Отмотала своё• 16 августа 2016

Хріницьке водосховище Рівненська область

Добрий ранок. Хто живе там або десь зовсім поряд, як погода, чи можна купатися і як температура повітря вночі. Хочемо поїхати з палатками на 2-3 дні, чи може вже пізно?
Українські речі для малечі• 16 августа 2016
холодно

Дежурняшная• 16 августа 2016
вдень нічого, але для купання дуже холодно, а вночі взагалі холод собачий.....
автор Отмотала своё • 16 августа 2016
Ответ дляДежурняшная
А ви як далеко знаходитесь від водосховища?
сашакатяалиса• 16 августа 2016
Сейчас гостим в Дубно, холодина, а ночи, вообще, холоднющие!
автор Отмотала своё • 16 августа 2016
Ответ длясашакатяалиса
Дякую.