Мира всем• 24 сентября 2016

Кредитка порожня. Зп чоловіка - 4 тис грн, сказала, що мало, його реакція...

Я теж працюю, зп теж маленька - 3 тисячі. В нас троє діточок. Не треба кричати, що наплодили, а тепер бідуємо, два роки тому нам вистачало цих грошей. Чоловік підзаробляв іще на стороні, окрім основної роботи. Без напрягу, ніхто йому на шиї не сидів і не ганяв на той підзаробіток. Зараз той підзаробіток пропав, живемо на зп. До школи дітей вдягала з кредитки. Він знав, що я звідти беру, але не думав, що стільки, хоча я вважала, що батькові трьох дітей вже пора орієнтуватися трохи в цінах, ну не вперше ж купуємо. Думав, що іще моя мама дала грошей - вона нам дуже допомагала раніше і грошима, і продуктами. Чоловік це сприймав, як належне, а мене таке його ставлення тихо бісило( Тепер у мами немає змоги нам допомагати. Як дізнався, що кредитка пуста, обурювався страшне( Спитала його, як я мала відправляти дітей до школи, каже - голими... Сказала, що, за моїми підрахунками, нам на життя потрібно тисяч 20 на місяць. Тепер я ворог( Не спить зі мною вже два місяці. Розмовляємо тільки про дітей. Бачила, як шукав підробіток в інтернеті, але якось мляво - лише перші три дні... Я можу підробляти, але тоді мене сім´я не буде бачити, чоловіка таке не влаштовує...
Не те, щоб сиджуревувшоці, але близька до цього( Вибачте за сумбур, я на роздоріжжі - чи то змиритися і повністю перейти на одяг з секонду і одну сардельку на п´ятьох на вечерю, чи то пиляти чоловіка.
Мадам Подлинник• 24 сентября 2016
второй вариант

Стервочка• 24 сентября 2016
у нас 3 человека и 5 тысяч в месяц.Я не работаю-ребенок болеет часто.Бабушек и дедушек нет.так и живем....
Sweet_Dreams_• 24 сентября 2016
20 это в притык с тремя крошками и двум взрослым
Губка Боб• 24 сентября 2016
Ви самі допустили таку ситуацію - чоловіку треба самому розпоряджатися заробленими грошима, тільки тоді він буде орієнтуватися в цінах і тому скільки грошей вам потрібно. Не треба тихенько брати з кредитки, а озвучувати все те, що треба купити, щоб чоловік оплачував. Ну і від мами допомога абсолютно зайва - це розслабляє і заважає заробляти.
Губка Боб• 24 сентября 2016
І 20 тис. на 5 чол. це дуже мало, повноцінно забезпечити дітей за ці гроші не вийде
june83• 24 сентября 2016
Ответ дляГубка Боб
100% согласна. Мы собирали старшую школу вместе с папой. Папа прозрел от цен и сказал, что нужно больше зарабатывать
Бесконечность-не предел• 24 сентября 2016
Ответ дляСтервочка
А где вы живете и как выживаете?
Кубик Рубика• 24 сентября 2016
И я склоняюсь ко второму, 4000 маловато для мужчины ( даже у которого нет детей). Пусть ищет подработку или новую работу)) У меня самой два сына, старший на первом курсе университета, далеко не отличники)) говорю им изо дня в день что они должны обеспечивать семью, что не нужно расчитывать на женщину)) Надеюсь им в жизни повезёт. Думаю вашему мужу сейчас не сладко, оскорблять не нужно. но есть мужики которые без тыка жопу с дивана не подымут.
автор Мира всем • 24 сентября 2016
Ответ дляГубка Боб
Так, він розслабився, це точно( Він один у сім´ї і йому з дитинства втлумачили, що він і так прекрасний, а якщо його жінка критикує, то це з нею щось не так. Я нічого вимагати не можу, бо я одразу погана(

Заробленими грошима розпоряджаємося обоє. Я зазвичай пишу список - що кому потрібне і приблизні ціни на це. Але він може сказати - я розумію, що потрібно, але нема грошей. От нема і все. Хай ідуть голими.

