Кудряшка Сью• 08 декабря 2015

Фото на документи Дарницький район

Де в Дарницькому районі є хороше фотоательє.Щоб нормально сфотографували і грамотно обробили фотографію.Бо недавно спостерігали,як фотографували людину на паспорт в найближчому фотоательє і злякалась - фото жахливе,обробки взагалі майже ніякої - якісь тіні на обличчі,непртродний колір шкіри...
Зараз мені треба зробити фото.Якось неохота переробляти його кілька разів.Може хтось недавно фоткався,порадьте,будь ласка.Дякую.
jam99• 08 декабря 2015
возле ун-ма Позняки, во дворе дома фотоателье, хорошо делают и быстро) если рядышком, дам более подробный адрес

автор Кудряшка Сью • 08 декабря 2015
Дайте, будь ласка. Я якраз поруч живу)