07 мая в 01:59

Переїхали б в США з Данії?

Є спонсор. Документи майже готові. В Данії стабільність, робота. А там невідомо, як складеться
Млинець Мій 07 мая в 01:59
Что-то Дания в последнее время в тренде на советчице))
9 1
Куратор дебошей 07 мая в 02:06
Ні. Не переїхала б.
3 1
Крихітка на всі 07 мая в 02:10
И дом за 160тыс
10 1 1
Горня капучіно 07 мая в 02:10
Ну так зачем-то ж вы делаете документы в сша сидя в Дании
Моя улюблена страшко 07 мая в 02:12
Нет
Трільчиха 07 мая в 02:14
Друзья переехали в Канаду в 2022 году с Европы , очень довольные 😊 открыли салон бьюти в Торонто и уже получили по гуманитарной программе Внж
6 2 2
Млинець Мій 07 мая в 02:15
Автор, здесь надо понимать: переехать чтобы что?
Если у вас есть перспективы легализации в Дании, то зачем переезжать в США, где они пока очень туманны?
А может вы просто хотите поехать и заработать в США денег, чтобы потом вернуться в Данию или не в Данию и купить недвижимость. Тогда может быть.
Трільчиха 07 мая в 02:15
Недавно смотрела блогера иного , тоже получили ВНЖ уже в Торонто по гуманитарной . Я считаю , что если есть такие перспективы, то это отлично 👍
любименькая 07 мая в 02:15
Нет. Если в Дании стабильность и работа, не переезжала бы.
Переехали две подруги в США, жалуются на трудности и одиночество. Скучают по Франции.
1 1
Рассказница 07 мая в 02:49
Ответ длялюбименькая
Нет. Если в Дании стабильность и работа, не переезжала бы.
Переехали две подруги в США, жалуются на трудности и одиночество. Скучают по Франции.
Вроде во Франции все знакомые и нет сложностей с их бюрократией на каждом шагу
Перемелица 07 мая в 03:04
Ответ дляТрільчиха
Друзья переехали в Канаду в 2022 году с Европы , очень довольные 😊 открыли салон бьюти в Торонто и уже получили по гуманитарной программе Внж
А у меня знакомые поехали с Европы в Канаду и через полгода вернулись, очень не понравилось грязью и бомжами, с работой так себе, холодно.
3 2 1
Ніколи не збрешу 07 мая в 03:13
А чому у вас взагалі виникло це питання? Не подобається Данія, мрієте про США? Від цього треба відштовхуватись.
Котомафия 07 мая в 04:02
Нет. Мы из США в Европу хотим.
3 1
Мальовнича даль 07 мая в 04:47
Я в Данії не була , лише в Англії. В США не так все легко як здається. Яка у вас робота в Данії, якщо гарна офісна і хороша зарплата, є перспективи отримати пмж і громадянство , то може і не варто їхати в США.
Обстановщица 07 мая в 05:27
Знакомые уехали из Польши в США, из Франции в Канаду.
Все очень довольны.
Так точно! 07 мая в 06:38
Ответ дляТрільчиха
Недавно смотрела блогера иного , тоже получили ВНЖ уже в Торонто по гуманитарной . Я считаю , что если есть такие перспективы, то это отлично 👍
Извините, уже второй пост про Торонто... а при чем тут США? Или я пропустила как они аннексировали Канаду????
Хи хи, ну ну 07 мая в 07:35
Ні. Чула думки жителів північних країн, що в юс побували/пожили. Можна поїхати попрацювати, якщо є хороша пропозиція, але точно не жити. Дороги після північних - гівно, банківська система - це як порівняти моно і приват за зручністю з європейськими, тільки вже гіршою буде американська система. Криміналу більше. Медицина складно влаштована і дорога. Будинки будують фіговенько, зйом - теж така собі радість там. Зп високі порівняно з європейськими, але вони на отой зйом, медицину і т.п. йдуть. Тому лише тимчасово чи якщо клімат важливіший усього цього.

Та й в Україну я хочу їздити, а зі штатів це дуже дорого і довго, раз на кілька років буде
БезникаЯ 07 мая в 08:10
Я в штатах, була в Польші ,вчилась в університеті,подобалось але нинішній кавалер вмовляв поїхати, купив за свої гроші квитки, спрнсор брат. Я не хотіла але зрештою погодилась. Що вам сказати хочу назад) банки гівно, дороги гівно, гроші деруть де тільки можна , парковка дорогі, без машини ніяк, документи поштою приходять і чекаєш 5 місяців ай ді, оренда дорога, хати сі старі і з дерева будують. Машини крадуть . Грабують є таке. Освіта капець яка дорога, європейських дипломів не визнають. Все в кредит, хата машина освіта, страховки дорогі. Зарплати тут хороші правда,але мінімальна вся йде на оренду їжу машину страховку і все
Жити я тут не хочу. А вертатись вже нема куди вдома прильоти, а в Польщі зараз теж неспокійно і дитина вже замучена тими переїздом і школами. Мій кавалер лишиться вже тут ,хоче тут дім в іпотеку ,хоча часом дуже злиться за бюрократію і високі податки.

Як вам добре в Данії то лишиться краще там, сюди треба їхати якщо ви маєте когось тут для допомоги на перший час і маєте роботу. Бо так то дуже тяжко. Мені ніц не лишається як дочекатись поки мала вивчиться в школ і збирати гроші і може як Дасть Бог повернемося додому відбудовувати Україну а ні то в Польшу. Все ж ближче менталітет і Європа.
БезникаЯ 07 мая в 08:13
В нас є родич , який виграв грінку і його забрав дядько, дав йому все роботу хату машину ,він тут одружився і живе. В такому випадку варто їхати. В нас же все з нуля, ми гребем самі самі і барахтаємся як можем. І я,щиро не розумію чим тут хвалитися тими хто тут побував. Самим фактом що ти типу перелетів півпланети і герой заслоговуєшш поваги? По суті життя скрізь однакове але різні нюанси.