Кудряшка Сью• 08 декабря 2015
Фото на документи Дарницький район
Де в Дарницькому районі є хороше фотоательє.Щоб нормально сфотографували і грамотно обробили фотографію.Бо недавно спостерігали,як фотографували людину на паспорт в найближчому фотоательє і злякалась - фото жахливе,обробки взагалі майже ніякої - якісь тіні на обличчі,непртродний колір шкіри...
Зараз мені треба зробити фото.Якось неохота переробляти його кілька разів.Може хтось недавно фоткався,порадьте,будь ласка.Дякую.