10 мая в 07:10

Сплата проїзду, Київ

Добрий ранок, підкажіть будь ласка,чи можна розрахуватися за проїзд у трамваях та тролейбусах Києва звичайною банківською карткою з чіпом, НЕ карткою киянина?
Манкоголік 10 мая в 07:11
Канешна.
Совбез 10 мая в 07:17
Так, будь якою
Тирамісу на терасі 10 мая в 07:17
Так, верхнє табло на ткрміналі
автор КучМала 10 мая в 07:19
Дякую, бо метро я вже опанувала і добралася до наземного
Тирамісу на терасі 10 мая в 07:21
Ответ дляКучМала
Дякую, бо метро я вже опанувала і добралася до наземного
Там ще легше, аніж метро.
автор КучМала 10 мая в 07:27
Ответ дляТирамісу на терасі
Там ще легше, аніж метро.
Дякую!
4есотка 10 мая в 07:37
Ответ дляТирамісу на терасі
Там ще легше, аніж метро.
А як перевіряє кондуктор- оплатили ви чи ні? Якщо що, то я киянка, просто транспортом не користуюся))
Швидкоруч 10 мая в 07:37
Встановіть краще Київ цифровий собі, купите там квитки чи транспортну карту, так зручніше і поїздки там можна оптом дешевше брати
Тирамісу на терасі 10 мая в 08:16
Ответ для4есотка
А як перевіряє кондуктор- оплатили ви чи ні? Якщо що, то я киянка, просто транспортом не користуюся))
Контролер має спецпристрій, зчитує інфо з валідатора, і ви диктуєте 4 останні цифри картки, з якої оплатили, він дивиться, чи є та картка в списку.
Якщо це учнівський, транспортна чи картка киянина, то це просто прикладається до пристрою контролера і перевірка йде автоматично
ЛеньГуглить_правда 10 мая в 08:33
Ответ для4есотка
А як перевіряє кондуктор- оплатили ви чи ні? Якщо що, то я киянка, просто транспортом не користуюся))
Вы можете быть хоть Африканка, главное чтоб была платёжная карта.
Чудо в декрете 10 мая в 08:41
А діти шкільного віку платять за проїзд?
бифидобактерияЖоржик 10 мая в 10:29
Ответ дляЧудо в декрете
А діти шкільного віку платять за проїзд?
прикладають електронний учнівський квиток