Простоваля• 57 минут назад

Почему не все любят спорт, даже если это полезно?

Заметила, что многие избегают тренировок. Почему так?
Творческий типаж• 57 минут назад
ты в спорте с пеленок?

короткопамятна• 56 минут назад
А почему не все любят брокколи если полезно))
Кнопус• 56 минут назад
Потому что не любят. Точка
Все напваки• 55 минут назад
Я люблю спать, то ещё полезнее чем спорт.
Леді_Капуста• 55 минут назад
Особенно профессиональный спорт, очень полезен.
Полезно то, что не создает дискомфорта.
Зачем насиловать себя, если не хочешь этого делать?
Кнопус• 55 минут назад
Ответ дляВсе напваки
И есть. Без еды человек вообще жить не может. А без спорта может
Бабуся мороз• 54 минуты назад
Терпеть не могу спорт, с детства. Самый плохой урок был физкультура, ну еще разминку могла делать без раздражения. Не люблю пыхтеть, потеть....
Дівчина Гілмор• 53 минуты назад
Не весь спорт корисний. Це міф
viter33• 53 минуты назад
Ну це треба жопу підняти, йти , регулярно займатися,....
Якщо нема мотивації - то навіщо ?
Є й інші задоволення в житті
Вже не кажучи про те, що деякі види спорту травмонебезпечні, а проф.спорт - взагалі шкідливий

Міряю від одиниці• 52 минуты назад
Ответ дляЛеді_Капуста
Полезно то, что не создает дискомфорта.
ну типа чтоб не стать развалюхой в 40+....
Невидимка• 50 минут назад
Сало - сила, спорт - могила.
Файна дівка• 50 минут назад
Я не могу просто себя заставить.
Кнопус• 49 минут назад
Ответ дляМіряю від одиниці
К сожалению, знаю людей именно 40+, кто после проф.спорта именно развалюхи.
Мальдивирую• 49 минут назад
Лень)
Вакцениро Вона• 46 минут назад
Томущо їм не треба. Припече, підуть. Я пішла, як прихватило спину, до тренера реабілітолога. А до того думала ну нафіг. Так вже хожу 6й рік. Сон кращий зі спортом, енергія є, навіть після роботи начеі втомлена іду в зал, а після нього полегшення і енергія. Після тренування навіть походка легша і не шаркаю ногами, а як пропущу більше 3х днів, то почуваюся розвалюхою
Міряю від одиниці• 47 минут назад
Ответ дляКнопус
ну мы ж тут не про проф спорт вроде? а про тот что вооз для всех рекомендует
Лівий Локіть• 47 минут назад
Ходити пішки корисно, але люди вибирають машину.
Всміхайлик• 45 минут назад
Тому що спорт це складно, вимагає не лише прийти на тренування але й почати правильно харчуватися, жити в певному режимі.
Все це людина робити не буде, якщо не звикла до дисципліни.
От тому й виглядають спортивно і підтягнуто одиниці.
Гарне тіло це великий труд, щоденний.
Хочу барабульки• 45 минут назад
А что тут можно любить?прыгать,бегать по жаре.. устаёшь. Если бы не спина и фигура,я бы даром тем спортом не занималась

Всміхайлик• 44 минуты назад
Ответ дляviter33
Якщо нема мотивації - то навіщо ?
Є й інші задоволення в житті
Не мотивації, а дисципліни :)
viter33• 40 минут назад
Ответ дляВсміхайлик
Не мотивації, а дисципліни :)
Щоб примушувати себе прокидатися в 6.00 ранку (для пробіжки) чи після роботу шурувати в спортзал - треба розуміти ’для чого це’
Таки починав би з мотивації)))
viter33• 39 минут назад
Ответ дляЛівий Локіть
Може не усім підходить ходити щодня по 20 км. в одну сторону на/з роботи
Міряю від одиниці• 38 минут назад
Ответ дляВсміхайлик
Гарне тіло це великий труд, щоденний.
а больная спина, одышка с десятой ступеньки, лишний вес, постоянная усталость, суставы и пр - это не сложно?)
каждый выбирает свое ’сложно’))
Всміхайлик• 38 минут назад
Ответ дляviter33
Таки починав би з мотивації)))
Ні.
Саме дисципліна.
Ви чомусь вирішили бігати о 6. Тому лице дисципліна вас підніме.
Мотивація це гойдалки, сьогодні вона є, завтра не має.
Моторошні троянди• 38 минут назад
Загадка века😆
viter33• 38 минут назад
Ответ дляВсміхайлик
Ні.
Саме дисципліна.
Як скажете)))
З жінками сперечатися - собі дорожче))) ще й винен залишишся)))
Всміхайлик• 37 минут назад
Ответ дляЛівий Локіть
Ходити пішки корисно, але на саркопеніб це ніяк не вплине
Потрібні силові
Мальдивирую• 37 минут назад
Ответ дляЛівий Локіть
Ходьба слишком преувеличена в пользе для тела. Обычная треня на час дома с тем же ютубом даст вам намного больше. Проверено лично
Всміхайлик• 35 минут назад
Ответ дляМіряю від одиниці
каждый выбирает свое ’сложно’))
Саме так, кожен сам обирає своє «складно»
Я памʼятаю себе, коли почала займатися, якби не дисципліна я б не досягла того результату, який маю.
Дощ, сніг, є настрій, не має, місячні, болить зуб, проблеми на роботі, вихідні, робочі, похер, от поставила собі ціль тричі на тиждень, то хоч кінець світу але на тренування я йду.
Моторошні троянди• 34 минуты назад
Кстати, я всю жизнь боялась мяча, избегала игр где летит мяч в тебя, а в этом году как то поняла что не боюсь уже, начала играть в пляжный волейбол, поиграла недели 3, неудачно палец подвернулся, ездила в травмпункт, перелома нет, но связки порвала, опухший синий не сгибается🥴 Диван так бы со мной не поступил