06 мая в 18:10

Кияночки ПОХ

Поділіться, як в тривогу мені доїхати в ранковий час, якщо що, з Оболоні на Позняки ? Їздити треба буде на регулярній основі. Які маршрутки часто їздять?
Элька-Карамелька 06 мая в 18:13
На метро . Маршрутки ж теж зупиняються в тривогу . У вашому випадку головне - переїхати міст .
мадамГрицацуева 06 мая в 18:15
476 до Дарницы и там маршруткой на Позняки
мадамГрицацуева 06 мая в 18:16
Ответ дляЭлька-Карамелька
На метро . Маршрутки ж теж зупиняються в тривогу . У вашому випадку головне - переїхати міст .
Маршрутки едут, а вот метро как раз и стоит в тревогу там одна и другая ветка
4 1
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:18
Ответ дляЭлька-Карамелька
На метро . Маршрутки ж теж зупиняються в тривогу . У вашому випадку головне - переїхати міст .
На метро я міст не переїду, а маршрутки в тривогу ходять.
Саджу все зарання 06 мая в 18:18
Для мене новиною виявилося, що маршрутки не вказані на Гугл мапс. Так, 526, якою я їжджу інколи від м Позняки до Тростянецької, на карті взагалі не фігурує, я думала що їх відмінили, але ні, їздять я раніше.
Томі відповідь - приватними маршрутками, жовтенькими. А от якими щоб аж з Оболоні - не підкажу.
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:18
Ответ длямадамГрицацуева
476 до Дарницы и там маршруткой на Позняки
А там багато маршруток з Дарниці на Позняки? 476 не дуде часто ходить. Хочу розрахувати час.
Бачу_майбутнє 06 мая в 18:19
та ніяк
по південному мосту маршрутки не їздять взагалі ніякі і без тривоги

лише через інші мости якось.. сподіваюсь це ви не роботу знайшли на свою голову на іншому березі..
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:19
Ответ дляСаджу все зарання
Для мене новиною виявилося, що маршрутки не вказані на Гугл мапс. Так, 526, якою я їжджу інколи від м Позняки до Тростянецької, на карті взагалі не фігурує, я думала що їх відмінили, але ні, їздять я раніше.
Томі відповідь - приватними маршрутками, жовтенькими. А от якими щоб аж з Оболоні - не підкажу.
Ну з Оболоні я, наприклад, доїду трохи ближче. На Арсенальну там чи Звіринецьку.
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:20
Ответ дляБачу_майбутнє
та ніяк
по південному мосту маршрутки не їздять взагалі ніякі і без тривоги

лише через інші мости якось.. сподіваюсь це ви не роботу знайшли на свою голову на іншому березі..
Навчання :)
Бачу_майбутнє 06 мая в 18:20
Ответ дляХвилювАллочка
А там багато маршруток з Дарниці на Позняки? 476 не дуде часто ходить. Хочу розрахувати час.
545 кожні 5 хвилин як не частіше

і ще якісь є
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:20
Ответ дляСаджу все зарання
Для мене новиною виявилося, що маршрутки не вказані на Гугл мапс. Так, 526, якою я їжджу інколи від м Позняки до Тростянецької, на карті взагалі не фігурує, я думала що їх відмінили, але ні, їздять я раніше.
Томі відповідь - приватними маршрутками, жовтенькими. А от якими щоб аж з Оболоні - не підкажу.
Маршрутки є на евей. Але там якось по-дурному показує.
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:21
Ответ дляБачу_майбутнє
545 кожні 5 хвилин як не частіше

