shastluvaja• 30 мая 2016

ищу Лего

Девушки где есть сичас скидки на набори лего и лего дупло
буду признательна за ответ
AnnamamaLva• 30 мая 2016
нет смысла везти. Цены как у нас получаются.

stasy_77• 30 мая 2016
Удалено администрацией...
sewer• 30 мая 2016
Дуже рідко хороша знижка буває на амазон... частіше виходить як і в нас купити.
Періодично ´Будинок іграшок´ дає -20%.
Тиждень назад купувала там паравоз з цифрами.. вийшов 399 грн... сьогодні на амазон він 15$+доставка - вийде так само.
От купила ´мій перший будинок´ на амазон за 11$... як враховувати, що купую сама..то вийде дешевше ніж у нас... В продавалці він до 500 грн ... мені обійшовся 300... ще вага..
MIra3082• 30 мая 2016
ну я свои в основном в Америке брала!
к примеру, набор полицейский у нас в магазине 2500 стоит, на кидстафе 2200, на Амазоне сейчас 1640+доставка - все равно дешевле чем у нас! тут нужно мониторить! на https://www.diapers.com/ бывают дополнительно -15-20% при покупке нескольких единиц!
kalawka• 05 июня 2016
А какие именно наборы ищите?