
Анонимус Я 06 мая в 15:41
Ответ дляСама купляю квіти
Ну так это его личный выбор, какие претензии к другим? И да, ваш бы и так бронь не получил, потому как пахать за 10-15 т так нет желающих, а теперь смотрите какая зависит, что люди могут бронь получить.
почему он не получил бы бронь? Вся его команда с бронью, он не захотел
Сама купляю квіти 06 мая в 15:41
Ответ дляМорская свинка
А тоді, в перші години війни чомусь не бронювали, уявляєте
Бронировали изначально, а в первые недели никого насильно не мобилизировали.
автор Запароленое одеяло 06 мая в 15:41
Ответ дляМорская свинка
А водії в магазинах це супер незамінні спеціалісти? Мають унікальні знання і вміння? Нехай змінюють тих, що втомились за 2 роки війни, а вони якось з розвозкою товару справляться
Ви такі наївні. Вже давно всі говорили, і це вже факт, що нікого, нікуди, не відпустять. Нікого міняти не будуть. Ті хто воюють зараз і далі будуть воювати. І так, ті водії, що зараз працюють вони мають унікальні знання та навики. Приходили списанні військові на Сільпо працювати. Кидали. Тому що їм було тяжко. Вони не могли впоратися з заїздами біля магазинів і тд.
Окей, добре. Навіть уявімо, що пришли військові з нуля. Ви розумієте, що вони вже не зможуть працювати на такій роботі? Одні інваліди, другі з контузіями, психічними розладами або мають алкогольну/наркотичну залежність. Там не тільки потрібно баранку крутити, як ви собі думаєте. А якщо для вас це так легко і зможе кожен. То може ви підете на 20 т? Сільпо жінок також беруть)
8 2
Попихтю та й годі 06 мая в 15:44
Ответ дляАнонимус Я
почему он не получил бы бронь? Вся его команда с бронью, он не захотел
Ну якщо не захотів, то які претензії до водія атб? В нас було вже ато і 2022 було вже повне розуміння того це не іграшки і що військові самі собі не належатимуть. Ще коли приймали закон про дизертирство і т.д. можна було розвернутися і піти, бо покарання не було. Але ж теж не захотів, а водій фури має тепер когось мінять.
Сама купляю квіти 06 мая в 15:45
Ответ дляАнонимус Я
почему он не получил бы бронь? Вся его команда с бронью, он не захотел
Потому, что айтишников никто не бронирует массово
Морская свинка 06 мая в 15:46
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ви такі наївні. Вже давно всі говорили, і це вже факт, що нікого, нікуди, не відпустять. Нікого міняти не будуть. Ті хто воюють зараз і далі будуть воювати. І так, ті водії, що зараз працюють вони мають унікальні знання та навики. Приходили списанні військові на Сільпо працювати. Кидали. Тому що їм було тяжко. Вони не могли впоратися з заїздами біля магазинів і тд.
Окей, добре. Навіть уявімо, що пришли військові з нуля. Ви розумієте, що вони вже не зможуть працювати на такій роботі? Одні інваліди, другі з контузіями, психічними розладами або мають алкогольну/наркотичну залежність. Там не тільки потрібно баранку крутити, як ви собі думаєте. А якщо для вас це так легко і зможе кожен. То може ви підете на 20 т? Сільпо жінок також беруть)
П..ц унікальні навички. Не пускайте свого в АТБ. Нехай дома сидить. І рот на військових не роззявляйте. Безсовісна. Алкоголіки і наркомани, ага. Вони набагато більше Люди, ніж ви з усіма своїми водіями разом взяті.
11 4
Сама купляю квіти 06 мая в 15:47
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ви такі наївні. Вже давно всі говорили, і це вже факт, що нікого, нікуди, не відпустять. Нікого міняти не будуть. Ті хто воюють зараз і далі будуть воювати. І так, ті водії, що зараз працюють вони мають унікальні знання та навики. Приходили списанні військові на Сільпо працювати. Кидали. Тому що їм було тяжко. Вони не могли впоратися з заїздами біля магазинів і тд.
Окей, добре. Навіть уявімо, що пришли військові з нуля. Ви розумієте, що вони вже не зможуть працювати на такій роботі? Одні інваліди, другі з контузіями, психічними розладами або мають алкогольну/наркотичну залежність. Там не тільки потрібно баранку крутити, як ви собі думаєте. А якщо для вас це так легко і зможе кожен. То може ви підете на 20 т? Сільпо жінок також беруть)
Автор, раньше фоззи групп своим водителям и грузчикам делал бронь, как сейчас не знаю, муж год уже там не работает.
Морская свинка 06 мая в 15:47
Правду пишуть, занадто військові перестаралися, щоб в тилу війна не відчувалася.
6 1 1
ПочтальЁнша 06 мая в 15:48
Ответ дляЧервона калина
він і так презик, причому в прямому значенні, навіть для раші
Навіть. це ж треба
Червона калина 06 мая в 15:49
Ответ дляПочтальЁнша
Навіть. це ж треба
ну да, одноразовий гумовий виріб, котрий використали і викинули. Правда, ще дозволяють потратити у них все накрадене в Україні
Сама купляю квіти 06 мая в 15:49
Ответ дляМорская свинка
П..ц унікальні навички. Не пускайте свого в АТБ. Нехай дома сидить. І рот на військових не роззявляйте. Безсовісна. Алкоголіки і наркомани, ага. Вони набагато більше Люди, ніж ви з усіма своїми водіями разом взяті.
