12 мая в 22:26

Зрада …

Буду писати на суржику …
Чоловік мене зраджував , рік розповідав що тр я собі вигадую і вони просто колегі . Рік який мене довів до психозу . Коханка дзвоне мені і пише … віддай його … а він то вона дурна вигадала , ч тальки тебе кохаю
В його компі знайшов 358 фото і відео , фу , там тупо їх порно ((( рік знимав . Вигнала , розбила машину ( спальну ) а потім фото переслала родичам і чоловіку той … який два дні мені писав що в них вільні стосунки і я дура , яка саме він приїде і опусте … таке лайно лив , поки не заблокувала
Вчора вкоротив собі віку ….
Я винна ????
показать весь текст
Полюю на дрони 12 мая в 23:30
Ответ дляБронетапці
ну ок) автор молодець)
і ви також мабуть вчинил б так само?
Можливо, іноді жалкую, що не вчинила. В будь-якому випадку, почуття автора чудово розумію)
13 1
Безпорадна Кроко 12 мая в 23:30
Самое интересное, что люди, осуждающие автора за ее поступок, дескать она довела, подталкивают ее к тому же. Но себя не видно. Какое же тут человеческое говно иногда всплывает.
6 1
Обижулька 12 мая в 23:30
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ця інформація являється конфіденційною за замовчуванням, і якщо чоловік автора серйозно візьметься за те, щоб її наказати, то її вина буде 100% доведена і вона понесе відповідальність і то й кримінальну скоріш за все
Вы такая фантазерка)))
Полюю на дрони 12 мая в 23:31
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ця інформація являється конфіденційною за замовчуванням, і якщо чоловік автора серйозно візьметься за те, щоб її наказати, то її вина буде 100% доведена і вона понесе відповідальність і то й кримінальну скоріш за все
Точно, чоловік обов’язково захоче, щоб його порно подивилося ще кілька десятків сторонніх людей 😂
І родичів викликали у суд
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:32
Ответ дляБезпорадна Кроко
Самое интересное, что люди, осуждающие автора за ее поступок, дескать она довела, подталкивают ее к тому же. Но себя не видно. Какое же тут человеческое говно иногда всплывает.
Тут люди обсуждают ситуацию автора по ее же запросу. А муж любовницы никаких советов у автора не просил. Так что не равняйте
8 2
Бронетапці 12 мая в 23:32
Ответ дляПолюю на дрони
Можливо, іноді жалкую, що не вчинила. В будь-якому випадку, почуття автора чудово розумію)
ну от тому що у вас є власний травматичний досвід ви і не можете бути неупередженою. І оцінити ситуація об´єктивно. Як і більша частина дописувачів в цій темі. Тому що кожна приміряла на себе роль зрадженої дружини.
4 1
Безпорадна Кроко 12 мая в 23:33
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ця інформація являється конфіденційною за замовчуванням, і якщо чоловік автора серйозно візьметься за те, щоб її наказати, то її вина буде 100% доведена і вона понесе відповідальність і то й кримінальну скоріш за все
Якщо налякана автор щось собі зробить, то замість неї будете нести відповідальність ви. В інтернеті насправді немає анонімів.
Обижулька 12 мая в 23:33
Ответ дляПолюю на дрони
Точно, чоловік обов’язково захоче, щоб його порно подивилося ще кілька десятків сторонніх людей 😂
І родичів викликали у суд
И угрозы и все что писала его полюбовница автору всплыли в обществнность
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:34
Ответ дляПолюю на дрони
Точно, чоловік обов’язково захоче, щоб його порно подивилося ще кілька десятків сторонніх людей 😂
І родичів викликали у суд
Так і так уже всі подивилися, хто міг. Що йому втрачати? А так ще за жертву зійде. Що в процесі розлучення з автором теж на руку зіграє.
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:34
Ответ дляБезпорадна Кроко
Якщо налякана автор щось собі зробить, то замість неї будете нести відповідальність ви. В інтернеті насправді немає анонімів.
Нет
2 1
Безпорадна Кроко 12 мая в 23:34
Ответ дляЛупаю цю скелю
Тут люди обсуждают ситуацию автора по ее же запросу. А муж любовницы никаких советов у автора не просил. Так что не равняйте
Люди доводять людину в стресовій ситуації і намагаються навісити почуття провини. Хоча, які це люди...
5 1
Полюю на дрони 12 мая в 23:35
Ответ дляБронетапці
ну от тому що у вас є власний травматичний досвід ви і не можете бути неупередженою. І оцінити ситуація об´єктивно. Як і більша частина дописувачів в цій темі. Тому що кожна приміряла на себе роль зрадженої дружини.
Вже можу, це давно було, людина, яка не була на місці автора, просто її не розуміє, а не є неупередженою
І взагалі, я за те, щоб дізнатись про зраду якомога раніше і самостійно вирішувати, що з цим робити, а не щоб хтось роками робив з тебе дурочку
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:36
Ответ дляБезпорадна Кроко
Люди доводять людину в стресовій ситуації і намагаються навісити почуття провини. Хоча, які це люди...
