рукиЖимолости• 24 июня 2016
Класний розпродаж бюстиків на American Eagle!
Бюстики по $15!
Якість на висоті! Я вже собі скупилася :)
Фрішип з шопранером. Детальніше запитуйте у своїх посередників.
Сиренькая• 24 июня 2016
Автор, подскажите, как они по качеству с ВС, лучше?
И с размерами как, дайте замеры, что ли
рукиЖимолости
• 24 июня 2016
Ответ дляСиренькая
И с размерами как, дайте замеры, что ли
На повсякдень я беру лише Lightly Lined Sunny з АЕ та Sexy Tee Perfect Coverage Bra з ВС.
Для мене обидва бра однаково гарної якості, проте з врахуванням того, що Sexy Tee ВС перемістили у дорожчу лінійку, вибір є очевидним. За 15 це бра в ВС малореально виловити онлайн. Хіба ті моделі, що обтянуті зверху якоюсь в´язкою, це не мій варіант.
Розміри, як на мене, співпадають.
рукиЖимолости
• 24 июня 2016
Ответ дляАнтиТроль
А цена космос
Ціна відповідає якості, якість цих бра на рівні ВС або вище, а ціна практично така сама, зараз на розпродажі ціна абсолютно така сама як була у розпродажних моделей ВС.
Чи буває дешевше? Так, буває. На 2-3 долара, був весною розпродаж.
Тим не менше согоднішня ціна дуже хороша.