автор Мира всем • 24 сентября 2016
Ответ дляКубик Рубика
Боже збав ображати. Але я вже просто не знаю, що робити((
ЖонДуан• 24 сентября 2016
Мда...а мне в одной теме рассказывали, что дети делают семью успешнее и богаче, типо родители стремятся к большему
Или это не так или вы исключение
Кнопкотык• 24 сентября 2016
я принципиально не покупаю продукты,только по мелочам,хлеб.молоко.Мой муж стал шёлковый,когда касается вопроса где деньги)))нельзя всё взваливать на себя
Любовь Калистратовна• 24 сентября 2016
мужа приобщайте к быту что куда тратиться, предложите ему месяц покупать продукты, одежду, только не упреком а хитро, мол дорогой может ты у нас более экономный, пусть увидит реальное положение вещей.
june83• 24 сентября 2016
Ответ дляМира всем
Удивляюсь как вам раньше этих денег хватало. Это все равно очень мало на 5-х
автор Мира всем • 24 сентября 2016
Ответ дляjune83
Я не написала - тоді була в декреті і заробляла фрілансом. До кризи нам вистачало. купувала все на розпродажах через посередників, а мама допомагала продуктами і іноді грошима, і вдягала мене( Мені досі соромно(
автор Мира всем • 24 сентября 2016
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Треба спробувати, дякую!
june83• 24 сентября 2016
Ответ дляМира всем
Поэтому и хватало-что с мамы тянули. А без неё и тогда не хватало((( как-то поздно вы очнулись
Губка Боб• 24 сентября 2016
Ответ дляМира всем

Тут вже бачили очі, що вибирали. Але пробуйте щось змінити, тільки не пилянням і скандалами, а жіночою хитрістю і ласкою, чоловіки люблять, щоб їх хвалили, підтримували, особливо після хорошого сексу можна просити все, що хочеться
автор Мира всем • 24 сентября 2016
Ответ дляjune83
Я була впевнена, що чоловік якось мобілізує свої знання і сили і впорається з викликом. Знайде, що робити. Вірила в нього(

june83• 24 сентября 2016
Ответ дляМира всем
Мда.... самое распространённое женское разочарование -надеяться на мужа(((((
автор Мира всем • 24 сентября 2016
Ответ дляjune83
Та отож( Надто довго я засліплювалась його самовпевненістю(
Все знаю вдоль и поперек )• 24 сентября 2016
Блин, ну действительно, зачем Вы столько наплодили???:
Аль_де_Барановна• 24 сентября 2016
Уверенна что заставить человека против его воли нельзя. Сложно сказать как быть, мы же не знаем например как вы питаетесь и в каких магазинах вы одевали детей в школу.
Есть вариант повесить детей на мужа что бы он сам их одевал, но денег от этого больше не станет, а мой бы не согласился например.
Надувная пыль• 24 сентября 2016
Ответ дляjune83
а мне муж принес 900грн з\пл и считает себя олигархом!пальцы веером!
june83• 24 сентября 2016
Ответ дляНадувная пыль
Я подсчитала что на 4-х надо не меньше 30-40 тыс чтоб нормально себя чувствовать и ещё отложить на отдых
автор Мира всем • 24 сентября 2016
Ответ дляАль_де_Барановна
Є такий варіант. Наступного разу так і зроблю.
Дніпрянка• 24 сентября 2016
Таки одна сарделька на пятьох щовечора. Це діє ефективніше, аніж пиляння.
Потім через тиждень купіть у секонді трійко смердючих одежинок, покладіть серед хати і не спішіть прати.
І навзаєм не розмовляйте з чоловіком, зберігайте тишу.
Через місяць його попустить і спільно порадитеся, що ж власне робити і кому більше працювати чи хатню роботу робити. Він має дозріти.
june83• 24 сентября 2016
Ответ дляДніпрянка
Бгггггг
автор Мира всем • 24 сентября 2016
Ответ дляДніпрянка
Це геніяльно)))))) Дякую, так і спробую)))
Дніпрянка• 24 сентября 2016
Ответ дляjune83
Бгггггг
А ви вважаєте, що причитання щоденні ’Вася, зароби 20 тисяч у райцентрі’ дадуть більше толку?