Ядвига Юсьлегко• 26 июля 2016

Селфі палка. поясніть хто користується!?)

Їдемо відпочивати удвох, от і думаю прикупити або позичити) цей девайс щоб мати спільні фото, а не як завжди по черзі)))
Телефон у мене Леново А1000. там передня камера слабенька, задня нормальна.
Поясніть мені, з селфі палки на яку камеру знімки робляться? я так розумію що на передню, чи можна обирати на яку?? дякую
Все возможно• 26 июля 2016
бачила шо на передню

Женевьевка• 26 июля 2016
на любую камеру. Камеру настраиваете в телефоне, а палка просто щелкает
Прилипало• 26 июля 2016
в основном на переднюю что бы видеть что фоткаете:) но думаю разницы нет
Женевьевка• 26 июля 2016
на заднюю не будет видно что фотографируете, поэтому передняя удобнее
Sol_Mobi• 26 июля 2016
На любую. Но на переднюю удобней потому что видите что фоткаете. У меня есть в продаже. Недорого и есть выбор
автор Ядвига Юсьлегко • 26 июля 2016
Ответ дляSol_Mobi
шось не бачу у вастакого в обявах)
Sol_Mobi• 26 июля 2016
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
шось не бачу у вастакого в обявах)
Уже добавил https://www.kidstaff.com.ua/tema-19439875.html
Sol_Mobi• 26 июля 2016
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
шось не бачу у вастакого в обявах)
И вот https://www.kidstaff.com.ua/tema-19439919.html
Непонятно• 26 июля 2016
Купила в Розетке за 92 грн, уже год пользуюсь, очень удобная штука!)

автор Ядвига Юсьлегко • 26 июля 2016
Ответ дляНепонятно
яка у вас? бачу тут і за 60 грн можна купити, але яка вона буде...)
Непонятно• 26 июля 2016
Ответ дляЯдвига Юсьлегко