Страхованная• 03 сентября 2015
Скільки дитина 5 років повинна мати прививок, питання до тих, хто прививає
своїх діток за графіком. Мій син має БЦЖ, всі АКДС, КПК та поліоміеліт. Яких не вистачає на цей вік? Знаю від гепатиту, а ще?
Любви вам!• 03 сентября 2015
Моей 4,5 года. те же, что и у вас, ну и гепатит тоже сделан. С трех лет в садике, ничего другого пока не делали, только пробы манту.