Мне без сахара• 08 августа 2016
Міліонна тема, але мушу спитати пради..В 6 чи 7 до шкли?
Двчата, ніяк не можу прийняти рішення. Зі скількох років віддавати сина до школи. У вересні наступного року йому буде 6,4. Завжди хотіла , щоб в школу пішов в повних 7. Спілкувалась на цю тему з багатьма людьми, в кого дітки навчилась\вчаться в початковій школі. Більшість шкодували, що віддали діток в 6, так як дуже важка програма. І, взагалі, складається враження, що при поступленні дитини в школу, життя сім"ї перетворюється на тихий жах.
Але ми попадаємо під нову програму з 12-річною освітою, тому я розгублена.
Обіцяють полегшену програму, але як буде на практиці - невідомо. Мами в схожій ситуації, що робитимете? Коли віддаватимете своїх діток в школу?
Буду дуже вдячна вчителям молодших класів та дитячим психолгам, які відпишуться в темці та порадять що робити.
Клептоманка• 08 августа 2016
По дитині треба дивитися
Ми пішли в 6,9
Але і в 5,9були готові йти
Просто чекали вчительку інтелект України клас
Ми пішли в 6,9
Але і в 5,9були готові йти
Бабка-ежика• 08 августа 2016
я считаю в 6, тем более если учесть что они делают теперь оч легкую программу, а я считаю парню в 19 лет школу заканчивать кошмар
Клептоманка• 08 августа 2016
А ось донька моя у квітні народилася
То ми пішли в 6,4
У нас все супер
То ми пішли в 6,4
У нас все супер
Мне без сахара
• 08 августа 2016
Ответ дляСумка с непогодой
так оригинально вы слова сокращаете
Поспішаю, + дуже довгі нігті)))
Аноним Завхоз• 08 августа 2016
Ответ дляУдачная
мой в 5 пошел..Не жалею
А чЕ не в 4?
Детсва того у ребенк
100pudov• 08 августа 2016
Ситуація ваша, теж не знаю що робити, вирішила дізнатися більше про першого вчителя і склад майбутнього класу, якщо більше буде семирічок, добре подумаю, чи віддавати свою шестирічку з ними
У меня сын пошел в 6,3, но он был хорошо подготовлен - дома. Читал, писал, считал, знал таблицу умножения до 5. Его не заставляли насильно, он это все осваивал легко, играючи. Последний год в саду ему было просто скучно. Пошли в специализированную школу - программа изначально не легкая была, английский ежедневно, математика. Но у них прекрасная первая учительница, ребенок в школу бежал. А одноклассник сына, круглый отличник, пошел в школу в 5,5. Все зависит от степени подготовки ребенка. Никто из посторонних Вам не даст правильный совет, Вы - мать, Вам виднее, ИМХО.
Заикальница• 08 августа 2016
Ответ дляБабка-ежика
в чем оч. легкую ? уберут технику чтения и табл умножения, так это не кардинально легкая...
Мне без сахара
• 08 августа 2016
Ответ дляАноним Завхоз
Так почитайте этот миллион тем и сделайте свои выводы
Читала всі , що бачила. Хочу в 7 повних. Але ця нова програма...
І мама моя зудить: дядько, переросток
Божья коровка• 08 августа 2016
Девочки обычно идут раньше, они сообразительней что-ли) по теме дочь пошла в 6.7 л, сын в 7 и неделю идёт , не жалею , сейчас именно видно что он нотов, не то что год назад
Мне без сахара
• 08 августа 2016
Ответ для100pudov
В нас ще проблема в тому, що серед не маленької к-сті шкіл, вибрати нема з чого....
Бабка-ежика• 08 августа 2016
Ответ дляЗаикальница
мое мнение кардинально, все мы учили и не умерли, опять же мое мнение головы детей сейчас забиты не учебой, а смартфонами и всякими покемонами и мисс кейти, а и мои дети смотрят в другом направлении
Клептоманка• 08 августа 2016
Ответ дляМне без сахара
І мама моя зудить: дядько, переросток
А вчитель яка буде ?
Донька пішла в 6,4--вся група з садочка йшла в такому віці --9клас закінчили в цьому році і за кордон іде вчитися далі
А у вас хлопець
Ідіть вибирайте гарну вчительку і вперед
А у вас хлопець
Не будь КакСвета• 08 августа 2016
Ответ дляМне без сахара
І мама моя зудить: дядько, переросток
Краще все ж таки в 7. Він зненавидить школу, якщо йому буде важко, з самого початку. З моїм племінником так. Хай краще із задоволенням вчиться усі 12 років. А чим старший вийде зі школи, тм більш усвідомленим буде вибір подальшої професії та вишу.
Заикальница• 08 августа 2016
Ответ дляБабка-ежика
так мы учичись с 7 лет, а многие почти с 8 лет, и предметов было меньше
Очень-очень• 08 августа 2016
Ответ дляМне без сахара
мальчика нужно отдавать в 7 ..наш тоже пойдет в 7.5 мне так по рекомендовал даже директор 2х школ
Ответ дляНе будь КакСвета
Школу можно возненавидеть в любом возрасте - хоть в 6, хоть в 7, хоть в 15. А удовольствие от учебы будет зависеть от педагогов и собственного интереса.
Очень-очень• 08 августа 2016
ходила выбирала школу .. в одну пошла и вот говорит ну зачем вы так рано торопитесь... во вторую.. и в третью тоже все сказали что не надо торопиться
100pudov• 08 августа 2016
Я старшого сина віддала у 6,8, вчився легко, але психологічно вибрати професію наприкінці навчанням було важко, якась незрілість, свідомість ще не стала, якось так... однокласники семирічки були дросліші в цьому плані
Улыбчик• 08 августа 2016
насколько я знаю - 12 лет еще не утверждено.
Я советовалась с воспитательницей в детсаду и будущей учительницей в школе. Нас берут ровно в 6. Но у меня бойкая девочка.
Говорят, еще зависит от самого ребенка, мальчикам советуют вроде как попозже.