08 мая в 00:08

Что у вас случилось к лучшему?

Даже если вам казалось, что сильно налажали в чем-то
Соседушка 08 мая в 00:09
все
Брюльтик 08 мая в 00:10
да ну, х##ня сплошная
1 1
мегамоСГ 08 мая в 00:10
Уехала из Польши в другую страну. Казалось, мне и моим близким, что это безумное решение , но оно было правильным.
2 2
ТрамвайGirl 08 мая в 00:11
Ответ дляБрюльтик
да ну, х##ня сплошная
Я с вами)
Сусідка зверху 08 мая в 00:11
Вышла замуж не за того, кого любила
Морожена_курка 08 мая в 00:14
Чоловік перший мене залишив через 7 років шлюбу. Дуже страждала. Тепер вийшла заміж вдруге за майже ідеального). Вже і не вміяла такого знайти. Але я активна. Шукаю і длубаю стіну поки не отримаю своє. З кар´єрою там само. Завжди була амбітною
15 1
Зліпок ступні 08 мая в 00:14
Уже год как сплошная чёрная полоса.
4 1
Лунтик-паунтик 08 мая в 00:14
Ответ дляТрамвайGirl
Я с вами)
І я, мабуть я народилась не під счасливою зіркою
Пишу, не читаю 08 мая в 00:17
меня работа сама нашла, хотя я 13 лет была домохозяйкой)
12 2
Пустощі-веселощі 08 мая в 00:18
Подала на развод спустя 25 лет брака, судья отговорила и не развела нас, да и муж был против.. 7 месяцев прошло, не пожалела, всё изменилось.. и муж стал другим и жизнь приобрела новое дыхание.. сейчас снова ходим за ручку как подростки)
18 1
Лорка-хлорка 08 мая в 00:23
Ответ дляМорожена_курка
Чоловік перший мене залишив через 7 років шлюбу. Дуже страждала. Тепер вийшла заміж вдруге за майже ідеального). Вже і не вміяла такого знайти. Але я активна. Шукаю і длубаю стіну поки не отримаю своє. З кар´єрою там само. Завжди була амбітною
А де з чоловіком познайомились?
Морожена_курка 08 мая в 00:30
Ответ дляЛорка-хлорка
А де з чоловіком познайомились?
Сз, звичайно. Де ж ще?
Миссис Буркул 08 мая в 00:31
Купили новобудову однушку. Потім ковід, війна. Поздавалися навіть ті котловани, яких на карті навіть не було коли купували, а наша ледве здалась, але світло комерційне. Дуже плакала, що так важко зароблені гроші тупо заморозились, а ми втрьох живемо в 9кв м. Потім ціни зросли, ми її продали, доклали відкладене на ремонт і купили трьошку вторинку . Звичайно у мене нема супер пупер ремонту і посудомийки, зате питання розширення уже відпало. Стан жилий, а ремонт діло наживне
Синди Кроуфорд 08 мая в 00:35
По молодости заразилась хламидиозом от нового парня, был жуткий цистит, а работу пропускать нельзя. Пошла в только открывшийся тогда Медиком и нашла своего гинеколога, который много раз очень мне помог.
Латиффа 08 мая в 00:52
Все всегда к лучшему
Фрекен бок 08 мая в 00:57
Квартиру нашу разбомбили. Не могу придумать почему это к лучшему
Лорка-хлорка 08 мая в 01:15
Ответ дляМорожена_курка
Сз, звичайно. Де ж ще?
Невже там є адекватні чоловіки?!
Крем для арбуза 08 мая в 01:30
Почти все в моей жизни. Я потом дико жалела, а спустя время понимала, что это во благо было. По-этому, если сейчас происходит, то что не планирую или разочарование какое-то, я просто принимаю ситуацию и ни капли сожаления.
ОхиИВздохи 08 мая в 01:35
Ужасные вещи наверно напишу, но…В 14 году из-за войны переехала Киев. Тут развелась с мужем, встретила второго. Живем давно уже, скорее рада всему этому, я нашла тут любимую работу, потом любимого человека и стала наконец любимой, влюбилась в этот город и он стал родным! Я тут стала счастливой!
8 2
lith_oops 08 мая в 01:45
Практично все. Ніколи не думала, що в 47 років краще бути інвалідом без освіти, аніж здоровою і освіченою. Капець надбання....
Сорока-ворона 08 мая в 01:50
Ответ дляlith_oops
Практично все. Ніколи не думала, що в 47 років краще бути інвалідом без освіти, аніж здоровою і освіченою. Капець надбання....
Так Вы же художник если не ошибаюсь)
Кондуктор маршрутки 08 мая в 01:51
Ответ дляФрекен бок
Квартиру нашу разбомбили. Не могу придумать почему это к лучшему
Бо кінець - це просто новий початок
lith_oops 08 мая в 01:53
Ответ дляСорока-ворона
Так Вы же художник если не ошибаюсь)
Так, але освіти не маю, вчусь сама. Ненавиджу нашу систему освіти, бо вона ламає. Тож вчуся сама.
Але це до дії не внесеш, я для держави непрацюючий інвалід без освіти.
Пам´ятаю, як тато хотів, щоб я вступила до вишу, в нього ідея-фікс була. А в мене така сама, але що я сама навчусь.
Більшу половину життя працювала на керівних, бо я крута. )))) Але освіти не маю, тож до справи не пришиєш. ))) Навіть коли працювала журналістом, то було по контракту на громадських засадах, тож ніде про то інформації немає. ))))