Если она своего не пустит, то вы и ваш без еды останется, как минимум, хоть думайте немного. И да, ваш сам захотел и потому все претензии к нему, а не к другим людям.
Червона калина 06 мая в 15:50
Ответ дляМорская свинка
Правду пишуть, занадто військові перестаралися, щоб в тилу війна не відчувалася.
не так, це теперішні зелупені роблять все, щоб відрізати армію від підтримки народу
Анонимус Я 06 мая в 15:51
Ответ дляСама купляю квіти
Потому, что айтишников никто не бронирует массово
ну откуда вы знаете, как было у него в компании?? При мне ему звонили и несколько раз говорили о броне
Сама купляю квіти 06 мая в 15:51
Ответ дляМорская свинка
Правду пишуть, занадто військові перестаралися, щоб в тилу війна не відчувалася.
Вот читаю таких и так хочется, что бы все кто работает на продуктах, медики и т.д. развернулись и перестали работать, может хоть что то дошло бы.
автор Запароленое одеяло 06 мая в 15:52
Ответ дляМорская свинка
П..ц унікальні навички. Не пускайте свого в АТБ. Нехай дома сидить. І рот на військових не роззявляйте. Безсовісна. Алкоголіки і наркомани, ага. Вони набагато більше Люди, ніж ви з усіма своїми водіями разом взяті.
Вимикайте телемарафон. Чи вас Зеленський за голову вкусив? Так, це всі знають, що військові які побували в гарячих точках більшість має алкогольну залежність. Наркотики також дуже часто вживають, бо інакше все витримати неможливо. Якщо така розумна, то може ви підете на фуру працювати, якщо так все легко?
І про наркоманів та алкоголиків я знаю від тих хлопців, які були на нулі. Так що ви рота не розкривайте. П@здіть завжди легко та когось відправляти на війну. В кожного свій вибір і одне життя.
9 3
Сама купляю квіти 06 мая в 15:52
Ответ дляАнонимус Я
ну откуда вы знаете, как было у него в компании?? При мне ему звонили и несколько раз говорили о броне
Оттуда, что если он не работает на оборонку, то айти шникам никто бронь не даёт бесплатно как минимум. Даже в водоканалах и газовых только аварийка на брони, а офис очень выборочно.
КоКоКоКоКоКо... 06 мая в 15:53
Ответ дляКривая спроса
Рано, или поздно закончится. Будет в Украине презиком Янык )
Ото разве что презиком он будет 🤣
автор Запароленое одеяло 06 мая в 15:53
Ответ дляМорская свинка
Правду пишуть, занадто військові перестаралися, щоб в тилу війна не відчувалася.
Ага, особливо в Херсоні дуже класно війна не відчувається. Я пережила окупацію і дуже добре відчула війну.
12 галюцинаций 06 мая в 15:55
Ответ дляКривая спроса
Рано, или поздно закончится. Будет в Украине презиком Янык )
Это ваши влажные мечты. Янык как был так и останется резиновым изделием √2
2 1
ПочтальЁнша 06 мая в 15:56
Сміх та й годі. Незамінні водії фур
4 2
12 галюцинаций 06 мая в 15:56
Ответ дляПопихтю та й годі
Ви зараз серйозно думаєте, що тих хто побував в гарячих точках і має нервові розлади будуть брать на роботу?
Будут, когда некому будет работать. Другое дело что их никто не отпустит
Морская свинка 06 мая в 15:58
Ответ дляСама купляю квіти
Вот читаю таких и так хочется, что бы все кто работает на продуктах, медики и т.д. развернулись и перестали работать, может хоть что то дошло бы.
Головне щоб ті, що в окопах по 2 роки не перестали працювати, може й дойшло б
5 3
Сама купляю квіти 06 мая в 15:59
Ответ для12 галюцинаций
Будут, когда некому будет работать. Другое дело что их никто не отпустит
Не будут, с ними проблем больше чем толку. Мой муж сейчас нас склада на РЦ, они брали демобилизованных, но 90% очень проблемные, теперь им главный офис дал негласное правило отказывать им. Берут только по знакомству, под свою ответственность, если человек не работает, то кто его рекомендовал берет его часть работы на себя. Мы так кума своего устроили.
Сама купляю квіти 06 мая в 16:00
Ответ дляМорская свинка
Головне щоб ті, що в окопах по 2 роки не перестали працювати, може й дойшло б
Это как раз не главное, если не будет лекарств, мед помощи и продуктов, то это уже вообще не важно станет
Гомосноб 06 мая в 16:00
Ответ дляМорская свинка
П..ц унікальні навички. Не пускайте свого в АТБ. Нехай дома сидить. І рот на військових не роззявляйте. Безсовісна. Алкоголіки і наркомани, ага. Вони набагато більше Люди, ніж ви з усіма своїми водіями разом взяті.
Подивимось як ви через проміжок часу заговорите, коли почнете стикатись з усім цим.. Бо деякі повертаються зовсім неконтрольовані - і це також страшно