ЛюблюДевчонок• 19 апреля 2024
Пегасус, скажите, пожалуйста, какие есть подводные камни
При покупке билетов? И как эти авиа, вообще? Они размеры ручки сильно проверяют? У меня под визейр рюкзак, вылет будет точно по 1стороне(((
ЛюблюДевчонок
• 19 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
А у виз и Пегасус что разные размеры ручной клади ?
Мг, третья сторона в пегасусе на 5 см меньше, а мой пухляш и так был больше, если не придавить
Аноним_1859• 19 апреля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
думаю от страны зависит летели с польши никто не смотрел даже багаж..
Працівниця року• 19 апреля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Третья это толщина ?
ЛюблюДевчонок
• 19 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Третья это толщина ?
Ну да, самая мелкая
СкокоМнеДадите• 19 апреля 2024
Пегасус нещодавно змінив розмір ручної кладі до 15-20-30 см, це навіть не нормальна жіноча сумка, це сумочка. Вже це одно відвертає.
В силу багатьох причин часто буваю у Туреччині. Літаю з Ясс Віззами.
СкокоМнеДадите• 19 апреля 2024
Про те, чи будуть дивитися. В аеропорту вильоту (не турецький же він?) - швидше за все так. В турецькому аеропорту - до квітня я б сказала, що ні, але зараз так не скажу - не у випадку Пегасуса. На віззейрівські вильоти я традиційно-перелякано купую Прайоріті, щоб мати дві сумки, але он у вівторок летіла з трьома - і всім було пофіг. Як і на прайоріті (там загальна черга взагалі).
ЛюблюДевчонок
• 19 апреля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Це шо таке? Скажіть, будь ласка? Не віззеір?
СкокоМнеДадите• 19 апреля 2024
не зовсім зрозуміла, про що ви питаєте. Розмір? Це новий розмір in-cabin у пегасусів.
ЛюблюДевчонок
• 19 апреля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так, третя, ломаю голову чим дістатися з Грузії до Відня. Доречі, теж переживала, коли з Будапешту вилітала віззом-перевірили 1людину і все (ручку)
СкокоМнеДадите• 19 апреля 2024
віззи ж в Кутаїсі ніби літають - і в Відень в Швехат теж. Але в них великі скорочення рейсів, так що швидкої пересадки не буде, напевно.
Дивіться ж ще Братиславу, там 40 хвилин на автобусі до Відня.
ЛюблюДевчонок
• 19 апреля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Да, но там дороже сильно и осталось по 1месту, шось таке