От хто знав, що все це встане в нагоді і я більш-менш безпечно зможу їздити в Україну....
Крижана бурулька 08 мая в 02:05
Ответ дляlith_oops
Так, але освіти не маю, вчусь сама. Ненавиджу нашу систему освіти, бо вона ламає. Тож вчуся сама.
Але це до дії не внесеш, я для держави непрацюючий інвалід без освіти.
Пам´ятаю, як тато хотів, щоб я вступила до вишу, в нього ідея-фікс була. А в мене така сама, але що я сама навчусь.
Більшу половину життя працювала на керівних, бо я крута. )))) Але освіти не маю, тож до справи не пришиєш. ))) Навіть коли працювала журналістом, то було по контракту на громадських засадах, тож ніде про то інформації немає. ))))
От хто знав, що все це встане в нагоді і я більш-менш безпечно зможу їздити в Україну....
а як пов´язана освіта і їздити в Україну??
lith_oops 08 мая в 02:06
Ответ дляКрижана бурулька
а як пов´язана освіта і їздити в Україну??
То що в будь-який момент можуть потроху вносити спеціальності. ((( Ми ж вже бачимо, як зондують інфопростір - як ми відреагуємо. То будуть потроху добавляти.
Я утримаюсь від оціночних суджень, але я рада, що мене це ще довго не торкнеться. Максимально довго, принаймні.
4 2
Запароленое одеяло 08 мая в 02:10
Ответ дляlith_oops
То що в будь-який момент можуть потроху вносити спеціальності. ((( Ми ж вже бачимо, як зондують інфопростір - як ми відреагуємо. То будуть потроху добавляти.
Я утримаюсь від оціночних суджень, але я рада, що мене це ще довго не торкнеться. Максимально довго, принаймні.
Мне почти 29 и нет никакого диплома, хотя зарабатываю достаточно много, работая сама на себя)
Отчислилась с меда из-за проблем с финансами, долго переживала, жалела, а теперь понимаю, что к лучшему)
Крижана бурулька 08 мая в 02:11
Ответ дляlith_oops
То що в будь-який момент можуть потроху вносити спеціальності. ((( Ми ж вже бачимо, як зондують інфопростір - як ми відреагуємо. То будуть потроху добавляти.
Я утримаюсь від оціночних суджень, але я рада, що мене це ще довго не торкнеться. Максимально довго, принаймні.
та до чого тут освіта жінок
хоч би з чоловіками розібралися щоб ще про жінок думати
ви ж бачите скільки дітей виїхало з жінками і вчаться вже в інших країнах.
Думаєте, жінок не випустять до дітей, що залишились в Європі?
Дуже сумніваюсь.
Навіть ті знайомі шо ’тісу перепливали’ вважають що це не квиток в один кінець, а років через 2-3 вони зможуть їздити...
а ви вже нагнітаєте шо жінки тільки з інвалідністю і без освіти зможуть виїхати...
4 3
Запароленое одеяло 08 мая в 02:13
Ответ дляКрижана бурулька
та до чого тут освіта жінок
хоч би з чоловіками розібралися щоб ще про жінок думати
ви ж бачите скільки дітей виїхало з жінками і вчаться вже в інших країнах.
Думаєте, жінок не випустять до дітей, що залишились в Європі?
Дуже сумніваюсь.
Навіть ті знайомі шо ’тісу перепливали’ вважають що це не квиток в один кінець, а років через 2-3 вони зможуть їздити...
а ви вже нагнітаєте шо жінки тільки з інвалідністю і без освіти зможуть виїхати...
В новом законе прописано, что мобилизации подлежат даже беременные женщины, если нет осложнений. И женщины после родов, если прошли нормально.
Правда пока не уточняются специальности: военные или медики, не ясно
Крижана бурулька 08 мая в 02:17
Ответ дляЗапароленое одеяло
В новом законе прописано, что мобилизации подлежат даже беременные женщины, если нет осложнений. И женщины после родов, если прошли нормально.
Правда пока не уточняются специальности: военные или медики, не ясно
в каком месте??

’ Вагітність, пологи та післяпологовий період (О00-О99), їх наслідки

1. Стаття 73: вагітні, незалежно від терміну та перебігу вагітності, на військову службу за контрактом не приймаються, визнаються непридатними до військової служби у військовому резерві, у національному персоналі, при вступі на навчання до ВВНЗ, до підготовки до участі та до участі у МО, а також - тимчасово непридатними за вимогами підпункту «ґ» пункту 20.3 глави 2 розділу II цього Положення. Вагітним військовослужбовцям-жінкам проходження військової служби за кордоном протипоказане.’
Как_б_не_так 08 мая в 02:31
Ответ дляlith_oops
Практично все. Ніколи не думала, що в 47 років краще бути інвалідом без освіти, аніж здоровою і освіченою. Капець надбання....
Почему Вы так считаете,что инвалидом быть лучше ,чем здоровой?)
Я сама на инвалидности,талантов нет, бездарь)
Из за инвалидности нет личной жизни,мужчины шарахаются.Инвалидность не сильная тяжелая,последствие болезни.