Неваляшкина• 13 ноября 2015
Тюль с троещинского рынка?
Как качество?
Ласунка• 13 ноября 2015
великолепно!!!!
а вы думаете в магазинах с других складов берут???
только не берите дешовку
Грабля• 13 ноября 2015
В мене є такий приклад: три подружки їздять за товаром в Хмельницький. Потом привозять товар і продають, одна каже що це Франція і продає це шмаття в бутічку, друга каже що це Турція, продає в відділі в універмазі, а третя каже що це Польща, торгує в палатці на ринку.
Так що тюль на троєщ.ринку нічим не відрізняється від тюлі в Універмазі.
Любимка-анонимка• 13 ноября 2015
Хависит от того, что вы выберете. Я еще в 2009 году там покупала тюль на кухню. По 70 грн вроде была. Отличная тюль