Изменено 06 мая в 16:02

Як стати на облік в тцк? Підкажіть,чиї чоловіки нещодавно ставали.

Живемо і прописані в Києві більше 10років,але чоловік числиться у військоматі в рідній області,має приписне.На роботі уточнив,шо планує стати на облік за фактичним місцем перебування і прописки, а йому сказали,шо спочатку треба поїхати і знятися з обліку в рідній області,а потім лише йти в тцк в Києві. Дивна ситуація. Може хтось стикався з подібним питанням. В чому проблема прийти і стати на облік по факту,зараз же все робиться в електронній базі,людина буде облікована. Дякую дівчатка.
4 3 1
Я супер-пупер 06 мая в 16:02
Зачекайте до 18 травня, потім можна буде стати одразу у Києві.
11 1
автор Дайте подумать 06 мая в 16:03
Ответ дляЯ супер-пупер
Зачекайте до 18 травня, потім можна буде стати одразу у Києві.
Дякую,якийсь пункт є в законі по цьому питанню?
7_кг_рыбы 06 мая в 16:03
Ответ дляЯ супер-пупер
Зачекайте до 18 травня, потім можна буде стати одразу у Києві.
Может автору срочно нужно))
автор Дайте подумать 06 мая в 16:05
Ответ для7_кг_рыбы
Может автору срочно нужно))
Не терміново,просто планово.
Метровий сантиметр 06 мая в 16:08
Ответ дляДайте подумать
Не терміново,просто планово.
А у мужа есть отсрочка?
автор Дайте подумать 06 мая в 16:10
Ответ дляМетровий сантиметр
А у мужа есть отсрочка?
Нема ніяких відстрочок,просто хоче стати на облік,не зрозуміло,нащо їхати кудись і зніматися з обліку,де не був років 15. Чого по факту прописки не можна стати? Значить,почекає 18 травня
6 2 1
Кондуктор маршрутки 06 мая в 16:11
Ответ дляДайте подумать
Нема ніяких відстрочок,просто хоче стати на облік,не зрозуміло,нащо їхати кудись і зніматися з обліку,де не був років 15. Чого по факту прописки не можна стати? Значить,почекає 18 травня
Якщо туди піде, то їхати все одно доведеться, тільки не в рідну область
10 2 1
Метровий сантиметр 06 мая в 16:12
Ответ дляДайте подумать
Нема ніяких відстрочок,просто хоче стати на облік,не зрозуміло,нащо їхати кудись і зніматися з обліку,де не був років 15. Чого по факту прописки не можна стати? Значить,почекає 18 травня
Муж хочет быть мобилизованным? Если - да, то ок. Если нет, то ничем хорошим походы в военкомат не закончатся
10 1
автор Дайте подумать 06 мая в 16:13
Бачу що дехто сміється і чую наче сарказм,но не можу вловити над чим саме? Нормальне ж питання задала.
11 1
Біле пальто 06 мая в 16:14
Ответ дляЯ супер-пупер
Зачекайте до 18 травня, потім можна буде стати одразу у Києві.
Так, потім і до ТЦК їхати не треба буде. Вийшов за хлібом і автоматично на облік потрапив
10 2
Кондуктор маршрутки 06 мая в 16:15
Ответ дляБіле пальто
Так, потім і до ТЦК їхати не треба буде. Вийшов за хлібом і автоматично на облік потрапив
А через пару місяців і виходити не треба буде, вони самі додому прийдуть. Сервіс
11 4
Невісточка ж 06 мая в 16:15
Ответ дляДайте подумать
Бачу що дехто сміється і чую наче сарказм,но не можу вловити над чим саме? Нормальне ж питання задала.
Одразу йому з собою дайте рюкзак з особистими речами
Біле пальто 06 мая в 16:15
Ответ дляДайте подумать
Бачу що дехто сміється і чую наче сарказм,но не можу вловити над чим саме? Нормальне ж питання задала.
Ви серьезно? Чоловіки з робот позвільнялися, зайвий раз на вулицю не виходять, а Ваш прям камікадзе
16 6
Стрекоза любви 06 мая в 16:18
Почекайте відкриття електронного кабінету. Там достатньо буде зареєструватися, оновити дані.
4 1
автор Дайте подумать 06 мая в 16:18
Ответ дляБіле пальто
Ви серьезно? Чоловіки з робот позвільнялися, зайвий раз на вулицю не виходять, а Ваш прям камікадзе
Жах,дівчата. Має бути соромно. По вашому воюють зараз камікадзе-дурники,чи шо? В ппо захищають ідіоти ?
19 13
автор Дайте подумать 06 мая в 16:18
Ответ дляСтрекоза любви
Почекайте відкриття електронного кабінету. Там достатньо буде зареєструватися, оновити дані.
Дякую
Хлопаю ресницами 06 мая в 16:19
Ответ дляДайте подумать
Нема ніяких відстрочок,просто хоче стати на облік,не зрозуміло,нащо їхати кудись і зніматися з обліку,де не був років 15. Чого по факту прописки не можна стати? Значить,почекає 18 травня
