ПриснитсяЖЕ• 13 июля 2015
Квартира новубудова цегла кутова чи є це недоліком?
чи є це великим недоліком
якщо будинок утеплений?
чи є це великим недоліком
якщо будинок утеплений?
ПриснитсяЖЕ
• 13 июля 2015
та да там утеплений але дві кімнати стіна бокова іде і ванна посередині
просто дуже класний варіант то думаю
Налитое яблочко• 13 июля 2015
Ответ дляПриснитсяЖЕ
просто дуже класний варіант то думаю
А торец куда выходит, на юг или север? И чем утеплён дом, какой фасад?
ПриснитсяЖЕ
• 13 июля 2015
Ответ дляНалитое яблочко
на захід
Стены: керамический кирпич
Утепление: пенопласт
Налитое яблочко• 13 июля 2015
Ответ дляПриснитсяЖЕ
на захід
Стены: керамический кирпич
Утепление: пенопласт
Нормально. Берите, если нравится.)
Липка-прилипка• 13 июля 2015
будинок утеплений , але зимою холодно однозначчно, шукайте краще варіанти.
Липка-прилипка• 13 июля 2015
або відразу замінювати вікна на якісні та дорогі, томущо в новобудовах вони припаскудні, хто б щоб вам неговорив.
ПриснитсяЖЕ
• 13 июля 2015
Ответ дляЛипка-прилипка
вікна не кутові там там тільки стіна.)
ПриснитсяЖЕ
• 13 июля 2015
Ответ дляВездевлазиющая
У меня угол дома, в новостройке. Тепло.
просто раніше можливо нарікали у кого панельки були
а новобуді думаю може краще тим паче кірпіч
Не за Будка• 13 июля 2015
ніколи не беріть крайні поверхи і кутові квартири, у нас будівельники ще ті :( живу в ’європейському’, блін, житлі %)) знаю про що кажу
ми обрали середній поверх, всередині будинку, взимку за 80 кв м заплатили 600 грн за опалення, а кутові квартири топили по повній
до цієї квартири була на останньому поверсі типу модного цегляного будинку - грибок замучилась виводити, продали за копійки
ПриснитсяЖЕ
• 13 июля 2015
Ответ дляНе за Будка
там отоплення індивідуальне в кожній квартирі
але ж люди і багато живуть в кутових
Налитое яблочко• 13 июля 2015
Ответ дляНе за Будка
Грибок - это не проблема последних этажей. Причина в другом. Точно так же и отопление. Причины могут быть разные.
100pudov• 14 июля 2015
А мы наоборот искали угловые и желательно 2 х сторонние чтоб можно было проверить или при открыть летом.так как я против кондишина.часто ребёнок под ним простуживаеться или на улицу посмотреть с 2 сторон.ведь одна сторона может быть очень солнечная а другая уже реальную картину показывает.автор,если вам нравиться вариант берите