Як доїхати до регенераторної ( Комфорт таун) наприклад від Лівобережної? Щоб було просто і зрозуміло
rainbow2018• 22 апреля 2024
Говорять, що є якийсь ресурс, на Г якось називається, де можна прокладати маршрути громадським та іншим транспортом. Я сама не перевіряла, але може і правда...Гогол, чи гугол, не пам´ятаю точно, яка назва...
дякую аж підскакую• 22 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Гоогле называется)
Sergeevna-a227• 22 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Аха ха ха ха 🤣
Гравітація• 22 апреля 2024
535 маршрутка наче поруч проходить.
А взагалі, якщо без багажу, то там і пішки прогулятися хвилин 20
Не чіпай - вб ю• 23 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
О! Точно! Гоогле мапз.
А ні. Він тепер не вказує маршрутки, падлюка.