Ти більше, що доїхати ще треба до тої області, блок пости навкруги. І не факт що там знімуть, а не в учєбку одразу
2 1
Біле пальто 06 мая в 16:20
Ответ дляДайте подумать
Жах,дівчата. Має бути соромно. По вашому воюють зараз камікадзе-дурники,чи шо? В ппо захищають ідіоти ?
Мені і соромно. Але я втратила житло і частину свого життя, майже все втратила, чоловіка не віддам.
16 4 2
Will_Be... 06 мая в 16:21
Ответ дляДайте подумать
Дякую
Автор, да - это правда, что прежде, чем стать на учет в одном месте, нужно снятся в другом. Но раньше можно было это и дистанционно сделать- военкоматы между собой сами связывались,ездить не нужно было. Почему у Вас сейчас сказали ехать - я хз. У мужа прописка в Киеве есть?
Стрекоза любви 06 мая в 16:22
Ответ дляДайте подумать
Жах,дівчата. Має бути соромно. По вашому воюють зараз камікадзе-дурники,чи шо? В ппо захищають ідіоти ?
Просто ще додам, що ті, хто думає, що «звільнятися з роботи і сидіти в хаті» це варіант уникнути мобілізації - то дуже дитячий погляд. Будуть ходити по хатам, з поліцією, даю гарантію. Краще, якщо все ж вирішили не служити шукати більш надійні методи.
5 1 1
Фісташкова кава 06 мая в 16:23
Автор, даже на предприятиях, где бронь оформляют специалисты сами ничего толком не знают.
автор Дайте подумать 06 мая в 16:23
Ответ дляWill_Be...
Автор, да - это правда, что прежде, чем стать на учет в одном месте, нужно снятся в другом. Но раньше можно было это и дистанционно сделать- военкоматы между собой сами связывались,ездить не нужно было. Почему у Вас сейчас сказали ехать - я хз. У мужа прописка в Киеве есть?
Так,прописаний і живе багато років
Хлопаю ресницами 06 мая в 16:23
Ответ дляСтрекоза любви
Просто ще додам, що ті, хто думає, що «звільнятися з роботи і сидіти в хаті» це варіант уникнути мобілізації - то дуже дитячий погляд. Будуть ходити по хатам, з поліцією, даю гарантію. Краще, якщо все ж вирішили не служити шукати більш надійні методи.
Замки будуть взламувати чи що?
4 1
Біле пальто 06 мая в 16:24
Ответ дляСтрекоза любви
Просто ще додам, що ті, хто думає, що «звільнятися з роботи і сидіти в хаті» це варіант уникнути мобілізації - то дуже дитячий погляд. Будуть ходити по хатам, з поліцією, даю гарантію. Краще, якщо все ж вирішили не служити шукати більш надійні методи.
Шукаємо. На край, я піду, мене хоч у ДШБ не відправлять. Я медик
Кондуктор маршрутки 06 мая в 16:25
Ответ дляСтрекоза любви
Просто ще додам, що ті, хто думає, що «звільнятися з роботи і сидіти в хаті» це варіант уникнути мобілізації - то дуже дитячий погляд. Будуть ходити по хатам, з поліцією, даю гарантію. Краще, якщо все ж вирішили не служити шукати більш надійні методи.
Які методи? Зробити Майдан, бити тцкашників, перепливати Тису?
3 3
Стрекоза любви 06 мая в 16:25
Ответ дляКондуктор маршрутки
Які методи? Зробити Майдан, бити тцкашників, перепливати Тису?
Все в ваших руках.
2 1
Кондуктор маршрутки 06 мая в 16:26
Ответ дляСтрекоза любви
Все в ваших руках.
Може ви знаєте кращі, то розкажіть
Свезло так свезло 06 мая в 16:27
Ответ дляДайте подумать
Бачу що дехто сміється і чую наче сарказм,но не можу вловити над чим саме? Нормальне ж питання задала.
Це не сарказм, це реальність. Ніхто над вами не глузує, просто попереджають, що якщо ваш чоловік піде до ТЦК не маючи права на відстрочку, то велика вірогідність, що з ТЦК зразу поїде до навчального центру
6 2
Невісточка ж 06 мая в 16:27
Ответ дляДайте подумать
Жах,дівчата. Має бути соромно. По вашому воюють зараз камікадзе-дурники,чи шо? В ппо захищають ідіоти ?
Ні, не ідіоти
Дуже всіх цінуємо та поважаємо

Але закони пишуть ідіоти
9 1
Не любовница 06 мая в 16:28
Ответ дляДайте подумать
Нема ніяких відстрочок,просто хоче стати на облік,не зрозуміло,нащо їхати кудись і зніматися з обліку,де не був років 15. Чого по факту прописки не можна стати? Значить,почекає 18 травня
а як його без віськомату у Київі прописали? мій в одного району в інший не зміг і це ще до війни якщо стоїть прописка,то згідно неї можна йти і ставати на облік,сказати що нема або втратив припісне чи що там у вас ,основне ,що прописка вже є у вас(ми щоб перепрописати сім кол аду проходили)