Беговая дорожка для носа• 06 января 2016
У вас є"Городок"?
А у ваших дітей?
Бо в моїх нема і напевно не буде .
Так чогось шкода їх через це.
Бо в моїх нема і напевно не буде .
Так чогось шкода їх через це.
Беговая дорожка для носа
• 06 января 2016
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
о чем речь?
мова про пятиповерховий будинок на 6 підїздів
та друзів дитинства в дворі ,їхніх родичів і просто сусідів ,які за енний десяток років стають близькими тобі
наприклад в приватному секторі ,чи високій багатоповерхівці вже нема цього тепла та затишку,тим більше в наш час
Кина_не_будет• 06 января 2016
Ответ дляБеговая дорожка для носа
У нас так. С детсва не закрывали двери, если нет продуктов, можно одолжить у соседей, день рождения все вместе. И сейчас дети так же общаются с соседскими, а мы с их родителями
Беговая дорожка для носа
• 06 января 2016
Ответ дляКина_не_будет
думала, така світобудова виродилась разом з совком
рада за Вас