і ще якісь є
О, хороша новина, дякую!
Саджу все зарання 06 мая в 18:21
Ответ дляХвилювАллочка
Ну з Оболоні я, наприклад, доїду трохи ближче. На Арсенальну там чи Звіринецьку.
Я вже багато років виключно на таксі пересуваюсь, лише інколи можу проїхатися від Лівобережної , Дарниці чи Позняків. Ось там можу згадати маршрутки. З правого берега - на жаль ні. Але вони точно є, шукайте в Гугл або почекайте, може хто тут відгукнеться.
Бачу_майбутнє 06 мая в 18:21
Ответ дляХвилювАллочка
О, хороша новина, дякую!
але чи інші мости не стоять в тривогу? щось таке читала тут що людина у власному авто стояла
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:22
Ответ дляБачу_майбутнє
але чи інші мости не стоять в тривогу? щось таке читала тут що людина у власному авто стояла
Я їду проти загального потоку, всі зранку з лівого на правий, а я навпаки. Інші мости, окрім південного, відкриті.
Саджу все зарання 06 мая в 18:23
Ответ дляБачу_майбутнє
але чи інші мости не стоять в тривогу? щось таке читала тут що людина у власному авто стояла
Ні, я точно на таксі їжджу через мости і під час тривоги. Самі мости відкриті, просто не всі.
Метелики на душі 06 мая в 18:29
Ответ дляХвилювАллочка
На метро я міст не переїду, а маршрутки в тривогу ходять.
Дивлячись якій міст, я ось 40 хвилин в тривогу на машині стояла, бо міст перекривають в тривогу
мадамГрицацуева 06 мая в 18:30
Ответ дляХвилювАллочка
А там багато маршруток з Дарниці на Позняки? 476 не дуде часто ходить. Хочу розрахувати час.
Я не езжу сейчас на них. Раньше часто ездили. Но когда иду по минской, только их и вижу.
Городская элекричка еще, как вариант, но смотрите, где стыковать с маршруткой тогда. Дарница опять же.
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:41
Ответ длямадамГрицацуева
Я не езжу сейчас на них. Раньше часто ездили. Но когда иду по минской, только их и вижу.
Городская элекричка еще, как вариант, но смотрите, где стыковать с маршруткой тогда. Дарница опять же.
Так, дивилася. Але та електричка раз в 30 хв і призодить вона ж не на м.Дарниця, а на вокзал Дарниця, це трохи в іншому місці....
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:42
Ответ дляМетелики на душі
Дивлячись якій міст, я ось 40 хвилин в тривогу на машині стояла, бо міст перекривають в тривогу
Який саме?
мадамГрицацуева 06 мая в 18:43
Ответ дляХвилювАллочка
Так, дивилася. Але та електричка раз в 30 хв і призодить вона ж не на м.Дарниця, а на вокзал Дарниця, це трохи в іншому місці....
Она много куда приходит, к ней приспособиться надо. Дочку она спсала просто. С куреневки на каховскую ездила 2 года на работу и назад.
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:44
Ответ дляМетелики на душі
Дивлячись якій міст, я ось 40 хвилин в тривогу на машині стояла, бо міст перекривають в тривогу
Прочитала - перекривають Дарницький в сторону правого берега.
Викупана 06 мая в 18:52
Ответ дляХвилювАллочка
Так, дивилася. Але та електричка раз в 30 хв і призодить вона ж не на м.Дарниця, а на вокзал Дарниця, це трохи в іншому місці....
Після вокзалу Дарниця, наступна буде Лівий берег. Там купа маршруток на ПОХ
Викупана 06 мая в 18:53
Якщо підходить міська електричка, то це найнадійніший транспорт під час тривог.
Маршрутки іноді зупиняють.
автор ХвилювАллочка 06 мая в 18:54
Ответ дляВикупана
Після вокзалу Дарниця, наступна буде Лівий берег. Там купа маршруток на ПОХ
Дякую, зараз гляну.
Зроблено у 80-х 06 мая в 18:58
В тревогу через мост можно на городской электричке. Но это такой крюк для Вас.
Оболонь-Петровка метро.
Петровка-Дарница (ж/д вокзал) городская электричка. Далее на маршрутке.
Зроблено у 80-х 06 мая в 19:02
Ответ дляХвилювАллочка
Так, дивилася. Але та електричка раз в 30 хв і призодить вона ж не на м.Дарниця, а на вокзал Дарниця, це трохи в іншому місці....
От ж.д. Дарница маршрутка 407 ( у неё там конечная, всегда сядите) и проходная 526 до Позняков.
Можно и трамвае далее на 8, 22.
автор ХвилювАллочка 06 мая в 19:05
Ответ дляЗроблено у 80-х
От ж.д. Дарница маршрутка 407 ( у неё там конечная, всегда сядите) и проходная 526 до Позняков.
Можно и трамвае далее на 8, 22.
Трамвай не буде ходити, а от маршрутку розглядаю
Метелики на душі 06 мая в 19:11
Ответ дляХвилювАллочка
Який саме?
Я на дарницькому встряла
Шкварочка 06 мая в 19:18
На електричці)