Что-то не спится• 21 марта 2016
Дитячий психолог Луцьк
Порадьте, будь ласка, грамотного й досвідченого психолога для дитини молодшого шкільного віку. Гостро назріла необхідність у допомозі фахівця( З десяток контактів практикуючих психологів знайшла в гуглі, але хотілося, щоб по рекомендації - немає бажання втрачати час і гроші. Дякую тим, хто відгукнеться
apelsinka25• 22 марта 2016
О, це я вам можу порадити. Сама водила дитину, дуже і дуже задоволена. Мирослава Іванівна 0951560684
Але саме головне - це ваше розуміння і бажання змінюватись. Впевнена,що проблема викликана однозначно дорослими(нашим невмінням). Бажаю вам терпіння.
Что-то не спится
• 23 марта 2016
Ответ дляapelsinka25
Дуже Вам дякую за наводку і побажання))) цього номеру телефона серед тих, що я нагуглила у мене немає. Бачу, що це викладач університету . Ваша дитина легко пішла на контакт з психологом?