Не любовница• 08 сентября 2015
Вопрос к знатокам украинского языка
Слово "який" це яка частина мови? Ребенок вопросом в тупик меня поставил, подскажите, пожалуйста, знающие.
Фокус-Покус• 08 сентября 2015
Ответ дляЗдесяЯ
Спасибо.
Сполучники і, та, або, зате, проте, але - вони з´єднують частини речення, а що з´єднує який? Це не сполучник, а займенник.
Не любовница
• 08 сентября 2015
Ответ дляФокус-Покус
Спасибо, вроде поняла. Полностью предложение - Першийлисток, який зірвала осінь. Іменники і прикметники без ппроблем разобрали, а вот с ’який’ туго.
Губка Боб• 08 сентября 2015
У цьому випадку - відносний займенник. Хоча можливо, для школи і сполучник? Але об’єктивно не сполучник, а займенник- сполучне слово, тому що виступає членом речення -додатком, а сполучники не є членами речення.
Губка Боб• 08 сентября 2015
Ответ дляФокус-Покус
З’єднує підрядну означальну частину ’зірвала осінь’ з головною частиною. Тобто сполучувальну функцію він виконує, але Ви маєте рацію в тому, що це займенник, - займенники можуть виступати як сполучні слова.