07 мая в 16:44

Резюме для німецького ринку праці

Може хтось звертався до когось за гроші і залишився задоволений резюме і мотиваційним листом. Пропозицій багато в інтернеті але знаю що і шахраїв багато. Або може хтось підкаже волонтерські організації які з цим допомагають.
Звичайно я можу і сама написати, але хочеться щоб написала людина яка розуміє нюанси і традиції місцевого ринку праці.
Взагалі буду вдячна за поради щодо написання мотиваційного листа і резюме від тих, хто успішно знайшов роботу або працював з коучем
9 4
natlem 07 мая в 16:48
Мотиваційний лист чудово пише chat GPT. Резюме зробіть за зразком німецьким, за шаблоном.
Luxurygirl 07 мая в 16:51
В любом случае и стране самое важное это ваш опыт
Так что главное хорошее резюме с релевантным опытом работы
Поля Дяченко 07 мая в 16:52
Спросите в Джобцентре. Может Вас направят на курсы или в коучцентр
Markiza21 07 мая в 17:01
Ответ дляnatlem
Мотиваційний лист чудово пише chat GPT. Резюме зробіть за зразком німецьким, за шаблоном.
Туди треба завантажити резюме своє і він буде під мене писати ?
Markiza21 07 мая в 17:01
Ответ дляПоля Дяченко
Спросите в Джобцентре. Может Вас направят на курсы или в коучцентр
Да кстати есть коуч карьерный
Seehund 07 мая в 17:17
В смысле довольный, на работу взяли?) Вам больше помогут знакомства нужные, когда из местных кто-то вас порекомендует.
natlem 07 мая в 17:44
Ответ дляMarkiza21
Туди треба завантажити резюме своє і він буде під мене писати ?
Ні, просто дати запит ’мотиваційний лист’, бажана посада, досвід роботи ( вказати який був основний). Потім зовсім трохи відкоригувати з урахуванням вашого досвіду.
автор AnnaOst 07 мая в 18:01
Ответ дляnatlem
Мотиваційний лист чудово пише chat GPT. Резюме зробіть за зразком німецьким, за шаблоном.
Та пробувала. Може треба платну версію, бо в безкоштовній щось такоє
автор AnnaOst 07 мая в 18:03
Ответ дляLuxurygirl
В любом случае и стране самое важное это ваш опыт
Так что главное хорошее резюме с релевантным опытом работы
Та блін, я в Україні коли роботу шукала нову після 10 років роботи на одному місці, то до професіонала зверталася, щоб резюме і мотиваційним лист виглядали актуально в так як у ейчарів в тренді зараз. А тут чужа країна
1 1
Luxurygirl 07 мая в 18:17
Ответ дляAnnaOst
Та блін, я в Україні коли роботу шукала нову після 10 років роботи на одному місці, то до професіонала зверталася, щоб резюме і мотиваційним лист виглядали актуально в так як у ейчарів в тренді зараз. А тут чужа країна
Не знаю попросите у соседа или у кого-то из немцев знакомых
Mary_MMS 07 мая в 21:02
А у вас який рівень німецького? у вас наче маленька дитина, чи ні?
автор AnnaOst 07 мая в 21:09
Ответ дляMary_MMS
А у вас який рівень німецького? у вас наче маленька дитина, чи ні?
В1 і так, маленька дитина
Mary_MMS 07 мая в 21:12
Ответ дляAnnaOst
В1 і так, маленька дитина
То хіба з дитиною малою на роботу відправляють?
Markiza21 07 мая в 21:21
Ответ дляAnnaOst
В1 і так, маленька дитина
Ух ты б1 це супер
Markiza21 07 мая в 21:22
Ответ дляAnnaOst
Та блін, я в Україні коли роботу шукала нову після 10 років роботи на одному місці, то до професіонала зверталася, щоб резюме і мотиваційним лист виглядали актуально в так як у ейчарів в тренді зараз. А тут чужа країна
Кабанчик + перекладете самі + попросіть когось підправити з місцевих і вуаля