07 мая в 22:15

Євробачення дивитесь?

Власне
показать весь текст
Джага-джага 08 мая в 00:24
Ответ дляНаучительница
Тихої нам всім ночі! Дякую за чудову компанію!❤️
До зустрічі в суботу?
4 1
Джага-джага 08 мая в 00:24
Ответ дляЧтооооооооооо?
Сусіди наголосували)))
(Бувають в країн й нормальні сусіди)
Колись і в нас будуть
СвітланкаОК 08 мая в 00:24
Ответ дляДжага-джага
До зустрічі в суботу?
В четвер )
ТайТаке 08 мая в 00:24
Ответ дляЧтооооооооооо?
Може взагалі просити адміністрацію прибрати цей рукажопий смайл)) бісить всіх
Когда жаловались на то чудо что заспамило всюленту угадайте то ,угадайте это . Админы предложили не то крестик нажать не то заблочить то чудо и не мучать себя
Научительница 08 мая в 00:25
Ответ дляДжага-джага
До зустрічі в суботу?
Так, я буду! До зустрічі🤗
МУСЯкомарова 08 мая в 00:25
До четверга.
3 1
ТайТаке 08 мая в 00:25
Ответ дляСвітланкаОК
Дуже гарна, я прям щоразу милувалася, а потім згадала де її бачила.
Кстати , я помоему не смотрела последний сезон . Ждала ждала выход и забыла .
Чтооооооооооо? 08 мая в 00:25
Тихої мирної ночі всім крім матрьошок!
СвітланкаОК 08 мая в 00:26
Ответ дляТайТаке
Кстати , я помоему не смотрела последний сезон . Ждала ждала выход и забыла .
Теж не дивилась. Треба спочатку все передивиться і зафіналитт. Наче ж вони вже всьо.
ТайТаке 08 мая в 00:26
Ответ дляСвітланкаОК
Теж не дивилась. Треба спочатку все передивиться і зафіналитт. Наче ж вони вже всьо.
Да. Тоже пересмотрю . Как раз нечего смотреть
Джага-джага 08 мая в 00:26
Най буде всій Україні сьогодні тиха ніч. Обіймаю, україночки.
ТайТаке 08 мая в 00:26
Ответ дляЧтооооооооооо?
Тихої мирної ночі всім крім матрьошок!
Кукарикуууууу 08 мая в 00:27
Ответ дляТайТаке
Когда жаловались на то чудо что заспамило всюленту угадайте то ,угадайте это . Админы предложили не то крестик нажать не то заблочить то чудо и не мучать себя
Так воно вже строчить з анонімом, тепер ніяк
ТайТаке 08 мая в 00:27
Ответ дляКукарикуууууу
Так воно вже строчить з анонімом, тепер ніяк
Бешане
Аль де Барановна 08 мая в 00:29
Ответ дляТвердая валюта
Ну это все равно не честно)
Если у меня ВНЖ другой страны?))
3 2
Кукарикуууууу 08 мая в 00:29
Ответ дляДжага-джага
Най буде всій Україні сьогодні тиха ніч. Обіймаю, україночки.
Якщо що, то зробимо хвилювалочку😎
Кіна не буде 08 мая в 00:30
Ответ дляДжага-джага
Мені також шкода що Польща не в фіналів, але і їхня пісня цього року не подоба взагалі
Да потеряли фермеры поддержку соседей))
8 7
Чтооооооооооо? 08 мая в 00:32
Ответ дляАль де Барановна
Если у меня ВНЖ другой страны?))
Все правильно, єтнічним українцям,які постійно проживають в інших країнах, можна і треба голосувати за батьківщину
po_li_na-49a8 08 мая в 00:34
Мне понравились наши и Хорватия
Захекалася читать 08 мая в 00:36
Ответ дляМУСЯкомарова
О, матрьохи приперлись.
Удалено администрацией...
Чтооооооооооо? 08 мая в 00:40
Ответ дляЗахекалася читать
Удалено администрацией...
После 18 08 мая в 00:46
А можно где-то посмотреть на каком мы месте и какая страна дала сколько баллов? Или до финала эту информацию не показывают?
Захекалася читать 08 мая в 00:50
Ответ дляЧтооооооооооо?
Удалено администрацией...
Как-то пофиг
3 3 1
Настасья Пицун 08 мая в 01:00
Нудный конкурс,....
5 1
Оновлена версія 08 мая в 01:02
3 2
А я кумедна 08 мая в 01:05
Ответ дляНастасья Пицун
Нудный конкурс,....
Конкурс на самый кринжевый номер. До 2004 года тоже могла посмотреть, а потом начались всякие Гринджолы, бородатый мужик в платье, то смотреть перестала
7 2
БезникаяЯ 08 мая в 01:17
На ютубі через 2 години найбільше переглядів у Хорватії, Ірландії та у нас. У Польши ще багато, але вона не пройшла
7 2
Чтооооооооооо? 08 мая в 01:20
Ответ дляYuljwa
Интересно, насколько точны будут буки.
Ну майже зійшлося.
Польща з 80відсотків зненацька мимо, Австралія теж, проте ввійшли Сербія та Словенія
Джага-джага 08 мая в 01:41
Ответ дляЗахекалася читать
Удалено администрацией...
Думаю, слоних мало цікавить нелюбов якоїсь вбогої з форуму
Карамелька 08 мая в 01:54
ні, дуже давно в останній раз дивилась, з бабусею, коли вона ще жива була