Душка-свекровь)))• 25 октября 2016
Порадьте гру щоб навчити дитину читати, а саме зливати склади.
Пішли в 1 клас, читає по складах навіть не зливаючи їх, дається дуже тяжко. Знаю що треба було ще до школи підготувати дитину, але думала за літо вичитається.
Порадьте може якусь онлайн гру чи методику.
На привозе• 25 октября 2016
Найкращий спосіб як на мене просто читати щодня по півсторіночки,наприклад казочки Сухомлинського,Забіли.і т.д зараз сила силенна цікавих коміксів.Виберіть те що цікаво дитині і все вийде