Люди общаются на развлекательном форуме. О теоретичекой ситуации. Так что не натягивайте сову на глобус
2 1
Бронетапці 12 мая в 23:36
Ответ дляБезпорадна Кроко
Самое интересное, что люди, осуждающие автора за ее поступок, дескать она довела, подталкивают ее к тому же. Но себя не видно. Какое же тут человеческое говно иногда всплывает.
никто не пишет, что именно она довела. Пишут о том, что было тупостью распространять такие видео и мстить другим за то, что твой муж оказался мудаком. А у того несчастного очевидно были и другие причины это сделать.
3 1
Обижулька 12 мая в 23:37
Ответ дляЛупаю цю скелю
Люди общаются на развлекательном форуме. О теоретичекой ситуации. Так что не натягивайте сову на глобус
Не отмазывайтесь, вы виноваты!
Полюю на дрони 12 мая в 23:37
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так і так уже всі подивилися, хто міг. Що йому втрачати? А так ще за жертву зійде. Що в процесі розлучення з автором теж на руку зіграє.
Ви кіно передивились)
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:37
Ответ дляОбижулька
Не отмазывайтесь, вы виноваты!
Ну штош, подавайте на меня в суд
Безпорадна Кроко 12 мая в 23:37
Ответ дляЛупаю цю скелю
Люди общаются на развлекательном форуме. О теоретичекой ситуации. Так что не натягивайте сову на глобус
Не всегда ситуация теоретическая. У меня когда то был сильный стресс, очень, написала тут. О майн Гот чего только не написали в ответ, с тех пор зась, тут не поддержат, а утопят.
Обижулька 12 мая в 23:38
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну штош, подавайте на меня в суд
Конечно у меня и свидетелей полно
А по айпи ваш вычислить легко
4 1
Безпорадна Кроко 12 мая в 23:38
Ответ дляБронетапці
никто не пишет, что именно она довела. Пишут о том, что было тупостью распространять такие видео и мстить другим за то, что твой муж оказался мудаком. А у того несчастного очевидно были и другие причины это сделать.
Чего ж не пишут, обвиняют прямо, несколько постов сверху.
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:38
Ответ дляБезпорадна Кроко
Не всегда ситуация теоретическая. У меня когда то был сильный стресс, очень, написала тут. О майн Гот чего только не написали в ответ, с тех пор зась, тут не поддержат, а утопят.
О, видите, не пишете - не получаете негативных новостей. А мужик тот не писал автору ничего. Как и родственники ее неверного мужа. А приветики от автора все равно пришли
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:39
Ответ дляОбижулька
Конечно у меня и свидетелей полно
А по айпи ваш вычислить легко
Жду, ставлю чайник))
1 1 1
Безпринципова 12 мая в 23:39
Слушайте а почему до сих пор никто не написал, что нефиг было снимать на телефон? Явно в курсе была и жена того. Если это все тайно и хотят скрыть, то никогда ничего не снимают. Это мне напоминает убийства и пытки рпшистов, а потом ой, случайно видео попало в сеть...
Обижулька 12 мая в 23:39
Ответ дляЛупаю цю скелю
Жду, ставлю чайник))
Сухари сушите))
3 2 1
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:39
Ответ дляОбижулька
Сухари сушите))
Я глютен не ем
Безпорадна Кроко 12 мая в 23:39
Ответ дляЛупаю цю скелю
О, видите, не пишете - не получаете негативных новостей. А мужик тот не писал автору ничего. Как и родственники ее неверного мужа. А приветики от автора все равно пришли
Так бывает жизнь - боль.
Бронетапці 12 мая в 23:40
Ответ дляПолюю на дрони
Вже можу, це давно було, людина, яка не була на місці автора, просто її не розуміє, а не є неупередженою
І взагалі, я за те, щоб дізнатись про зраду якомога раніше і самостійно вирішувати, що з цим робити, а не щоб хтось роками робив з тебе дурочку
ну так це і є упередженість.
1 1 1
Обижулька 12 мая в 23:40
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я глютен не ем
Привыкните в тюрьме не выбирают))
4 3
Лупаю цю скелю 12 мая в 23:41
Ответ дляБезпринципова
Слушайте а почему до сих пор никто не написал, что нефиг было снимать на телефон? Явно в курсе была и жена того. Если это все тайно и хотят скрыть, то никогда ничего не снимают. Это мне напоминает убийства и пытки рпшистов, а потом ой, случайно видео попало в сеть...
Блин, а я на СВОЙ телефон вчера СВОЮ фигуру ню снимала. Шо, бежать удалять, а то по родственникам пойдет?
Плету корзинки 12 мая в 23:41
Вообще, конечно, тот муж лошара. Лучше бы вломил своей жене-шлюхе люлей нормальных. Отношения свободные. Но вести себя надо уметь нормально. Была бы шлендре наука))